Jaki to kraj? - Odpowiedź z 3 kart
#23

I widzisz, jak mozna prosto, składnie napisac...
Dodatkowo prosze w watku, gdzie się z nami witałeś...odpowiedzieć na pytanie, które zadałam Ci na pw...
Czy masz jeszcze jedno konto na naszym Forum...
myslę, ze najwyższy czas to od Ciebie ostatecznie usłyszeć..jesli chcesz dalej bywać na naszym Forum...
Zapraszam tutaj...
http://dobrytarot.pl/showthread.php?tid=9608

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#24

(16-05-2018, 15:55)Ogion napisał(a):  Mieszkam w Stanach Zjednoczonych, wygrała tarot55557.

Mam IP z Holandi, co może oznaczać, że teraz jestem na wakacjach, albo dbam o swoją prywatność.

"może oznaczać" to nie to samo co "oznacza"... 
Mieszkasz w USA, jesteś w Holandii na wakacjach ...a dlaczego adres rejestracji masz z Włoch?

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#25

Bo jestem magik.Oczko

http://dobrytarot.pl/showthread.php?tid=...#pid199557
Odpowiedz
#26

Taaaaa.... jasne.  Rolleyes

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#27

Widze że w temacie się nic nie rusza. To może sama zadam zagadkę...

Myślę o kraju który w zasadzie nie jest osobnym krajem, a regionem zupełnie innego państwa. Ale nie każdy o tym wie. Zafascynował mnie po obejrzeniu pewnego filmu którego akcja działa się właśnie tam Uśmiech
Odpowiedz
#28

(16-05-2018, 16:00)tarot55557 napisał(a):  To zapraszam do udzialu
Chciałam kiedyś z przyjaciółką Anią polecieć do pewnego kraju, ale niestety nigdy nie mamy czasu, ale przede wszystkim kasy. Co to za kraj?
Pytam glownie o trzy rzeczy ponizej, bo niestety nie wiem jaka tam jest, np polityka Rotfl
1.kontynent.
2.klimat
3.mentalnosc ludzi

kontynent
6 denarów - Życie jest niełatwe, trudno się wzbogacić, ludzie mają często ograniczone możliwości rozwoju. Myślę że Afryka, Ameryka Południowa lub południowa Azja.
klimat
9 mieczy - klimat ma bardzo duży wpływ na życie codzienne ludzi, można powiedzieć że często są zależni od kaprysów pogody - mogą występować gwałtowne lub uciążliwe zjawiska jak trzęsienia ziemi, powodzie, , klęski nieurodzaju, pora sucha kiedy brakuje wody na przemian z deszczową kiedy jest jej nadmiar itp.
ludzie
9 pentakli - mimo to ludzie są pogodni, cieszą się tym co mają, starają się akceptować braki w swoim życiu, szczególną radość przynoszą im dzieci - one są największym skarbem

Może Indie, Kenia, albo Brazylia?...


O, Inari, przepraszam - nie zauważyłam że zadałaś pytanie bo pisałam równocześnie odpowiedź...  Pociesza

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#29

Nie to moja wina nie zauważyłam że tarot zadała jednak pytanie. Trudno. Moje zadam innym razem. A póki co...

1.Kontynent - Królowa Kielichów - Kojarzy mi się z Europą bo matka, Australią bo woda, albo Afryką bo też matka
2.Klimat - V Arcykapłan - Albo bardzo zimny, albo bardzo gorący, albo różny na różnych szerokościach
3.Mentalność - 3 Miecze - Ludzie raczej mało otwarci, albo tacy których łatwo urazić przez dumę albo religię

Nowa Zelandia, RPA, Madagaskar. Europa mi odpada bo polityka naszych krajów jest nam raczej znana Oczko
Odpowiedz
#30

(19-05-2018, 23:00)LeCaro napisał(a):  
(16-05-2018, 16:00)tarot55557 napisał(a):  To zapraszam do udzialu
Chciałam kiedyś z przyjaciółką Anią polecieć do pewnego kraju, ale niestety nigdy nie mamy czasu, ale przede wszystkim kasy. Co to za kraj?
Pytam glownie o trzy rzeczy ponizej, bo niestety nie wiem jaka tam jest, np polityka Rotfl
1.kontynent.
2.klimat
3.mentalnosc ludzi

kontynent
6 denarów - Życie jest niełatwe, trudno się wzbogacić, ludzie mają często ograniczone możliwości rozwoju. Myślę że Afryka, Ameryka Południowa lub południowa Azja.
klimat
9 mieczy - klimat ma bardzo duży wpływ na życie codzienne ludzi, można powiedzieć że często są zależni od kaprysów pogody - mogą występować gwałtowne lub uciążliwe zjawiska jak trzęsienia ziemi, powodzie, , klęski nieurodzaju, pora sucha kiedy brakuje wody na przemian z deszczową kiedy jest jej nadmiar itp.
ludzie
9 pentakli - mimo to ludzie są pogodni, cieszą się tym co mają, starają się akceptować braki w swoim życiu, szczególną radość przynoszą im dzieci - one są największym skarbem

Może Indie, Kenia, albo Brazylia?...


O, Inari, przepraszam - nie zauważyłam że zadałaś pytanie bo pisałam równocześnie odpowiedź...  Pociesza
Jest to Azja, interpretacja zgadza się w 100%, ale nie są to wymienione kraje Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz
#31

(19-05-2018, 23:27)Inari napisał(a):  Nie to moja wina nie zauważyłam że tarot zadała jednak pytanie. Trudno. Moje zadam innym razem. A póki co...

1.Kontynent - Królowa Kielichów - Kojarzy mi się z Europą bo matka, Australią bo woda, albo Afryką bo też matka
2.Klimat - V Arcykapłan - Albo bardzo zimny, albo bardzo gorący, albo różny na różnych szerokościach
3.Mentalność - 3 Miecze - Ludzie raczej mało otwarci, albo tacy których łatwo urazić przez dumę albo religię

Nowa Zelandia, RPA, Madagaskar. Europa mi odpada bo polityka naszych krajów jest nam raczej znana Oczko

Jest to kraj azjatycki mający dwie główne pory roku monsunowa i chyba letnia Uśmiech
Odpowiedz
#32

1.kontynent.
XVII Księżyc : na wschodzie za górami. Azja?
2.klimat .
9 denarów: zrównoważony dużo roślinności.
3.mentalność ludzi.
IX Pustelnik: kraj uduchowiony z dawnymi tradycjami religijnymi.

Wychodzą mi Indie.
Odpowiedz
#33

Niestety nie są to Indie, ale jest to kraj azjatycki, mocno popularny turystycznie Uśmiech
Odpowiedz
#34

Tajlandia?
Odpowiedz
#35

Dokladnie tak! Brawo Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz
#36

Dużo wody tam też jest. Bo to kraj wyspiarski. Jakoś mi podpasowało... No I w sumie 3 Miecze mogą mówić o tragedii którą mieszkańcy przeżyli w związku z Tsunami...

Ok to powtarzam moją zagadkę Uśmiech
Myślę o kraju który w zasadzie nie jest osobnym krajem, a regionem zupełnie innego państwa. Ale nie każdy o tym wie. Zafascynował mnie po obejrzeniu pewnego filmu, którego akcja działa się właśnie tam [Obrazek: usmiech.gif]
Odpowiedz
#37

Kontynent - Słońce XIX - albo Europa albo Azja. Generalnie karty bardziej wskazują na Europę, ale nie znam żadnego regionu funkcjonującego jako kraj u nas... Język
Klimat - Gwiazda XVII - ciepły, deszczowy, ale generalnie bardzo ciepła i ładna pogoda, duża roślinność. Taka wiosenna karta.
Polityka - Rydwan VII - dużo emigrantów, przyjezdnych, możliwe, że turystów. Generalnie region czy kraj musi być całkiem dobry do zamieszkania, tak więc obstawiam Hong Kong, w glowie mam troche Hawaje, ale moje karty zaprzeczają jakoby miałaby być to Ameryka.
Bardzo trudna zagadka
Odpowiedz
#38

Karty masz właściwie bardzo dobre, ale niestety interpretacja nie za za bardzo pasuje do tego o czym myślę... Aczkolwiek ten Rydwan to mi bardziej opisuję akcję w filmie, aniżeli politykę w kraju... Oczko
A czemu ci Słońce do Ameryki nie pasuje?
Może jednak za trudna, skoro nikt więcej nie próbuje?
Odpowiedz
#39

Dla mnie trudna, bo nie znam tych regionów, szczególnie Ameryki ?Język
Odpowiedz
#40

Ale to jest tak znany region, że niektórzy myślą że to osobny kraj. Ja też tak wcześniej myślałam. Ale to nie Hawaje. Podpowiem może, że główną rolę w filmie zagrał Kevin Spacey. Jak to coś pomoże Oczko

Ale jeśli to tak trudne to mogę zmienić zagadkę...
Odpowiedz
#41

No ja nie wiem Rotfl możesz zmienić Uśmiech Chyba, że ktoś jeszcze chce spróbować.
Odpowiedz
#42

Ok a więc tak jak mówiłam karty miałaś dobre...
Słońce XIX - To mi właśnie bardzo pasuje do Ameryki Północnej, bo dużo ciepłego klimatu, a ludziom się tam żyje z reguły spokojnie i dostatnio.
Gwiazda XVII - To z kolei może mówić o chłodniejszym klimacie, gdzie noce mogą być długie, a ludzie żyją w zgodzie z naturą i swoją prywatną przestrzenią
Rydwan VII - Tu tak jak mówiłam bardziej pasowało mi to do akcji filmu aniżeli polityki, bo główny bohater radykalnie zmienia swoje życie, udając się w podróż do rodzinnych stron, czyli do... Nowej Funlandii!
Mogłam to po prostu nazwać krajem i nawet nie wspominać że oficjalnie nim nie jest. Bo należy do Kanady. Może wtedy więcej osób by się odważyło. No ale cóż... Film polecam  w takim razie zmieniam zagadkę. Mam nadzieje że jednak ktoś się skusi na rozwiązanie, bo to fajna zabawa i sama chętnie jeszcze bym pozgadywała Oczko

Więc myślę o pewnym mieście które zrobiło na mnie spore wrażenie ze względu na swoje ciekawe położenie. W jakim kraju się znajduje?
Odpowiedz
#43

Słońce 3 Puchary 4 Monety

To jakiś kraj, który jest krajem bogatym, jest potęgą w produkcji czegoś. Może to USA, Chiny, Niemcy, Brazylia?
Odpowiedz
#44

Mnie też wyszło, że ten kraj jest bardzo bogaty, aż ciekawa jestem
4 puchary - kraj duży, mocno nizinny, klimat dosyć suchy, troche zbliżony do Polski
Sytuacja polityczna. - Krolowa monet - kraj ma bardzo dobra sytuację finansową
Bogactwo - As bulaw - jest cały czas w fazie rozwoju, jakby się budzi, ma możliwości na rozwój gospodarki, ma też względnie wystarczajaca ilość różnych surowców występujących na jego terenie.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości