Wątek zamknięty

Lenormand (mała talia) - wyciągnę karty w ramach ćwiczeń
#45

Magda21 - prześlij mi prosze swoje dane na PW. Dziękuję.
#46

Peciak napisał(a):Magda21 - prześlij mi prosze swoje dane na PW. Dziękuję.


już Uśmiech
#47

DashaDasia napisał(a):Moje pytanie: Jakie jest prawdziwe oblicze moich relacji z tymi ludzmi i jakie znaczenie w nich ma moj partner?
Zapytałam jakie jest nastawienie Iris do Ciebie (Koniczyna+Książka+Gwiazdy) i dlaczego Wasze relacje sie popsuły (Serce+Krzyż+ Dom). W podsumach obydwu układów pojawia się Twój obecny partner. Tak jakoś mi się widzi, że Iris mogła odkryć jakąś tajemnicę, nieszczerość (w domyśle Twoją) i to rzutuje na sposób w jaki teraz postrzega Wasz (Twój i swojego ojca) związek; może jej się wydawać, że jej ojciec przestał być z Tobą szczęśliwy. Pokazuje się jej uczucie, jej serce - czy ona myśli że stoisz na drodze jej miłości (do ojca albo jakiegoś innego mężczyzny)?
Na pytanie co możesz zrobić aby poprawić relacje z Iris, wyciągnęłam kartę Ogród, która podpowiada m.in. altruizm, opiekuńczość, odpowiedzialność za grupę ludzi, jak również kontakt z łenem natury, twórczość artystyczną. Pokaż jej, że w jakiejś części czujesz się odpowiedzialna za nią i jej ojca, pokaż jej swoją matczyną stronę osobowości, postaraj sie zapomnieć o własnych problemach i rozejrzyj dookoła, spójrz z boku na swojego partnera i jego dzieci i zastanów się co oni czują i czego potrzebują w sferze emocjonalnej.

Jeżeli chodzi o nastawienie Jakuba do Ciebie (Ryby+Bocian+Pani), to uległo pogorszeniu w ostatnim czasie. Tak jakby on czekał na wiadomość dotyczącą wsparcia, pomocy dla niego (może współpracy) i się jej nie doczekał i Ciebie za to obwinia. Tak więc w domyśle tutaj również pojawia się Twój partner, jako osoba od której Jakub oczekiwał tego wsparcia (być może również finansowego).
#48

Droga Peciak Uśmiech

Podoba mi sie Twoj avatar Uśmiech

Moje pytanie (jak znajdziesz czas) : Czy bede miec klientow na wrozby w nowym miejscu zamieszkania? W sensie czy to dobry pomysl, zeby dac ogloszenie ?

dane sle na pw.
#49

Magda21 napisał(a):Witaj!Uśmiech to i ja poproszę, czy w najblizszych miesiącach zakocham się z wzajemnością?
Pozdrawiam!
Wychodzi mi na to, że na razie pozostaje to jedynie w Twoich marzeniach i że sama sobie przeszkadzasz w stworzeniu dłuższych szczęśliwych związków poprzez blokadę/nieumiejętność bycia w relacji, która trwa dłużej, w relacji opartej na przyjaźni i wierności. Po swoich kartach (Pani+Góra+Pies) mogę powiedzieć jedynie tyle. Popracuj nad tym, pomyśl, przeanalizuj swoje dotychczasowe związki i cierpliwie daj sobie trochę czasu Ok
#50

niestety muszę powiedzieć, że masz racje. i jeśli nie byłby to dla Ciebie problem, to mogłabyś jeszcze sprawdzić czy do konca roku zmieni się cos miedzy mna a osoba o ktorej mysle?
Dziekuje za poświęcony czas Uśmiech
#51

Adela napisał(a):Droga Peciak Uśmiech
Podoba mi sie Twoj avatar Uśmiech
Moje pytanie (jak znajdziesz czas) : Czy bede miec klientow na wrozby w nowym miejscu zamieszkania? W sensie czy to dobry pomysl, zeby dac ogloszenie ?

Dziękuję za ciepłe słowo dla mojego Pisklaczka Buziak
Wyciągnęłam karty
3 Statek + 6 Chmury + 5 Drzewo = 14 Lis
Podsumy:
9 Bukiet 11 Rózgi 8 Trumna
20 Ogród 19 Wieża
3 Statek

Statek reprezentuje m.in. nowe możliwości w interesach. Widać przejściowe problemy w znalezieniu klientów, w osiągnięciu szczęścia. Pierwsze spotkania, rozmowy/wróżby mogą nie należeć do udanych, zmienią Twoje nastawienie do tego projektu. Widać też nieprzyjemności w miejscach publicznych i tutaj zwróciłabym Twoją uwagę na sprawdzenie legalności takiego ogłoszenia, czy przypadkiem nie trzeba tego zgłosić jako działalność podlegającą opodatkowaniu. Poza tym karty ostrzegają przed chorobą głowy - chodzi zapewne o wyczerpanie energetyczne i bóle głowy (być może również przez nadmiar stresu z tym projektem związany).
Na razie karty nie są zdecydowanie na "Nie", ale nie widać w nich zbyt dużego optymizmu. Proponuję Ci w pierwszej kolejności sprawdzenie terenu - zorientuj się w ewentualnej konkurencji, która może Ci "robić koło pióra" (bo ten Lis w wyniku jest trochę niepokojący) i sprawdź kwestię podatkową.
Powodzenia Adelo Ok
#52

Magda21 napisał(a):niestety muszę powiedzieć, że masz racje. i jeśli nie byłby to dla Ciebie problem, to mogłabyś jeszcze sprawdzić czy do konca roku zmieni się cos miedzy mna a osoba o ktorej mysle? Dziekuje za poświęcony czas Uśmiech
Jest taka szansa (tym razem wyciągnęłam dobre karty Serce+Bukiet+List), ale nadal musisz zmienić swoje nastawienie, postrzeganie relacji partnerskich. Pojawia się również zaufanie do partnera - zarówno Ty musisz ufać, jak i wzbudzać zaufanie drugiej osoby.
Powodzenia Ok
#53

dziekuje za poswiecony czas Buziak



jedyne co mnie zaniepokoilo to ta choroba glowy. chorowac nikt nie lubi...Ktora karta o tym mowi? I co to za sumowanie? Jak je robisz ? nie znam takiej metody w Lenormand Myśli ale wyglada interesujaca.

EDIT.
Czy moge Ci zadac dodatkowe ostatnie pytanie:

jak ogolnie beda sie ukladac moje finanse w ciagu nastepnych, powiedzmy, 4 miesiecy, czyli do konca tego roku?



ps. w ramach rewanzu chetnie ci powroze.
#54

5 Drzewo to karta zdrowia; z kartą 6 Chmury łączę choroby typu depresja, bóle głowy, migreny.

Co do finansów do końca roku powinno być dobrze:
9 Bukiet + 20 Ogród + 24 Serce = 17 Bocian (trzy wyciągnięte karty, plus wynik sumowania, są bardzo pozytywne)
Podsumy:
29 Pani 8 Trumna 33 Klucz (bo 9+20=29; 20+24=44 -36=8; 9+24=33)
1 Jeździec 5 Drzewo (bo 29+8=37 -36=1; 8+33=41 -36=5)
6 Chmury

Mogą wystąpić przejściowe problemy (6 Chmury), ale postaraj się robić coś co jest bliskie Twemu sercu, co sprawia Ci radość a będzie dobrze. Kojarzy mi się tutaj Twoje wróżenie z kart, zwłaszcza, że kartę 9 Bukiet łączy się m.in. z ezoteryką.
Dalej karty wskazują na jakąś dość istotną transformację - być może nadal chodzi o te wróżby.
Małe ostrzeżenie od kart - połączenie 8+33 wskazuje czasami na problemy z anemią, więc jeżeli zaczniesz się czuć osłabiona, to nie lekceważ tego, tylko od razu idź do lekarza.
:handgestures-fingerscrossed:
#55

WitamUśmiech
Gratuluję wątku i życzę samej sprawdzalności Oczko
Czy mogę prosić o rozłożenie kart na dwa pytanka związane z finansami? Czy w tym roku uda mi się kupić "nowy" samochód, ewenutalnie w przyszłym roku? Czy myśl o podjąciu dalszej nauki od przyszłego roku będzie dobrym krokiem i czy będzie mnie stać na wywiązanie się z opłat za czesne?
Dane na PW
Dziękuję i pozdrawiam Kwiatek
#56

Dziekuje za szybka odpowiedz. Co do trafnosci opisu aktualnych relacji.
Iris: ostatni okres byl ciezki. Iris pierwszy raz zobaczyla mnie zdenerwowana ( po 8 miesiacach ...), przestalam tez ukrywac jakie sa prawdziwe relacje w naszym zwiazku. A wiec Bingo. Sadzilam jednak, ze to normalne, ze zwykla kobieta moze miec zwykle, zle , smutne dni i nie musi miec zawsze usmiechnietej twarzy. Drugi problem to jej chlopak. Chyba sie lubimy a do tego jestesmy obydwoje zodiakalnymi lwami i czesto rozumiemy sie bez slow. Czesto zartujemy z naszych lwich cech. Matko! ale ja jestem starsza o 14 lat!! i nigdy nie pomyslalabym, ze ona ....
ok.
Co do Kuby. Fakt Moj partner mysli nad powaznym wydatkiem zwiazanym z ich biznesem. Nie dokonca jednak rozumiem to co powiedzialy karty.
Pozdrawiam serdecznie.
Ide piec ulubione ciasto Iris. Cholibka ja naprawde ja bardzo lubie. Moze faktycznie ostatnio bylam jak hexe Smutny
Kwiatek Załamka

"Każdy nowo poznany Człowiek wie coś, czego my jeszcze nie wiemy."
#57

dziekuje pisklaczku Buziak tez sie ucze lenormandow sa one tu gdzie mieszkam ,w krajach niemieckojezycznych baardzo popularne, zauwazylam, ze troszke inaczej je interpretujesz niz ja to znam, ale to bardzo dobrze Ok bo trzeba rozwinac swoj indywidualny sposob pracy z kartami. Dziekuje ci bardzo za wrozbe Kwiatek i bede weryfikowac na biezaca jak cos sie zadzieje u mnie... Luzik
#58

jeszcze raz dziękuję Uśmiech
Pozdrawiam!
#59

Peciak napisał(a):sprzedaż samochochodu Boo222

Dlaczego klient zwleka z zapłatą:
2 koniczyna + 24 Serce + 36 Krzyż = 26 Księga
Tak mi to wygląda na jakieś jego rozczarowanie, może żałuje szybkiego zakupu, może chciałby jeszcze coś w papierach posprawdzać, może zakupu dokonywał z myślą o domu, o bliskiej osobie i coś się popsuło w jego relacjach.

Ale na pytanie "kiedy? jaka jest szansa że pieniądze będą do końca przyszłego tygodnia" wyszły 34 Ryby i 2 Koniczyna; na pytanie "jak Boo222 będzie się czuła po otrzymaniu pieniędzy?" wyszła karta 13 Dziecko, na wszelki wypadek dociągnęłam 33 Klucz i 9 Bukiet, więc po tych kartach powinnaś się spodziewać pieniędzy nawet w ciągu tygodnia i będziesz zadowolona z otrzymanej kwoty.

Jeżeli ktoś chciałby coś dodać lub odjąć, to zapraszam do wspólnej interpretacji i uwag wszelakich Ok


Hej, chcialam zweryfikowac twoja wrozbe. Wszystko sie sprawdzilo, auto zostalo sprzedane a ja dostalam pieniazki w zeszlym tygodniu jak pisalasUśmiech troszeczke mniej ale i tak jestem zadowolona ze mam juz to z glowy i nie stracilam Uśmiech)) pozdrawiam i bardzo polecam dla wszystkich forumowiczow Uśmiech
#60

Witaj PeciakUśmiech

Chcialam zapytac czy moglabys mi wyrzucic karty na pytanko czy pan X spedza ten weekend jak mowil tylko z rodzina (rodzice i siostra z chlopakiem) czy jest z nim jeszcze jakas dziewczyna?? Bylabym bardzo wdzieczna za pomoc Uśmiech Kwiatek
Aha dane wysle na pw Uśmiech Pozdrawiam
#61

boo222 napisał(a):Witaj PeciakUśmiech

Chcialam zapytac czy moglabys mi wyrzucic karty na pytanko czy pan X spedza ten weekend jak mowil tylko z rodzina (rodzice i siostra z chlopakiem) czy jest z nim jeszcze jakas dziewczyna?? Bylabym bardzo wdzieczna za pomoc Uśmiech Kwiatek
Aha dane wysle na pw Uśmiech Pozdrawiam

Moja droga, chcialam odwolac to pytanko Uśmiech ale mam jeszcze mnostwo innych wiec jak tylko sie pojawisz to napisze Oczko Pozdrawiam serdecznie Uśmiech
#62

Witam, Mam małe pytanko. Czy wyjadę jeszcze w tym roku odpocząć?
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości