Wątek zamknięty

Lenormand (mała talia) - wyciągnę karty w ramach ćwiczeń
#1

Tak
Jak w temacie:
chętnym wyciągnę karty w ramach ćwiczeń nie tylko własnych - zapraszam do wspólnej interpretacji i nauki 36 kart Lenormand (małej talii) Uśmiech
#2

Super pomysl, Peciak. Ok Oklaski
#3

Super Oklaski właśnie zamówiłam sobie karty i z chęcią przyłącze się do nauki Rotfl
#4

no to Peciak działamy! Powodzenia! Buźki Buźki Buźki
#5

Kwiatek
Dziękuję Dziewuszki!
#6

Mam pytanko. Mozesz zajrzec jak mi sie uda moj wyjazd we wrzesniu ? czy bede zadowolona , czy sie nie pochoruje na jakies indonezyjskie chorobsko?...i takie tam....
#7

na pobyt RudejLili w Indonezji we wrześniu

33 Klucz + 35 Kotwica + 19 Wieża = 15 Niedźwiedź

podsumy
32 Ksieżyc 18 Pies 16 Gwiazdy
14 Lis 34 Ryby
12 Ptaki

Spodoba Ci się miejsce zakwaterowania, powinno też się trafić towarzystwo dobrane do Ciebie pod względem duchowym, mentalnym; zawrzesz nowe satysfakcjonujące znajomości i ogólnie wyjazd będzie dla Ciebie korzystny, odpoczniesz, nabierzesz sił, będzie również czas i miejsce na odpoczynek psychiczny.
Uważaj jedynie na wydawanie gotówki (a zwłaszcza na kieszonkowców) i na płyny, które będziesz piła.
Pobyt zapowiada się nie tylko stacjonarny, ale również z licznymi wycieczkami. Momentami może być zbyt dużo kolorowych atrakcji, za dużo egzotycznego zamieszania.

Dodatko na zdrowie pociągnęłam jeszcze jedną karte i wyszedł 15 Niedżwiedź, tak więc wg tej karty jedyne co grozi Twojemu zdrowiu, to złamanie paznokci i ewentualnie jakieś problemy z włosami.

RudaLilu, życzę Ci wspaniałych wakacji i żebyś nawet lakieru z paznokci nie straciła! Rotfl
#8

rudalila napisał(a):Buziak Kwiatek Kwiatek Kwiatek Hura

Obiecuje sobie pic tylko piwo i wino.. z butelki korkowanej oczywiscie... Muza
#9

Tylko uważaj, bo w ich klimacie szybciej łamie i możesz każdego dnia cierpieć z powodu "tupotu białych mew" Rotfl
#10

Lol Lol Lol .... Luzik ...damy rade...lod tylko przykladany(na glowe na przyklad)...nie do kieliszka Nie ... Luzik
Weryfikacja po powrocie. Ok
#11

no to Lilka! wyszło, że niepotrzebnie się szczepiłaś! Rotfl Rotfl Rotfl

ale rozsądnie Ok
#12

Witaj, to ja poprosze teraz o wrozbe na pytanko kiedy wkoncu otrzymam pieniadze za moj samochod ktory sprzedalam, czy obejdzie sie bez klopotow i czy bedzie to suma pieniedzy na ktora sie juz wstepnie umowilam z kupujacym? Aha tak mi przyszlo do glowy czy moglabys rowniez zerknac dlaczego tak naprawde kupiec zwleka z zaplata? Myśli z gory podziekowala Kwiatek
#13

sprzedaż samochochodu Boo222

Dlaczego klient zwleka z zapłatą:
2 koniczyna + 24 Serce + 36 Krzyż = 26 Księga
Tak mi to wygląda na jakieś jego rozczarowanie, może żałuje szybkiego zakupu, może chciałby jeszcze coś w papierach posprawdzać, może zakupu dokonywał z myślą o domu, o bliskiej osobie i coś się popsuło w jego relacjach.

Ale na pytanie "kiedy? jaka jest szansa że pieniądze będą do końca przyszłego tygodnia" wyszły 34 Ryby i 2 Koniczyna; na pytanie "jak Boo222 będzie się czuła po otrzymaniu pieniędzy?" wyszła karta 13 Dziecko, na wszelki wypadek dociągnęłam 33 Klucz i 9 Bukiet, więc po tych kartach powinnaś się spodziewać pieniędzy nawet w ciągu tygodnia i będziesz zadowolona z otrzymanej kwoty.

Jeżeli ktoś chciałby coś dodać lub odjąć, to zapraszam do wspólnej interpretacji i uwag wszelakich Ok
#14

Peciak jestes niesamowita! dziekuje serdecznie za tak szybka odpowiedz. Karty super teraz tylko czekac az sie wszyskto sprawdzi, dam znac jak juz bedzei po sprawie Uśmiech Kwiatek
#15

Też mam te karty, przywiozłam wreszcie do domu Uśmiech

Możesz sprawdzić kiedy uda mi się wrócić do kart, do wróżenia. Obecnie średnio z warunkami, ale nie czuję też tej "wróżbiarskiej weny". Brakuje mi tego, ale na siłę nie chce siadać.
Kwiatek
#16

.
Boo222
Z całego serca życzę Ci aby moje karty się sprawdziły Uśmiech


FairyWitch
Dlaczego FairyWitch przestała stawiać karty?
27 List + 1 Jeździec + 6 Chmury + 31 Słońce
Dowiedziałaś się czegoś, otrzymałaś wiadomość, może nawet ściągnełaś na siebie jakąś energię, która przyblokowała Twoje energie, Twoją witalność (patrząc na Twoje zdjęcie podwieszone tu na Forum, poczułam duży ucisk w gardle; może poproś którąś z doświadczonych Forumowiczek o przekaz Reiki albo przekaz bioenergoterapeutyczny?....)

Co FW powinna zrobić żeby znowu zacząć stawiać karty?
35 Kotwica + 20 Ogród + 12 Ptaki + 19 Wieża
Ten zestaw kart odbieram jako radę aby zmienić miejsce, otoczenie; przerzucić ciężar obowiązków, uwagę jaką im poświęcasz z jednego obszaru na inny. Musisz też pozbyć się ludzi którzy Cię obgadują (nie sensie ich fizycznej likwidacji), bo to też są energie które mogą Cię blokować. Postaraj się również zlikwidować nadmierne stresy i własne gonitwy myśli; spędzaj ze soba więcej czasu ale nie zamykaj się we własnej skorupie - raczej na spokojnie zastanawiaj się czego chcesz, pragniesz, potrzebujesz; takie dogadanie się z samą sobą.

A teraz pytanie najtrudniejsze, czyli Kiedy?
wyciągnęłam kartę 6 Chmury, która kojarzy mi się z jesienią oraz z problemami depresyjnymi, tak więc wrócę do kart powyżej - najpierw musisz poradzić sobie ze stresem i problemami z niego wynikłymi.
Może po prostu odpocznij od kart, nie myśl intensywnie, z bólem i żalem "dlaczego nie mogę odczytywać kart tak jak kiedyś?" i zajmij się rozwiązaniem wiszących nad Tobą zaległych spraw.
#17

Zapomniałam dopisać, tak jak przy poprzednim rozkładzie, że wszystkich zapraszam do wspólnej interpretacji Uśmiech
#18

Dziekuję Kwiatek

To prawda, od lutego br. mieszkam znowu u rodziców. Nawet jeśli zdarzy się, ze nie ma ich w domu, mam teoretycznie warunki wtedy do wróżenia. Mimo to jako czuję taką niefajną energię. Co do ludzi- pewnie rodzice, raz, że mam niefajnie stos. z nimi itd. to wiem jakie mają zdanie na ten temat, ciągle mi w głowie kilka syt. siedzi i zdań od nich.
Raz, że nie odpowiada mi miejsce, energia, to mam właśnie kilka problemów wiecznie nad głową wiszących, które jak widać nie pozwalają mi zajmować się kartami, nawet kiedy staram się o nich zapomnieć. Nie wiedziałam, że aż tak.

Oby się pozmieniało.
Zawstydzony
#19

Witam! Chciałabym zapytać czy uda mi się podjąć kurs jesienią? na którego rozpoczęcie czekam od dłuższego czasu .. czy będe zadowolona i zrealizuje swoje marzenia ,plany po tym kursie ? Pozdrawiam
#20

slowik14

czy uda Ci się pójść na kurs:
11 Rózgi + 18 Pies + 21 Góra
może Ci stanąć na przeszkodzie rozmowa, kłótnia z osobą zaprzyjaźnioną; równie dobrze możesz dostać inną propozycję od kogoś znajomego

dopytałam jeszcze czy po tym ewentualnym kursie uda Ci się zrealizowac plany zawodowe:
10 Kosa + 17 Bocian, czyli karty dokładnie wskazały na podcięcie zmian; najprawdopodobniej nie pójdziesz na kurs który miałaś w głowie zadając te pytania

A czy ktoś Ci już zwracał uwagę, że jesteś numerologiczna 11? Poczytaj trochę o numerologii, może to jest czas na radykalne zmiany w Twoim życiu zawodowym (inna branża, inne podejście do siebie i do tego chcesz/co powinnaś w życiu robić).

Trzymam za Ciebie kciuki Słowiku Ok
#21

Tak wiem, że jestem 11 Uśmiech dziękuje za odp.i przesłanie interpretacji numer.11
Odnośnie wróżby to myśle, że możliwym jest, że będe musiała podjąć jakieś zmiany odnośnie życia zawodowego czy tez kursu..Jak na razie jestem na etapie poszukiwania pracy , więc wszystko przede mną.. postaram się zweryfikować wszystko w swoim czasie Pozdrawiam
#22

Też mam lenorki fajnie wróżą, poproszę o odpowiedź na pytanie jakie zamiary ma wobec mojej rodziny pani S. w ciągu najbliższego miesiąca?
dziękuję i pozdrawiam Uśmiech
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości