Ćwiczenie - Odpowiedź z trzech kart
#23

9 buław, IV Cesarz, 3 miecze
Niezbyt przyjemnie mi się to miejsce kojarzy.... Wygląda na to, że przestrzegają tam reżimu sanitarnego. I kto wie, czy nie odczujesz tam bólu - jakieś negatywne emocje mi się tutaj pokazują (3 miecze). Cesarz może wskazywać na miejsca uświęcone tradycją i urzędy lub po prostu spotkanie z jakimś autorytetem w swojej dziedzinie. W sumie: wizyta w jakimś urzędzie, ratuszu lub w przychodni/gabinecie lekarskim (???)
Odpowiedz
#24

Tak, przestrzegają tam reżimu sanitarnego. 
Nie odczułem tam bólu, ale poszedłem z tego powodu. Można powiedzieć, że jak mi opowiadała o sposobie leczenia to 3 mieczy pasuje. 
Byłem w gabinecie lekarskim. Wygrałaś Uśmiech
Odpowiedz
#25

Kolejna zagadka "na 3 karty".

Kilka dni temu w środku nocy wydarzyło się w moim mieszkaniu coś zaskakującego. Celowo nie ujawniam,  czy było to zaskoczenie in plus, czy in minus. 
Co się wydarzyło (czego to dotyczyło)?
Odpowiedz
#26

Rycerz denarów, 10 denarów, 6 denarów
Same denary. Uśmiech
Coś się samo włączyło, zaczęło pracować (urządzenie, instalacja?), albo było zatkane i się odetkało, zaczęło się kręcić, funkcjonować... możliwe że przy tym pojawiła się jakaś para, dymek, iskry, coś takiego niewielkiego. Nie było to jakieś straszne, bardziej w jakichś określonych znanych ramach.

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#27

Rzeczywiście "coś samo"Oczko

Ale poczekajmy, może ktoś to precyzyjniej określi.
Odpowiedz
#28

9 kielichów, XII Wisielec, VI Kochankowie 

9 kielichów - jedzenie, więc stawiam na lodówkę.
Myślę, że przestała pracować. Mogła być chwilowa przerwa w dostawie prądu, lodówka mogła zmienić tryb na awaryjny. Miałaś zagwozdke co z tym zrobić.
Odpowiedz
#29

Zagwozdkę faktycznie miałam, ale nie chodziło o lodówkęOczko
Odpowiedz
#30

To może zawęźmy trochę pole poszukiwań. Czy to ma związek z kuchnią, jadalnią?
Odpowiedz
#31

Nie, Nastku. Ale kielichy to dobry trop.
Odpowiedz
#32

Kielichy, czyli woda i coś co wisi. Zgaduje, że stało się coś z kranem, albo pod prysznicem?
Odpowiedz
#33

Coraz cieplej....  Oczko Ale nie chodzi o kran ani prysznic. Choć faktycznie jest woda. I podwieszenie również!
Odpowiedz
#34

Kurcze, trudne te pytanie. Może masz wiszącą półkę na wino?
Odpowiedz
#35

Chłodniej! Skojarzenie sanitarne było dobre. Zostawmy alkohol, wróćmy do wody i tematów łazienkopodobnychOczko
Odpowiedz
#36

To już chyba bardziej zgadywanki. Toaleta?
Odpowiedz
#37

(30-08-2022, 22:03)nastek96 napisał(a):  To już chyba bardziej zgadywanki. Toaleta?

Bingo! Awaria spłuczki w toalecie spowodowała, że przez godzinę w środku nocy lała się tam woda.

Zadajesz Uśmiech
Odpowiedz
#38

Teraz rozumiem swoje karty. Bardzo obrazowe, ale nie będę opisywał na forum skojarzeń, bo pewnych rzeczy nie da się zapomnieć Uśmiech

Gdzie dziś mam zamiar się wybrać? Albo w jakim celu?
Odpowiedz
#39

7 mieczy + Rycerz kielichów + Królowa buław

Myślę, że czekało Cię spotkanie z jakąś kobietą, którą znałeś, może coś mieliście do obgadania jakieś stare sprawy/tematy.  Myśli
Odpowiedz
#40

Jesteś bardzo blisko. To było dawno, ale byłem wtedy u kolegi, zagrać w karty i pogadać.
Odpowiedz
#41

Aggato, zadasz pytanie?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości