Ćwiczenie - Odpowiedź z jednej karty

Mogę rozruszać temat na nowo i zadać ćwiczeniowe pytanie?

Byłam gdzieś dziś. Nie do końca jestem zadowolona z usługi.
Co to, gdzie byłam, po co?
Odpowiedz

Pustelnik

Może byłaś u lekarza lub w pizzeri?
Odpowiedz

Kapłan ..hmm..

Spotkałaś się z facetem na stanowisku. Ponieważ jest niedziela Skojarzyło mi się z księdzem ? napewno to mądra osoba ktoś kto może nam pomóc udzielić porady mógł to byc jakiś doradca hmm..biuro? Gabinet? Albo ktoś kto przyjmuje w domu i mógł się troche wymądrzać i dlatego porada się nie spodobała. Ważniak w garniturku? Terapeuta?
Odpowiedz

Rycerz buław
Mam na karcie rozczochranego strusia  Rotfl ...może byłaś u fryzjera, na niezbyt udanym farbowaniu np. ombre - struś jest dwukolorowy, ale tak dość wyraźnie, te kolory nie przechodzą ładnie stopniowo.

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz

XV Diabeł
Może jakiś tatuaż? Nic innego nie przychodzi mi do głowy
Odpowiedz

(19-12-2021, 23:44)LeCaro napisał(a):  te kolory 
Sprawa związana m.in. z kolorami  
(19-12-2021, 18:52)czarnula44 napisał(a):  ktoś kto przyjmuje w domu

Ale to nie te typy, które podajecie powyżej  Myśli
Odpowiedz

Rycerz buław to ruch, podróż... może coś związanego z podróżą, jeżdżeniem, poruszaniem się - czy to dosłownie, czy to na papierze? Ogólnie rzecz  biorąc może to być kwestia jakiejś "sprawy w toku".

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz

4 mieczy. 
Skoro nie byłaś u lekarza to może na jakimś zabiegu medycznym, który miał pomóc Ci z kolorami na twarzy? Makijaż permanentny?
Odpowiedz

6 Mieczy - było to miejsce gdzie trzeba było dojechać, odbyć jakąś podróż lub może chciałaś coś ruszyć do przodu, jakąś sprawę, coś odświeżyć, zrobić na nowo... tak całkiem przyziemnie to może byłaś na paznokciach?
Odpowiedz

XVIII Księżyc 

Miejsce dla kobiet, hmmm... może kosmetyczka, dietetyk, jakiś lekarz dla kobiet, np. ginekolog? Rotfl Tak mi się skojarzyło he he 
Ale jest to miejsce dla kobiet.
Odpowiedz

(14-01-2022, 19:38)JesiennyLisc2 napisał(a):  6 Mieczy - było to miejsce gdzie trzeba było dojechać, odbyć jakąś podróż lub może chciałaś coś ruszyć do przodu, jakąś sprawę, coś odświeżyć, zrobić na nowo... tak całkiem przyziemnie to może byłaś na paznokciach?

Tak, byłam na paznokciach Uśmiech
Przepraszam, że tak długo czekaliście na odpowiedź!

JesiennyLisc2, zadajesz kolejne  Kwiatek
Odpowiedz

To może ja zadam.

Dzisiaj za dużo czegoś zjadłam. Co to było?
Odpowiedz

Iwona Agata ...4 Monet
 
Ta karta kojarzy mi sie z ciasteczkami ,małe okrągłe ??? Myśli Rotfl

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz

Dagmaro jesteś blisko ale to nie ciasteczka...
Odpowiedz

Iwonko ,a czy karta 4 Monet jest adekwatna

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz

Królowa Buław
U mnie na karcie ma koronę ze świeczkami, może chodzi o tort urodzinowy?
Tort, ciasto, beza, krem. (Jej suknia jest różowa.)
Odpowiedz

XIV Umiarkowanie - kiepska karta, biorąc pod uwagę fakt, że zjadłaś za dużoOczko

Ale w mojej talii na tej karcie są dwie kule - żółta i ciemnobrązowa. Dlatego pomyślałam o czekoladzie albo jakichś wyrobach czekoladowych, właśnie w kształcie kuli, niewykluczone że w połączeniu z waflem (np. Ferrero Rocher ).
Odpowiedz

Na pewno było to coś słodkiego i okrągłego to moze pączki ,drożdzówki, pomadki/czekoladki.

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz

Tak dziewczyny, za dużo zjadłam cukierków czekoladowych a konkretnie śliwek w czekoladzie i michałków. Kamo, zadaj pytanie jako, że byłaś pierwsza.
Odpowiedz

Co pięknego kupiłam w poniedziałek, choć wcześniej tego zakupu nie planowałam?
Odpowiedz

Rycerz Buław

Tak mi się kojarzy coś z ubrania i to w promocji... Może sweterek?
Odpowiedz

Nie. Ani sweterek, ani żadne inne ciuchy.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości