Ćwiczenie - Odpowiedź z jednej karty
#1

Zasady ćwiczenia:
Jedna osoba zadaje dowolne proste pytanie-zagadkę, a każdy kto jest chętny do zabawy wyciąga jedną kartę ze swojej talii, podaje jaka to karta - i na jej podstawie próbuje odgadnąć prawidłową odpowiedź. 
Zgadywać można wielokrotnie - ale na podstawie tej samej karty.
Osoba która rozwiąże zagadkę zadaje następne pytanie. [Obrazek: usmiech.gif]
Moderator Jednorożec Le Caro.

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#2

Pytanie: co dostałam w prezencie od kuzynki w te Święta?...  Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#3

paź mieczy - może był to jakiś poradnik, książka, może rzecz związana z wysiłkiem fizycznym sportem, podróżami. Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#4

Le Caro ,
Co dostałaś ? U mnie się pokazała Królowa kielichów-myśle,ze to coś typowo kobiecego np.coś z bizuterii,łańciuszek z wisiorem ,bransoletka...chyba ,ze to perfumy.

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#5

(31-12-2019, 02:28)LeCaro napisał(a):  Pytanie: co dostałam w prezencie od kuzynki w te Święta?...  Uśmiech

Król Mieczy. Figę z makiem Oczko
Odpowiedz
#6

6 Monet - karta, która mówi o dawaniu i wprost o pieniądzach, dlatego w pierwszej kolejności obstawiam,
że kuzynka zrobiła Ci coś własnoręcznie, od serca, a zaraz po tym obstawiam po prostu portfel/portmonetkę/saszetkę   Oczko
Dodam też, że chciałaś to dostać lub ten prezent bardzo trafił w Twój gust.
Odpowiedz
#7

Sprawiedliwość (-)- dostałaś jakiś druczek, dokument, więc może bilety, kupon, lub wagę, szachy, grę planszową, coś z odzieży , długopis, coś związane z elektroniką..
Odpowiedz
#8

Nie, nic z tych rzeczy... ale dodam że Izyda ma zdecydowanie najlepszą kartę...  Tak

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#9

Hmmm to może być coś z nadrukiem, napisem też...może jakiś kubeczek?
Odpowiedz
#10

Z nadrukiem, tak...  Tak Uznam tę odpowiedź - to nie był kubeczek, ale butelka... rodzaj ziołowej nalewki.  Biggrin Xmas

Zadawaj zagadkę, Lady...

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#11

A jaki to był nadruk? Czarno-biały? Nalewka w karcie prawiedliwości więc to ile w to włożyłeś, tyle dostajesz z powrotem. Też ciekawieOczko

To może takie pytanie:
Co znajduje się naprzeciwko mego bloku?
Odpowiedz
#12

(05-01-2020, 00:23)Lady of Dreams napisał(a):  A jaki to był nadruk? Czarno-biały?

Etykieta - czarne litery na kremowym tle, złote elementy...

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#13

Lady ,
Co znajduje sie na wprost twojego bloku ?
ŚWIAT/2 MIECZY- czy to morze ,staw...ogólnie rzecz biorąc woda i przyroda...zieleń park... (ciekawe pytanie) Tak

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#14

Izydko to nie to ale ciekawe masz kartyOczko
Odpowiedz
#15

10 monet

Bank, mennica, albo muzeum.
Odpowiedz
#16

Niestety nie...
Odpowiedz
#17

9 Monet - hotel, SPA, salon urody
Odpowiedz
#18

Pokazują Wam się sklepy naprzeciwko mnie w tych denarach ale nie do końca o to mi chodzi. Salon kosmetyczny jest. Jednak nie o salom mi chodzi
Odpowiedz
#19

A czy to może być biuro podróży? Bo też nasunęło mi się to na myśl Oczko
Odpowiedz
#20

Nie, ale z podróżą ma to dużo wspólnegoOczko
Odpowiedz
#21

As kielichów

Hmm, naprzeciwko Twojego bloku znajduje się fontanna lub pomnik... możliwe iż masz widok na miejsce spotkań ludzi, np. park. Jakiś strumyczek może przebiegać. Też coś związane z aktywnością, jakieś wybiegi, siłownie zewnętrzne.

'Nie ma lepszego czasu od teraźniejszości." 
~ Graham Masterton ⭐

[Obrazek: LYmFzaWMtMTcwLWgyLTE0MzQ4MTMyMzcuOTA1LSM...er=1392018]
Odpowiedz
#22

Nie nie, To coś prozaicznego, związanego z podróżą, przemieszczaniem sięOczko
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości