Ćwiczenie - Odpowiedź z jednej karty
#89

A zatem moje pytanie:
Gdzie wybiera się jutro moja córka z dziadkiem?
Odpowiedz
#90

5 mieczy
Gdzieś gdzie jest może scena, a na pewno dużo ludzi i duża aktywność. Czyli jakiś koncert na otwartej przestrzeni lub w klubie, może kino, teatr, opera albo nawet ogród, zoo?
Odpowiedz
#91

Blisko, nawet bardzo blisko, bo faktycznie dużo ludzi i wiele się tam dzieje. Ale to jednak trochę coś innegoOczko
Odpowiedz
#92

Rydwan
Też uważam, że dużo się dzieje, dużo aktywności. Prędkość.
Może plac zabaw, albo jakiś pokaz samochodów, wesołe miasteczko, jeżdżenie na tych małych samochodzikach dla dzieci, quady...
Odpowiedz
#93

Bardzo blisko! Uznaję tę odpowiedź, bo wymieniłeś wesołe miasteczko, a chodzi o park rozrywki - tak się to nazywa, chociaż jest w ogromnej hali, a nie na zewnątrzOczko

Zadawaj!
Odpowiedz
#94

Oooo sam bym się tam wybrał ?
Urządziłem sobie dziś wycieczkę. Byłem w miejscu na które trzeba kupić bilet za 9 zł. Co to za miejsce?
Odpowiedz
#95

As pucharów
Jakiś ogród, zieleń, może rzeka, woda, gdzieś z ludźmi, może zoo?
Odpowiedz
#96

Jesteś blisko Uśmiech
Chodzi o nature
Odpowiedz
#97

Ogród botaniczny, arboretum, park krajobrazowy, rezerwat?
Odpowiedz
#98

II Kapłanka
Gdybyś już nie napisał, że chodzi o naturę, to wskazałabym jakieś sanktuarium, miejsce kultu, itp. Chociaż z naturą Kapłanka też ma sporo wspólnego, z uwagi na kobiecą energię. Może ogród botaniczny? Arboretum? Lub jakieś źródełko (może nawet z jakąś "specjalną" wodą) Uśmiech
Odpowiedz
#99

Chodzi bardziej o element natury - wodę
As pucharów to dobra karta.
Jest w pobliżu miejsce kultu, ale nie myśl o tym, bo kompletnie zboczysz z toru.
Odpowiedz

Basen? Zapłaciłeś wejściówkę na basen?
Odpowiedz

Tak, albo jakieś naturalne miejskie/podmiejskie kąpielisko z namiastką plażyUśmiech
Odpowiedz

Bardziej naturalne rzeczy, choć była w nim aktywność człowieka. Może podpowiem, że można tam spacerować
Odpowiedz

Czyżby jakiś park z fontanną?
No dobra, już wiem, ale z innego Twojego wątku, więc to żadna maja zasługa... Z mojej karty bym tego "nie wyciągnęła"Oczko
Odpowiedz

Nie wiesz, byłem na tyle sprytny, aby tego nie napisać ?
Odpowiedz

Ufff. To zwiększa szanseOczko I jest uczciwe!
Odpowiedz

A więc nie park z fontanną? To może jakaś pijalnia wód?
Odpowiedz

Byłem w parku z fontanną również, ale nie musiałem tam kupować bilety, nawet z jednej leciała solanka.
To nie jest pijalnia wód
Odpowiedz

3 kielichy
Miejsce rekreacyjne, gdzie jest woda, jest beztroska atmosfera i jest jakiś ruch. Prawdopodobnie można tam sobie kupić jakieś napoje (herbatę, lemoniadę) i przekąski (ciastka, lody, gofry itp.), chodzą tam zakochane pary, to dobre miejsce na randkę. Na karcie oprócz stolika z herbatką mam melisę (wzięłam przebiegle Tarot Zielarza  Oczko ), więc miejsce może mieć na człowieka jakiś uspokajający wpływ (np. ze względu na widok lub kojące odgłosy, zapachy). Może molo, taras widokowy nad wodą?

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz

Tak, brawo LeCaro. Byłem na molo w Sopocie. Swoją drogą, jakie ono jest duże. 
Poza tym wszystko co napisałaś się zgadza.
Odpowiedz

Pięknie. Uśmiech
Proszę niech ktoś  zada kolejną zagadkę.

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości