Ćwiczenie - Odpowiedź z jednej karty
#67

No, byłam w pracy Uśmiech
I nawet robiłam taki właśnie raport zamykający miesiąc.

Dawaj kolejne  Kwiatek
Odpowiedz
#68

Ok. Mówisz i masz Oczko

Jutro czeka mnie coś ważnego, wpisałam to sobie do kalendarza. Wiąże się to z koniecznością udania się gdzieś w konkretnym celu.
O jaki cel/miejsce chodzi (tutaj te kwestie są zbieżne, ale niektóre karty mogą bardziej wskazać to jako cel, a inne lepiej skojarzą się z miejscem).

A zatem gdzie/po co jutro jadę?
Odpowiedz
#69

5 kielichów 
Jedziesz w jakieś smutne miejsce lub przekazać jakie smutne wieści. Jakieś miejsce pełne łez. 
Cmentarz, szpital, kościół...
Odpowiedz
#70

Nie aż tak smutne miejsce to było, ale szpital to dobry kierunek Oczko
Odpowiedz
#71

Czyli jakaś przychodnia, może psycholog?
Odpowiedz
#72

Przychodnia! Uśmiech Byłam tam na szczepieniu. I faktycznie trochę się martwiłam i obawiałam (na zapas).

Zadajesz! Oczko
Odpowiedz
#73

Mam nadzieję, że nie miałaś komplikacji poszczepiennych. 

Dziś w okolicy jest pewne wydarzenie i będzie trwało przez cały weekend. Co to za wydarzenie?
Odpowiedz
#74

Król denarów
Targi pracy? Cwaniak Chickencatch  Typing Jakieś targi w każdym razie, coś było przedstawiane, proponowane (oferty), sprzedawane... antyków, tzw. staroci, może oferty hoteli, restauracji?

P.S. "Byłam tam na szczepieniu. I faktycznie trochę się martwiłam i obawiałam (na zapas)." 
Kama, a mogę spytać czy zostałaś przy tej szczepionce A-Z, czy zdecydowałaś się na inną? Oczko

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#75

Myślę, że mogę zaliczyć ten targ staroci.  Uśmiech 
To jarmark rzemiosła średniowiecznego. Można kupić broń średniowieczna, jakieś figurki, biżuterię, coś z drewna, miód...
Odpowiedz
#76

Czyli teraz LeCaro zadajeUśmiech Gratulacje!

PS Odpowiedź wysłałam mailem.
Odpowiedz
#77

Dzięki, Nastek. Uśmiech

To proszę chętną osobę o zadanie pytania, dobrze?

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#78

Mogę ja?

Z kim widzę się dziś wieczorem?
Odpowiedz
#79

6 mieczy
Z kobieta, piękną, mieszkającą daleko, za wodą, może znajoma zza granicy?
Odpowiedz
#80

Król Buław
Z mężczyzną, brunetem, być może z ognistego znaku (Baran , Lew , Strzelec). To osoba przyjezdna. Cieszysz się na to spotkanie.
Odpowiedz
#81

(11-07-2021, 13:00)selena889 napisał(a):  6 mieczy
Z kobieta, piękną, mieszkającą daleko, za wodą, może znajoma zza granicy?
Owszem, to kobieta, piękna Oczko Lecz nie znajoma, a siostra. Mieszkamy w tym samym mieście.

(11-07-2021, 14:44)Lady of Dreams napisał(a):  Król Buław
Z mężczyzną, brunetem, być może z ognistego znaku (Baran , Lew , Strzelec). To osoba przyjezdna. Cieszysz się na to spotkanie.
A to ciekawe, bo samochodem przyjechał po mnie jej facet, a nie było to planowane. 

Jego znak jest ziemski, to Byk.

Oboje właśnie wracali z weekendowej wycieczki.

Niech chętna zada  Kwiatek
Odpowiedz
#82

Na mojej karcie 6 mieczy jest akurat kobieta w łodzi. Ale są talie, na których obok kobiety jest mężczyzna i on stoi, a ona siedzi, czyli jakby on kierował. To ciekawe w kontekście tego, że to facet Twojej siostry przyjechał tym samochodem Uśmiech

Skorzystam z okazji i zadam pytanie Uśmiech
Co zamierzam robić jutro po pracy i ma to związek nie z domem ale z jego otoczeniem, z czymś na zewnątrz?
Odpowiedz
#83

Rycerz buław
Myślę, że czeka Cię dużo aktywności. Na mojej karcie rycerz ma łuk, ale raczej polować nie zamierzasz  Rotfl
Może planujesz robić coś z oświetleniem domu? Ustawiać te lampki na baterie słoneczne? Albo przygotowujesz miejsce do aktywności fizycznej.
Odpowiedz
#84

8 buław
Zdecydowanie coś aktywnego i wymagającego ruchu, a nawet i tempa. Może będziesz porządkować przestrzeń wokół domu. Skojarzyło mi się też, że trzeba będzie gdzieś wejść, wspiąć się.
Odpowiedz
#85

Kamo to prawda, że to coś aktywnego, związanego z miejscem obok domu, ale nie chodzi o sprzątanie.

Ten Rycerz Nastku fajnie to oddaje, nie chodzi o lampki, ale jest w tym dużo aktywności fizycznej, więc w sam raz dla Rycerza. Szybkość, siła, aktywność - to pasuje do Twojej karty. W ręce też coś, ale nie łuk Rotfl
Odpowiedz
#86

Może jakieś prace ogrodnicze? Z motyką, szpadlem, grabiami itp.? Skojarzyły mi się narzędzia osadzone na kiju.
Odpowiedz
#87

W ręce grabka? Albo miotła?
Odpowiedz
#88

Zgadza się - prace w ogrodzie. A dokładnie miałam sadzić szpinak, już drugi raz w tym roku, bo tamten zebrałam. Ale przyszła ulewa, dopiero się skończyła i z planów nici.

To kto zadaje? Kama, bo była pierwsza?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości