Ćwiczenie - Odpowiedź z jednej karty

Brawo Dagmara.S

Tak dostałam zaproszenie. Jest to voucher na zabiegi kosmetyczne.

Teraz Twoja kolej ?
Odpowiedz

Wątek nieaktywny od Lipca więc pozwolę sobie go odświeżyć.

Ostatnio kupiłam samochód i brakuje w nim jednego udogodnienia nad czym trochę ubolewam. O jakie udogodnienie chodzi?
Odpowiedz

As kielichów
1. Na mojej karcie jest oko, więc stwierdziłam, że może chodzić o kamerę cofania, chciałabyś widzieć, co jest z tyłu Oczko
2. Karta ta kojarzy mi się z wylewającymi się ciepłymi uczuciami - to może nam dać podgrzewany fotel Oczko
Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz

(18-01-2023, 23:14)Tomira napisał(a):  Wątek nieaktywny od Lipca więc pozwolę sobie go odświeżyć.

Ostatnio kupiłam samochód i brakuje w nim jednego udogodnienia nad czym trochę ubolewam. O jakie udogodnienie chodzi?

4 miecze wskazują na pewną bierność, umożliwiającą odpoczynek i brak stresu, na oderwanie uwagi od jazdy czy czynności związanych z nią. Dwór mieczy jest stricte powietrzny/intelektualny, więc pewnie jest to jakiś mądry system, asystent kierowcy, jak choćby system utrzymania toru jazdy(lane assist) czy tempomat adaptacyjny który sam dostosuje prędkość do innych uczestników ruchu, ale moim faworytem jest tu zdecydowanie asystent parkowania, i to właśnie tę opcję obstawiam. Proste linie na czwórce mieczy Waite, jako żywo przywodzą mi na myśl stanowisko parkingowe pod hipermarketem  Tak
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości