Ćwiczenie - Odpowiedź z jednej karty

(24-02-2022, 09:46)tarot55557 napisał(a):  Wow super Uśmiech No wlasnie najbardziej mi sie studia kojarzyly Uśmiech Ale tak krolowa monet to korzysci... czy ty masz od niej lub ona od Ciebie, tak jak mowisz jakies materialne korzysci ale niekoniecznie pieniadze Uśmiech

Moja zagadka Uśmiech

Co kupilam bliskiej mi mlodej kobiecie z rodziny na urodziny, ktore miala wczoraj?

4 Buław- na mojej karcie widać cieszące sie ,tańczące kobiety ...może kupiłaś jakąś apaszkę,coś osobistego ,coś z ubrań.

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz

Hej Uśmiech
Tak brawo, dokładnie. Kupiłam jej ubrania : bluzę i sukienkę Uśmiech

Zadajesz kolejne Uśmiech
Odpowiedz

Wow ! dziekuje Uśmiech 
 
Do czego mam sentyment ? (jak to kobieta)

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz

Mag - do wygadanych, szarmanckich mężczyzn. Może też do pomadek do ust? Mój Mag ma też narzucony płaszcz, więc może płaszcze, futra?
Odpowiedz

Nie

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz

Do polityków, albo mężczyzn liderów. 
Możesz też mieć sentyment do jakiś starych poradników.
Odpowiedz

Do czego mam sentyment ? (jak to kobieta)- 2 Puchary

Do dobrych perfum lub często wspominasz spotkanie z kimś.
Odpowiedz

7 mieczy
Pokazuje mi się coś w kolorze żółtym, złotym, jaśniejące... zapewne okrągłe...
Słońce, zachody słońca... może nad jeziorem?...
Kojarzy mi się z czasami studenckimi...

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz

Nie ,chodzi o przedmiot/rzecz.....najbliżej jest LeCaro. Buźki

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz

Do filiżanki, pierścionka, obrączki, wisiorka...?
Odpowiedz

Iwona Agata Oklaski Oklaski Oklaski 
 
Prawdę mówiąc to do kolczyków....ale wymieniłaś cały asortyment biżuterii ,którą lubię. Oczko 
Proszę zadaj pytanie. Buźki

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz

A czy te kolczyki są wiszące? @ Puchary to 12 a więc Wisielec.

Moje pytanie

Gdzie byłam wczoraj wieczorem między 18 00 a 19 00?
Odpowiedz

Hej Uśmiech
Mam 6 monet - kojarzy mi się dentysta albo bank...tak czy inaczej jakaś usługa za którą się płaci i się czeka Uśmiech
Odpowiedz

Rycerz kielichów: nad wodą, na spacerze, w miejscu z duszą, może jakieś artystyczne.
Odpowiedz

Tarot uznaję Twoją odpowiedź. Byłam u lekarza, ortopedy i faktycznie czekałam. Zadajesz.
Odpowiedz

Super Uśmiech no 6 monet to dla mnie zawsze jakiś specjalista w swojej dziedzinie no i wymiana...płacimy za usługę Uśmiech no tak myślałam, że bardziej coś w stronę lekarza lub dentysty, ale podałam też bank bo tak jest w opisach i książkach i widuje regularnie od początku wojny ogromne kolejki w bankach...ale też ciężko o specjalistę w banku i szczególnie żeby działały o tej godzinie xd

Ok to moje pytanie łatwe. Co dostałam od dziewczyn w pracy w tym roku na urodziny ?
Odpowiedz

Rycerz mieczy - Może chodzi o coś związanego ze sportem, z bieganiem, z jazdą na rowerze...
Odpowiedz

Co dostałaś? 5 buław

Coś związanego ze sportem, energicznego, ruchliwego jednocześnie, ognistego... Hmm to może być coś w stylu pochodni, a zatem może świecznik, naczynie jakieś typu podgrzewacz, dzbanek z podgrzewaczem lub coś w tym stylu, może zestaw z pałeczkami jakiś np. do sushi?
Odpowiedz

Hej niestety nic z tych rzeczy ? zapraszam do próbowania dalej.
Odpowiedz

Co dostałaś na urodziny ?
 
Mnie się pokazała karta 4 Buław.
Hm...powiedziałabym ze to coś z domem związane coś konkretne stabilne z jakąś harmonią i porządkiem zwiazane.
Czy to może być np.jakaś książka kucharska,stojak na kwiatka,koc.... Myśli ewentualnie jakieś szklaneczki kubeczki,zastawa do kawy...

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz

7 monet
Może kolczyki okrągłe, bransoletkę - po prostu biżuterię. Albo coś z wiklinowy,  a może łapacza snów?? Kwiatek
Odpowiedz

Aggata brawo ❤️!
Tak dokładnie , kolczyki srebrne okrągłe.

Zadajesz. ??
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości