Ćwiczenie - Odpowiedź z jednej karty

W takim razie książka lub kwiaty...
Odpowiedz

Hmmm..u mnie znowu pokazała się 4 Monet.
Czy to może jakaś szkatułka ,koszyczek ,skrzynia typu kuferek coś kwadratowego ,prostokątnego ?

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz

Królowa Monet: 
Coś dzięki czemu będziesz piękna: jakieś kosmetyki, biżuteria. Albo coś do upiększenia domu, może obrazek?
Odpowiedz

Nastku, Królowa Monet z uwagi na żywioł to niezły trop.... To coś faktycznie upiększy dom, ale nie jest to obraz.
Odpowiedz

Przychodzi mi do głowy jeszcze jakaś figurka..
Odpowiedz

Nie, to nie jest figurka.
Odpowiedz

W moim Rycerzu Buław ciężko się czegoś doszukać więcej...Może chodzi tu o jakieś rękodzieło?
Odpowiedz

Rycerz buław to faktycznie kiepska karta, choć wysokość buławy może jakoś naprowadzać... W jednej ze swoich wcześniejszych wypowiedzi wspomniałaś o kwiatach - można by te kwiaty spróbować połączyć z buławąOczko
Odpowiedz

Kupiłaś wazon?
Odpowiedz

Rotfl
Nie. Ale jest coraz bliżej... Krążycie naprawdę niedaleko! Uśmiech

Kupiłam coś, co Ty też masz (a przynajmniej wiem, że miałeś) Oczko
Odpowiedz

Doniczka?
Odpowiedz

Nie... Ale... BARDZO BLISKO!!!
Odpowiedz

Kupiłaś cytrusy?
Odpowiedz

Taaaak! Bingo!

Nie planowałam tego, zamierzałam coś dokupić dopiero za miesiąc, żeby od razu przesadzić i przyciąć, ale.... no przecież nie mogłam nie kupić, bo była mega okazja!  Oczko
Moją kolekcję wzbogacił limequat, 110 cm. Ma sporo owoców. Jeszcze zimuje, ale za jakieś 3 tygodnie zaczynam sezon, jeśli temperatura pozwoli Oczko

Zadajesz!  Kwiatek
Odpowiedz

Super Uśmiech
Jakie im zapewniasz warunki? Masz okno od południa? 

Kto do mnie wczoraj napisał z pytaniem co u mnie słychać? Od jakiegoś czasu nie mieliśmy kontaktu.
Odpowiedz

nastek 96 - Król Monet
 
Po karcie sądzę ,ze to mężczyzna moze twój były kolega ,znajomy ,ktoś starszy ,osoba konkretna.
 
Czy będe zadowolona z orbitreka ,który zamówił mi Andrzej ?

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz

Dagmara. To są zagadki. Pytanie zadaje osoba, która zgadnie.
Odpowiedz

Dagmara - tak jak napisał Nastek, teraz zgadujemy odpowiedź na jego zagadkę. Uśmiech

Nastek, napisz w takim razie czy Dagmara zgadła, może była blisko, czy coś się zgadza w jej odpowiedzi?

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz

Jest to osoba, którą znam.
Odpowiedz

Hej,

Ja mam krolowa denarow - mysle, ze to moze byc kolezanka ze szkoly/ studiow lub z pracy. Krolowa denarow kojarzy mi sie z dawaniem czy to prezentow czy pomaganiem finansowym. To byl ktos kiedys bliski...ty jej pomagales lub ona tobie.
Odpowiedz

Tak, tarot 55557 - zgadłaś Uśmiech

Koleżanka ze studiów, która kiedyś była mi bliska. 
Owszem pomagaliśmy sobie, ale nie finansowo: pożyczanie notatek, udostępnianie różnych prac...
Odpowiedz

Wow super Uśmiech No wlasnie najbardziej mi sie studia kojarzyly Uśmiech Ale tak krolowa monet to korzysci... czy ty masz od niej lub ona od Ciebie, tak jak mowisz jakies materialne korzysci ale niekoniecznie pieniadze Uśmiech

Moja zagadka Uśmiech

Co kupilam bliskiej mi mlodej kobiecie z rodziny na urodziny, ktore miala wczoraj?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości