Forum dobrytarot.pl

ezoteryczne forum Dobry Tarot - karty tarota, runy, astrologia, numerologia, magia, wróżby

Powroze na forum

Re: Powroze na forum

Postautor: mikkaasia_ » wtorek 03 kwie 2012, 19:53

Dziękuję...Jestem pod opieką lekarzy, także nie ma obawy:-)...Pozdrawiam
Awatar użytkownika
mikkaasia_

Postautor: hiszpanialove » wtorek 03 kwie 2012, 21:04

Witam:) Jesli znajdziesz chwilke prosze postaw mi karty na milosc... Spotykam sie z kims od okolo 3 miesiecy i chcialabym sie dowiedziec w jakim kierunku to sie potoczy... Rozmawiamy o tym, i jestesmy tzw blizkimi przyjaciolmi:) ja osobiscie chcialabym cos wiecej ale czy on chce?? Nie chce brnac dalej jesli nic nie bedzie... Nieszczesliwe zwiazki to moja specjalnosc!! niestety. Dziekuje Ci bardzo, pozdrawiam :)
"Zycie jest zbyt krotkie, zeby odkladac wszystko na pozniej''
hiszpanialove

Postautor: Suna » środa 04 kwie 2012, 16:33

hiszpanialove pisze:Witam:) Jesli znajdziesz chwilke prosze postaw mi karty na milosc... Spotykam sie z kims od okolo 3 miesiecy i chcialabym sie dowiedziec w jakim kierunku to sie potoczy... Rozmawiamy o tym, i jestesmy tzw blizkimi przyjaciolmi:) ja osobiscie chcialabym cos wiecej ale czy on chce?? Nie chce brnac dalej jesli nic nie bedzie... Nieszczesliwe zwiazki to moja specjalnosc!! niestety. Dziekuje Ci bardzo, pozdrawiam :)

ta osoba ma jakas tajemnice, o ktorej nie wiesz, cos z przeszlosci
moga was laczyc wspolne rozmowy, nawet jakies uniesienia emocjonalne, jednak co do dluzszej znajomosci nie widze, zeby byla ona kontynuowana, tzn jakis czas, pozniej wasze drogi sie rozejda
karty zalecaja zebys poczekala i zmienila swoj system myslenia, chyba bardzo zalezy ci na tym zeby znalezc jakiegos partnera "na smirec i zycie", jestem daleka od dawania rad, ale z miloscia jest tak, ze pojawia sie gdy jestesmy do niej gotowi, nie wtedy gdy szukamy ja na sile
postaraj sie skupic na sobie swoje zainteresowanie, rozwijaj swoja wiedze, a milosc przyjdzie gdy bedzie na nia czas :)
PRZECZYTAJ viewtopic.php?f=83&t=4871 ZANIM ZADASZ PYTANIE

Jezli prosisz o rozklad z kart klasycznych PRZECZYTAJ http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=83&t=11173
Awatar użytkownika
Suna

Postautor: ANULA1966 » poniedziałek 09 kwie 2012, 15:40

poproszę o wróżbę:czy uda mi się korzystnie sprzedac w najbliższym czasie działkę .pozdrawiam :buzki:
ANULA1966

Postautor: hiszpanialove » wtorek 10 kwie 2012, 01:14

Dziekuje slicznie.... zgadzam sie z Toba:)
"Zycie jest zbyt krotkie, zeby odkladac wszystko na pozniej''
hiszpanialove

Prośba o postawienie kart na uczucia

Postautor: AmisAmis » sobota 21 kwie 2012, 19:23

Witam, bardzo prosze o postawienie kart na uczucia, mam huśtawkę emocjonalną w tej dziedzinie i przydałaby sie fachowa pomoc. Moja data urodzenia 12.09.1984, jestem obecnie w zwiazku ale pojawila sie szkolna milosc i moja pewnosc została zachwiana, chciałabym wiedzieć jednak czy wchodzenie w cos nowego ma jakikolwiek sens, czy ta osoba szuka tego co Ja.
Awatar użytkownika
AmisAmis

Postautor: mimini_mi » sobota 28 kwie 2012, 16:31

A czy ja mogłabym prosić o postawienie kart? Interesuje mnie że tak nazwę co karty mają do powiedzenie na temat mojej przyszłej pracy, możliwości zawodowych. Gdzieś bym wreszcie się zatrzymała. A może po prostu nie ma sensu gonić? Z góry dziękuję.
mimini_mi

Postautor: Ewuniaaa » sobota 28 kwie 2012, 21:25

Suna pisze:Ewuniaaaa

Ewuniuuuu z osoba o ktorej myslisz, juz nie bedziesz, ten czlowiek odszedl z Twojego zycia i najlepiej jest sie z tym pogodzic, chociaz wiem ze nei jest latwo wyrzucic z serca kogos, kogo nie chce sie wyrzucic
Przed Toba jest znajomosc z mezczyzna starszym od Ciebie, niestety nie obdarzysz go takim uczuciem jak osobe o ktorej myslisz. Czasami porownujemy uczucia do ludzi i szukamy takiego samego uczucia w nowo poznanej osobie, jakie mielismy do osoby utraconej. Nie mozna wszystkich ludzi obdarzac takim samym uczuciem, to niewykonalne. Im dluzej pozwalamy zyc starym marzeniom, tym trudniej narodzic sie nowym realiom.

Witaj Suna,

Myślę, że już nadszedł czas, żeby napisać do Ciebie "weryfikację" wróżby.
Otóż- miałaś rację i to w 100%. Co prawda pytałam o najbliższe 2 lata, ale właściwie już się sprawdziło. Osoba, o którą pytałam - zniknęła z mojego życia, a znajomość ze starszym mężczyzną, którego nie obdarzę już takim uczuciem to przyjaźń- prawdziwa, bezinteresowna przyjaźń :)

dziękuję za wróżbę i poświęcony mi czas :)

pozdrawiam Cię cieplutko :kwiatek:
Awatar użytkownika
Ewuniaaa

Postautor: Suna » niedziela 29 kwie 2012, 19:55

powodzenia Ewuniaaaaa

P.S.

jezeli nie odpowiadam na czyjes pytanie do mich kart, to prosze wybaczyc ale czasami poprostu nie jest to dla mnie odpowiedni moment, mozna pisac i ponawaic pytania, z czasem napewno odpowiem :)

no coz wiedzma tez czlowiek ;)

Jezli prosisz o rozklad z kart klasycznych PRZECZYTAJ http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=83&t=11173
Awatar użytkownika
Suna

Postautor: mimini_mi » niedziela 29 kwie 2012, 20:55

Rozumiem że to ostatnie może być do mnie. Dzięki za info. To ja poczekam na odpowiedni czas. Czekałam 35 lat :usmiech: , to nie zbawi mnie nastepny :luzik: miesiąc. Widocznie tak ma być. :pociesza:
mimini_mi

Postautor: Suna » poniedziałek 30 kwie 2012, 15:10

mimini_mi hmmm a nie planujesz ty zajac sie dziecmi malymi, badz swoimi badz z rodziny, ja nie widze pracy zawodowej u Ciebie, pieniadze na utrzymanie raczej sa od mezczyzny, natomiast Ciebie widze zajmujaca sie dziecmi i to z zadowoleniem dla pozostalych

Awatar użytkownika
Suna

Postautor: Suna » poniedziałek 30 kwie 2012, 15:14

ANULA 1966
sprzedasz dzialke z zadowoleniem ale nie za taka kwote jaka chcialas na poczatku, sprzedasz ja do ok roku, chociaz ja nie lubie podawac terminow, bo karty to nie kalendarz :)

Awatar użytkownika
Suna

Postautor: szukajacaodpowiedzi » poniedziałek 30 kwie 2012, 17:42

mam ogromna prosbe o odpowiedz na pytanie jak sie potocza moje relacje z mezczyzna, z ktorym przez jakis czas sie spotykalam. Niestety kontakt nam sie urwal ze wzgledu na duza ilosc obowiazkow. Czy jeszcze nawiazemy ze soba kontakt? czy stworzymy zwiazek?
szukajacaodpowiedzi

Postautor: Suna » poniedziałek 30 kwie 2012, 17:55

szukajacaodpowiedzi
no coz mam odpowiedziec... hmmm wydaje sie ze ten pan poprzez prace spotkal inna pania, moze byc nawet ze jest to osoba od ktorej jest w pewien sposob zalezny....
to byla sytuacja nagla, przyszla z zewnatrz, nie planowana...

Awatar użytkownika
Suna

Postautor: Suna » poniedziałek 30 kwie 2012, 18:23

AmisAmis

tak karty rzeczywiscie pokazuja ze jestes w potrasku emocjonalnym, ale zalecaja zebys poczekala, ten czas da Ci nowe pomysly i nowa sile, jest droga przed Toba, a po tej drodzej wszystko sie wyjasni, masz karte malzenstwa i szczesliwej rodziny
Twoje zycie w Twoich rekach, ale skoro pytasz kart o odpowiedz - to brzmi ona "nic nie rob, poczekaj, daj czas czasowi" :)

Awatar użytkownika
Suna

Postautor: Suna » poniedziałek 30 kwie 2012, 18:27

Pretoria pisze:A można prosić ogólnie na kwiecień? Jeśli tak to dane wyślę na pw :)
Pozdrawiam :)

prosze zadac konkretne pytanie, ogolnie to brzmi dosc ogolnie, mozna robic rozklad w nieskonczonosc, na Ciebie, cala rodzine i wszystkich sasiadow oraz ich psow

Awatar użytkownika
Suna

Postautor: AmisAmis » poniedziałek 30 kwie 2012, 18:32

Suna pisze:AmisAmis

tak karty rzeczywiscie pokazuja ze jestes w potrasku emocjonalnym, ale zalecaja zebys poczekala, ten czas da Ci nowe pomysly i nowa sile, jest droga przed Toba, a po tej drodzej wszystko sie wyjasni, masz karte malzenstwa i szczesliwej rodziny
Twoje zycie w Twoich rekach, ale skoro pytasz kart o odpowiedz - to brzmi ona "nic nie rob, poczekaj, daj czas czasowi" :)

O takiej odpowiedzi sie nie spodziewałam szczerze sceptycznie podchodziłam do tego ale faktycznie mama meża tylko nie do konca jestem szczesliwa, na spokojnie mozesz mi jeszcze raz wytłumaczyć co robić, znaczy że mam sie z tą osobą narazie nie spotykać, a na margnesie czy ta ososba ma względem mnie jakieś plany czy jest nastawiona jedynie na romans i najważniejsze czy on cos do mnie czuje.
Awatar użytkownika
AmisAmis

Postautor: Suna » poniedziałek 30 kwie 2012, 18:38

AmisAmis karty powiedzialy wyraznie, nie rob nic, przeczekaj, sama zobaczysz, daj czas, a co masz zrobic z ta osoba ? no ja ci rad nie bede dawala, wiem ze czasami karty daja taka odpowiedz, ze chcialoby sie jeszcze raz wyciagnac karty, tylko ze to nic nie daje, bo wyciaga sie takie same, odpowiedz kart byla jasna poczekaj i juz :)
a co do szkolnej milosci, to on tak troche wyidealizowal sobie "cos" w marzeniach, karty mowia o szczesliwej rodzinie, wiec nie szukaj dziury w calym, bo kto szuka , ten znajdzie, a ze nie jestes tak do konca szczesliwa, wiesz, czas wzniesien w waszym zwiazku juz minal, teraz jest taka szara codziennosc, mozna to zmienic i zakochac sie na nowo, bo to od nas zalezy jak dlugo trwamy w milosnym uniesieniu :)
pozdrawiam i zycze cierpliwosci :)
a czy sie spotykac....? kontakty warto miec, o ile sa to kontakty zdrowe i nie czynia nikomu krzywdy :)

Awatar użytkownika
Suna

Postautor: AmisAmis » poniedziałek 30 kwie 2012, 18:56

Wiesz Suna ja poprostu nie chciałam na forum wyciągać takich moich tajemnic niektórych i pisać o tym jak to u nas w tym małżenstwie wygląda, faktycznie było czasami gorzej czasami lepiej ale chyba głównie zle, ta osoba o której pisze jest mi niewiem na dzień dzisiejszy bliższa od męża, zreszta zawsze tak było, zanm go 15 lat i nawet będac juz w zwiaku z moim mezem utrzymywaliśmy kontakt, pare lat temu mielismy kolejne podejscie i probowalismy cos poskladac sobie, ale nam nie wyszlo wzielam slub urodzilam dziecko, i teraz ta miłośc powrocila znowu. On też ma zone i wydawałao by sie ułożone zycie wiec czego szuka . . . niewiem . . . czego szukam ja . . . chyba Happy Endu to jest osoba którą ja zawsze kochałam i nigdy nie przestałam, wstrzymuje mnie jedynie to że mam rodzine, tylko że też w jakims stopniu krzywdze ja i wiem o tym. Ale inaczej nie umiem, nie chce całego zycia spędzić na powroty do tej osoby wiec postanowiłam napisać tu, uznałam że to jakieś wyjście. On niebawem najprawdopodobniej wyjedzie niewiem czy wroci, wiec pomyslalam ze zapytam kogos kto zna sie na odczytywaniu tarota ze byc moze to pomoze mi podjac jakas decyzje.
Awatar użytkownika
AmisAmis

Postautor: Suna » poniedziałek 30 kwie 2012, 18:59

AmisAmis wiec odpowiedzialam, daj czas, ja widze Ciebie w Twojej rodzinie, nie widze zebys miala byc z ta czasowa miloscia ze szkolnych lat
mam nadzieje, ze zrozumialas, ja nie podejmuje decyzji, odpowiadam na pytanie, a raczej czytam co Tarot mowi
staram sie uzywac dobranych slow, wiec nie opisuje grubiansko Twojej sytuacji rodzinnej, napisalam czas wzniesien minal, ale nie widze rozpadu malzenstwa
moze powinnam raczej uzyc slowa "pelnej rodziny", a nie "szczesliwej" - szczescie to pojecie wzgledne
Ostatnio zmieniony poniedziałek 30 kwie 2012, 19:04 przez Suna, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika
Suna

Postautor: AmisAmis » poniedziałek 30 kwie 2012, 19:03

Rozumiem, w takim razie dziękuje. No nie powiem żebym to była odpowiedz jakiej oczekiwałam , ale rozumiem że karty nie daja nam szans. Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam. Napewno sie jeszce odezwe, i o ile wiem mozna stawiać karty na dana sprawe raz w miesiacu tak?? Może karta sie jeszcze odwroci :oczko:
Awatar użytkownika
AmisAmis

Postautor: AmisAmis » poniedziałek 30 kwie 2012, 19:06

A jakbym mogła mieć do ciebie jeszcze jedna prosbe i gdybys oczywiscie mogla to postawilabys w takim razie karty na mnie i meza moja data ur. 12.091984 a maz 12.07.1981. Jeżli to nie problem oczywiście
Awatar użytkownika
AmisAmis

PoprzedniaNastępna

Wróć do Archiwum Gabinetów i Kącików