Nocne budzenie
#1
Thinking 

cześć, od jakiegoś czasu budze sie w okolicach 3 i 4 w nocy i nie moge ponownie zasnać, zasypiam około 6 a budzik mam nastawiany na 6.20 co skutkuje tym, ze ide do pracy nieprzytomna, probowalam sie przestawic,kłaść sie spac o innych porach ale nic to nie dalo, czy ktos ma podobny problem?co moze byc tego przyczyna? Krzyk
Odpowiedz
#2

Uważaj.Miałam tak..budziłam sie nad ranem zasypiałam albo i nie....potem nie mogłam zasnąc kładąc sie spać...zasypiałam w środku nocy dopiero...potem było tak że w ogóle nie moglam spać...u mnie nerwica tak sie objawiła.Ale wczesniej przechodziłam stres i bezsennosc była tego objawem.Niestety ale musialam sie leczyc...

Głównym objawem nerwicy to u mnie bezsenność.Wystepuje niepokój, lęk czasami kłucie serca. Ale wystarczy lekki nawet stres a ja juz nie spie..upierdliwe jest to  [Obrazek: rotfl.gif] Zaczeło sie u mnie jak u Ciebie a skonczyło sie na tym że przez 4 dni nie zasnełam wcale.Wtedy juz lekarz i leki niestety .Długo je brałam.Dzisiaj spie w miare. Dobrze by było gdybys wzieła cos na spanie..kup cos ziołowego..choc na mnie nie działaja  [Obrazek: usmiech.gif].Bo bezsennosc nie leczona sie utrwala. A jak nie to moze cos na nerwy lekkiego, ale to juz lekarz zdecyduj
Odpowiedz
#3

Bardzo Ci dziekuje za odpowiedz, nakierowałas mnie - będę siebie jeszcze obserwowac pod tym kątem   Kwiatek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości