Rozkład interpretacja karty klasyczne
#1

Witam, bardzo potrzebuję pomocy w interpretacji dwóch rozkładów. Dotyczą one dwóch bliskich mi osób dlatego boję sie, że moja interpretacja będzie zbyt stronnicza. jest to dla mnie niezmiernie ważne,

   
     

pierwszy tyczy sie kobiety  a drugi mężczyzny. z góry dziękuję Buźki
Odpowiedz
#2

Z zgodnie z regulaminem, próbujemy najpierw podać własną interpretację. Wtedy, możliwe iż przełączą się inni.
- na jakie pytanie był stawiany rozkład,
- kim są dla ciebie wymienione osoby,

uzupełnij informacje...
Odpowiedz
#3

w pierwszym rozkładzie:
przede wszystkim widzę duże kłopoty finansowe dla domu i możliwe wyprowadzka, jednak widzę iskierkę nadziei w sprzedaży nieruchomości i pomocy życzliwego przyjaciela domu. widzę podróż zwiazaną zpoprawą sytuacji materialnej, duża obawa przed ta podróża, lęk o rodzinę i finanse, jednak pomyślny przebieg sytuacji i pomoc osoby na stanowisku. fałszywe osoby wokół męza próbujace oszukać go pod katem finansowym,  jednak te 4 siódemki interpretuje jako pomyślność mimo przeciwności no i te 4 asy, więc sytuacja powinna się poprawić.

w drugim widzę przede wszystkim poprawe sytuacji materialnej w domu, jednak wokół mężczyzny, któremu stawiam karty widzę myśli wokół nałogu, wydaje mi sie, że będą kłopoty zarówno zdrowotne, jak i finansowe. w bliskim otoczeniu fałszywi ludzie życzący źle, którzy będą chcieli wykorzystać sytuację. widzę też pieniądze dla domu za sprawa obcej osob. nadchodzące wieści dotyczące zdrowia i ślub w rodzinie. nie do końca wiem jak zinterpretować te 4 walety...

ogólnie jak na 2 rozkłady jeden po drugim wyszło sporo przypadków połączenia 4 figur... w pierwszym- 4 asy, 4 siódemki, w drugim 4 walety. pierwszy raz w tak krótkim czasie spotkałam tyle czwórek

jak już mówiłam jestem osobą stronniczą i boję sie, że moja wiedza na temat tych osób wpływa na interpretację

stawiałam im karty za ich wiedzą i w ich obecności. jest to moja najbliższa rodzina- matka, ojciec. pytanie w obydwóch przypadkach dotyczyło najbliższej przyszłości- ogólnie

dodam, że ostatni raz karty stawiałam bardzo dawno, kilka mies. temu urodziłam córeczkę i odnoszę wrażenie, że moja intuicja jest teraz dość rozchwiana, nie wiem, może to wina hormonów. nie mam dużego doświadczenia w odczytywaniu kart (jestem raczej laikiem), jednak przed ciąża moje interpretacje zazwyczaj się sprawdzały
Odpowiedz
#4

witam, ponawiam prośbę, może jednak jakaś dobra duszyczka coś podpowie Buźki
Odpowiedz
#5

Po pierwsze  rozkład , jak sama piszesz stawiałaś dawno...wiec możesz chyba zweryfikować co na dzień dzisiejszy się zrealizowało, a co nie...
Poza tym chyba nie ma sensu już wracać do tego rozkładu z przed miesiąca...bazuj na swojej interpretacji...

Jeśli chcesz zrobić kolejny rozkład  na dzień dzisiejszy...sugeruję z mniejsza ilością kart...tak abyś sama poradziła sobie z interpretacja...

Po drugie...wpadasz do nas tylko z prośbami o wróżbę, czy interpretację...
jeśli interesujesz się klasykami...masz cały dział do dyspozycji...pisz, dyskutuj...bądź aktywna w tym dziale i na Forum...wtedy szybciej ktoś wzajemnie udzieli Ci pomocy np. w interpretacji...zachęcam.... Oczko

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości