Gabinet Reiki
#1

Czujesz się zmęczony brak Ci energi to zapraszam na zabiegi reiki. Uśmiech 
Co to jest reiki?  Reiki jest to Uniwersalna Energia Życia którą potrzebuje każda istota na ziemi aby móc prawidłowo funkcjonować.Jej niedobór przyczynia się że zaczynamy chorować i mogą pojawiać się problemy w naszym życiu.Reiki uzdrawia ciało,duszę i umysł.Zabiegi te przywracają równowagę energetyczną w naszym organizmie oraz radość i harmonię w naszym życiu.Reiki pracuje na wszystkich poziomach,reguluje przepływ energetyczny nie tylko w ciele ale także na płaszczyznach subtelnych,usuwa podłoże nękających nas chorób i każdą dysharmonię jaką znajdzie po drodze poprzez regulację energetyczną i uruchomienie procesu uzdrawiania.
Energi reiki nie można wysyłać bez  zgody danej osoby dlatego za pomocą reiki nie można nikogo skrzywdzić i manipulować innymi.Jest to energia całkowicie bezpieczna.
Jako pierwsza w Polsce Reiki zaczęła praktykować zakonnica siostra Mariusza Jadwiga Bugaj z zakonu sióstr pasjonatek z Pułtuska.Siostra Mariusza była wielkim Mistrzem Reiki Ojciec Święty Jan Paweł II udzielił błogosławieństwa S.Mariuszy wzywając Obfitosci i Łask Bożych.

Dla kogo jest reiki?  Dla wszystkich:
-dla dzieci, kobiet w ciąży, zwierząt  dla ludzi starszych.
Reikami oczyszczam twoją aurę dostrajam czakry bo to z nich czerpiemy energię do życia gdy źle pracują wówczas zaczyna źle dziać się w naszym życiu.Reiki WSPOMAGA leczenie wszelkich chorób w tym również raka (oczywiście nie przerywasz leczenia farmakologicznego jeżeli takie jest) po operacjach,zabiegach itp.. szybciej dochodzisz do siebie rany szybciej się goją.

Dzięki tym zabiegom dostajesz zastrzyk energi znikają nerwy stres,depresja pozbywasz się lęków.
Zabiegi te można wykonywać na odległość i są również skuteczne jak i osobiście.
Co czujesz podczas zabiegu: 
możesz czuć mrowienie,napływ ciepła lub jakby lekki prąd przechodził przez Twoje ciało może się zdażyć że nic nie poczujesz ale energia i tak płynie do Ciebie.
Do zabiegu na odległość potrzebuję twoje zdjęcie, imię nazwisko i datę urodzenia oraz adres pod którym będziesz znajdować się podczas zabiegu

Jak się przygotować:  
umawiamy się na dany dzień i godzinę o ustalonej porze w miejscu gdzie nikt Ci nie będzie przeszkadzać kładziesz się na plecach masz wyprostowane nogi i ręce(nie krzyżujesz rąk ani nóg aby nie blokować przepływu energi którą Ci wysyłam) dobrze abyś się otworzył na  energię wówczas będzie ona pięknie do Ciebie płynąć, zdejmujesz biżuterię łańcuszki pierścionki itp..możesz cichutko włączyć muzykę relaksacyjną    
https://www.youtube.com/watch?v=5NcoP5KxP7Q która działa uspokajająco i relaksująco.

24 godziny przed i po zabiegu  nie pijemy alkoholu.Może się zdażyć że po którymś zabiegu źle się poczujesz oznacza to że ruszyłam Twoje blokady energetyczne i organizm się oczyszcza i wyrzuca to co dla niego nie potrzebne terapi nie przerywamy dalej kontynujemy.

Obecnie jestem po dwóch kursach reiki I i  II stopnia i będę się przygotowywać również do III
Kurs odbywałam u Pani Bogusławy Andrzejewskiej z Wrocławia.

Oferuję na tym forum 5 darmowych zabiegów.
Prośbę o zabiegi proszę pisać na forum a swoje dane wysyłać na emaila z dopiskiem ,,dobry tarot" wraz z twoim nickem abym wiedziała komu wykonuję zabieg.

Barbara.11@interia.eu
Odpowiedz
#2

Witam!
 Gratuluję otwarcia gabineciku Kwiatek
 Chciałabym prosić o przekaz Reiki dla bliskiej mi osoby oczywiście za jej zgodą.. Dane wysłałam na e-maila.
 Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz
#3

Dziękuję Uśmiech Uśmiech Uśmiech. Harmonogram zabiegów wyślę jak najszybciej na e-mail
Odpowiedz
#4

Basiu chciałabym Ci serdecznie podziękować w imieniu Babci za zabiegi  i bezinteresowną pomoc .
Dziękuje za poświęcony czas i energię . Buźki Babcia czuje się znacznie lepiej .Odzyskała siły ,jest wyciszona,spokojniejsza a dolegliwości ,które jej dokuczały częściowo ustąpiły.
Pozdrawiam Kwiatek
Odpowiedz
#5

Cieszę się bardzo że w jakimś stopniu mogłam pomóc i że babcia się czuje się lepiej Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz
#6

Proszę o zabiegi dla mnie. Zaraz wszystko napiszę  Uśmiech
Pozdrawiam
Odpowiedz
#7

Witaj Aniu wysłałam na twojego e-maila harmonogram zabiegów Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz
#8

Dziękuje serdecznie za zabiegi. Zdecydowanie czuję się lepiej, lżej. Prawe biodro mi trochę doskwierało i nie mogłam leżeć na tym boku. Teraz czuję dużą ulgę. Poza tym dużo emocji ze mnie zeszło, w których tkwiłam. Taka złość, nerwy nie wiadomo na co, wszystko odpuściło. 
Dziękuje raz jeszcze.
Pozdrawiam serdecznie  Kwiatek Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz
#9

Napisałam na maila Uśmiech
Odpowiedz
#10

Ja również bym prosiła jeśli można Oczko
Odpowiedz
#11

Witaj,
chciałabym skorzystać z Twojej pomocy.
Wg instrukcji, skontaktuję się z Tobą mailowo.
Odpowiedz
#12

Aniu cieszę się że zabiegi pomogły i czujesz się dużo lepiej Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz
#13

Dziękuję serdecznie za wszystkie zabiegi. Czułam podczas nich ogromny spokój. Mam nadzieję, że wkrótce poczuję się lepiej Uśmiech
Odpowiedz
#14

Również proszę o zabiegi dla mnie. Z góry ślicznie dziękuję Oczko
Odpowiedz
#15

(26-02-2018, 14:29)MAG napisał(a):  Witaj,
chciałabym skorzystać z Twojej pomocy.
Wg instrukcji, skontaktuję się z Tobą mailowo.

Przepraszam, w rezultacie nie skontaktowałam się.
Odpowiedz
#16

Dzień dobry wszystkim.
Damian  24.07.1992 
Proszę Bardzo Bardzo Bardzo Bardzo o przekaż na odległość tej  energie reiki dla mnie.
Mi ta energii reiki jest potrzebna na Uzdrowienie mnie,o uwolnienie mnie,o odblokowanie mnie,na oczyszczenie mnie,na doładowanie mnie,na bogactwo i obfitość w moim życiu,
Z góry dziękuję za Energie reiki.
Odpowiedz
#17

Dobry wieczór Pani i wszystkim.
 Ja przepraszam ze tak późno dostaje ten komentarz
Moje wrażenia z Przekazu było dobrze i dobrze wykonana praca.
Odpowiedz
#18

Witaj Barbaro,
Czy można jeszcze u Ciebie skorzystać z zabiegów Reiki? 
Pozdrawiam i życzę udanego wieczoru.   Buźki

A friend is one of the best things you can be and the greatest things you can have.
Odpowiedz
#19

Witam długo nie wchodziłam na forum teraz przeczytałam wiadomość  Uśmiech
Oczywiście można proszę wysłaćswoje dane na email ustalimy termin zabiegów  Oczko
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości