Karty Lenormand - ćwiczenia
#1

HejUśmiech
Widzę,że jakoś wymarły wszystkie wątki związane z kartami Lenormand. A ja się w nich niemalże zakochałam;P Całkiem niedawno. Dzięki użytkowniczce Barbara(tenk Ju  Buźki ). Fajne konkretne karty-to jest to co lubię. I kupiłam je wraz z podręcznikiem i tak sobie powoli się z nich uczę. Stawiam sobie 3 karty dnia i potem staram się zinterpretować. Kładę też karty na relacje i coś tam wychodziRotfl Czy jest ktoś chętny ze mną poćwiczyć?
Rozkład na dziś:
18 pies + 9 kwiaty + 29 pani

Ja to interpretuję tak,że spotka mnie coś pozytywnego, jakaś przyjemna niespodzianka ze strony przyjaciela, kobiety. 
Lub,że spędzę miło czas z jakąś bardzo przyjemną kobietą, z kobietą, którą lubię.
Odpowiedz
#2

I od razu weryfikuję: zadzwoniła przyjaciółka z zaproszeniem na grillaUśmiech Bardzo bardzo miło spędziłam czas - właśnie wróciłamUśmiech
Odpowiedz
#3

Kitka84 - Dziękuję za kilka słów o mnie  Kwiatek

Karty Lenormand i owszem można sobie ćwiczyć co dzień ... lecz NIE w ten sposób. O ile to sprawdza się w innych systemach, tutaj często wprowadza to zamieszanie ... 

18 pies + 9 kwiaty + 29 Pani - jako karty dnia mogą dosłownie wszystko pokazać ... 

1. Przyjaciółka i twój miło spędzony czas (tak jak to powiedziałaś) 

2. Wizyta Pani w salonie fryzjerskim ... dla psów

3. Pies - suczka w prezencie dla Kobiety 

4. Dawanie wsparcia Kobiecie

5. Członki klubu fryzjerskiego

6.  dokumenty pod franczyzę kobieta podpisała 

7. Kobieta spotyka modnego przyjaciela 

8. katar alergiczny u kobiety 

9. selektywna żeńska rasa 

10. konsekwentna treserka psów 

.... można tak wiele i nawet pod twoją osobę ... 

Dniówki w tej formie w niczym nie pomagają ... jest to tylko gra słów. 

W takiej sytuacji najczęściej mamy tendencję to tego, że naciągamy karty pod dany dzień, uparcie wnioskując, że karty coś w końcu musiały nam pokazać  ...  i pokazały ... ale niby co? zaistniały fakt, nasze myśli, szanse, pewne okoliczności ... ? Gama zdarzeń jest możliwa i wiele można by porównywać ... i jak tutaj coś sprecyzować, aby móc czegoś się nauczyć?. 

Łaszczenie się u koleżanki jakimś drobnym prezentem lub drobną przysługą ... Ona zadzwoniła a ty na rozkaz biegniesz lub jak pies pilnowałaś tego grilla i ludzi w wokół 

Przepraszam za wyrażenia, ale też tak mogło być ... (nie chciałam ciebie w żadnym stopniu urazić). Widzisz jak łatwo można zmienić ten twój pozytywny przekaz? 

Oczywiście przyjmuję to, że tak faktycznie było jak piszesz ...  Uśmiech 

Jednak co to za prawda z kart, którą można podważyć? 

Sceptycy na temat wróżb już nas skutecznie publicznie podważają, tutaj chodzi o coś zupełnie innego ... 

Kartom Lenormand zadaj najpierw odpowiednie pytanie ... nawet co dzień zadawaj pytania (te słynne dniówki), a później odczytaj w nich odpowiedź. 

Przede wszystkim zobacz w kartach zaistniały fakt, a nie to co one mogły pokazać ... Pokazać one mogły wiele ... jak i nic.

Nie interpretuj kart pod siebie i własne doznania, nie naciągaj kart pod to, co sądzisz, że tak mogło być ... ponieważ stanowczo sądzisz, że w końcu coś karty miały pokazać. Natomiast prawda jest taka, że masz zobaczyć w kartach to, co rzeczywiście miało miejsce w tym określonym czasie. 
Spróbuj nie naginać kart pod twoje odczucia, co najczęściej się robi, a właśnie swoje uczucia zobacz w tych kartach, zobacz swoje emocje, darzenia, fakty ... Jak naprawdę było?

Teraz jest ciężko coś określić, jak widzisz wiele jest możliwości i żadna z tego nauka ... 
W kartach Lenoramnd najważniejsze są dwa czynniki :


1. Pytanie

2. Odpowiedź


Te pytania co dzień możesz zadawać, z 1000 lub więcej, ile chcesz byle nie te same ... karty Lenormand odpowiedzą ci na nie ...

Dniówki w kartach Lenormand najczęściej uczą nas tego, jak zadać odpowiednie pytanie do kart ... i tyle ... 

Prawda jest taka, że karty Lenoramnd zupełnie inaczej pracują w małych rozkładach, a to najczęściej nie ma absolutnie żadnego przełożenia na WT.

A wróżba z kart Lenormand to = Wielka Tablica 

Aby uzyskać efektowną wróżbę należy zrobić WT  i rozłożyć wszystkie 36 kart ... w innych tego nie ma i często wystarczą 3 karty lub 1 ... lecz to już wówczas NIE jest system Lenormand ...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości