Karty "Mistyczny Kipper"
#23

to i tak bez znaczenia bo lapek będzie znów dyspozycyjny nie wiem nawet kiedy przez tego bachora :roll: :roll:
Odpowiedz
#24

Jezzzuuuuuus..! skanuje ..! Jestem na 20stej stronie . Kuz'wa...! kazda karta ma po 3 strony...robie przerwe , bo mi Kuki zrobi kupe w lazience ! Niestety jeszcze go nie nauczylam siadac na sedesie... Lol
Odpowiedz
#25

t.marsylski gdzie ci to wyslac ? wczoraj wieczorem,wlasciwie w nocy, bo umnie byla juz 23cia jak wrocilam ze spacerku z Kukim... na 30stej karcie cos mi zablokowalo komputer, nie moglam go uruchomic, sprobuje dzisiaj skonczyc.
Odpowiedz
#26

<!-- e --><a href="mailto:tarot.marsylski@gazeta.pl">tarot.marsylski@gazeta.pl</a><!-- e --> lub <!-- e --><a href="mailto:amadeusz19771@o2.pl">amadeusz19771@o2.pl</a><!-- e -->
do wyboru do koloru :sarcastic:

a psa naucz robić do kuwetki Lol Lol Lol
Odpowiedz
#27

To powiedz mi jeszcze jak to zrobic.
Odpowiedz
#28

musisz mieć program WinRar <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.winrar.pl/winrar/pobierz">http://www.winrar.pl/winrar/pobierz</a><!-- m -->

a potem zaznaczasz te pliki które chcesz wysłać--->prawy przycisk myszki--->dodaj do archiwum
a potem na mailu dodaj załącznik,wybierasz tą ikonkę książek spiętych paskiem i otwórz.
to o szybszym wysyłaniu-może się przydać

a do kuwety zanoś piesa,ustaw ją tam gdzie strzelił pierwszą kupcię Lol Lol
Odpowiedz
#29

Lol Lol Lol Moj piesek sobie radzi. Gdy juz tak bardzo go przydusi, na przyklad w nocy , gdy wieczorem nie bylo spacerku(co zdarza sie bardzo sporadycznie), robi kupke na dywanik w lazence. Taki kulturalny piesek. :o ... Lol

Sprobuje dzis podzialac z tym przeslaniem kart.
Odpowiedz
#30

Wszystko robie tak jak mnie poinstruowales i gdy klikam "open" nie pokazuje mi sie nic zeby to wyslac.... :suicide:
Odpowiedz
#31

no to jak załadujesz to kliknij open i powinny być nazwy tych plików

a jak sobie nie poradzisz to spakuj to i wrzuć np. na megaupload.com
Odpowiedz
#32

bozzzz.....no dobra sprobuje jeszcze raz. Juz kiedys wysylalm zdjecia i jakos mi sie udawalo. :evil:
Odpowiedz
#33

boszzzzzz weź to spakuj rarem<masz wyżej instrukcję> i na megauploada weź (w prawym górnym rogu kliknij na English i zmień na Polski),potem daj Przeglądaj,wybierz plik i klikasz Otwórz,napisz opis w okienku niżej i dajesz Wyślij


poradzisz sobie,to nie jest skomplikowane przecie
Odpowiedz
#34

Ale ja wszystko robilam tak jak powiedziales, zrobilam "open" i nie wyskoczyla mi opcja "wyslij". A co to jest ten megaupload, ja niegdzie tego nie widzialam do tej pory? Masz skypa?
Odpowiedz
#35

nie mam skype'a :|

<!-- m --><a class="postlink" href="http://megaupload.com/">http://megaupload.com/</a><!-- m --> strona dla plików
Odpowiedz
#36

Dostales maila. Musze robic na raty.
Odpowiedz
#37

to lepiej bo lapek wszystkiego na raz nie przyjmie
Odpowiedz
#38

miriam napisał(a):No Lilus, Tarociku wielkie dzięki za Mistycznego Kippera.
Droga Miriam pozwoliłam sobie skorzystać z twojego cytatu :kiss3: ( by właśnie nie zaginął w przepastnych odwiedzinach kafejkowiczów ) i tu się z nim przeniosłam do właściwego wątku uwag z działu Kipperów.
Nagradzając tak jak ty za ich wkład pracy.
Przyłączając się również z podziękowaniami dla obu osób. Uśmiech

Platon  cyt . : ” Ob­serwuj, słuchaj, rzad­ko osądzaj i nie chciej za dużo „.
Odpowiedz
#39

mój wkład jest zerowy przy wkładzie Lili Rotfl
Odpowiedz
#40

tarot.marsylski napisał(a):możesz i zeskanować książeczkę a ja to powrzucam na forum

i nie napisałem wszystkiego,nie mam tych stron przy obrazkach kart i metod wróżenia[prócz wielkiej karty]
...a co z rozkladem kart do kipperka..wrzucicie ? :roll:
Odpowiedz
#41

Nie zeskanowalam tych stron z rozkladami, wiec t.marsylski ich nie ma (mysle), chyba ,ze wezmie ze swojej ksiazki. Zreszta moge zeskanowac....jutro.
Odpowiedz
#42

no ja jej nie mam ale po co rozkłady skoro są tylko 3 podstawowe?Proste są do opisania
Odpowiedz
#43

Wlasciwie ,to ja tez moglabym zeskanowac te rozklady i wrzucic do watku ale nie chcialam ..wychodzic przed szereg Lol
Tak bardzo podobaly mi sie te karty Shock ,ze postanowilam sobie je ..zakupic i.... juz jestem w posiadaniu ksiazki wraz z kartami.Sa sliczne Rotfl a systemy rozkladania i zestawienia kart zawarte w tej ksiazce napewno przydadza sie tym wszystkim ,ktorzy beda chcieli z tymi kartami pracowac.Wykonalas Lilus kawal dobrej roboty :kiss3: Tobie i t.marsylskiemu :thanks:
Odpowiedz
#44

tarot.marsylski napisał(a):no ja jej nie mam ale po co rozkłady skoro są tylko 3 podstawowe?Proste są do opisania
:agree: a kto rozkladziki bedzie opisywal ?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości