Ćwiczenia z klasykami
#1

Zakładam nowy temat bo nie widzę miejsca z ćwiczeniami na kartach klasycznych.
Ja, na początku chciałabym się uczyć rozkładu z 3 kart tj.
2 1 3 - gdzie 1 to problem
2 przyczyna
3 rozwiązanie
Myślę, że to dobry sposób nauki czytania kart dla kogoś kto zaczyna.
Chętnie spróbuję zinterpretować karty dla kogoś z forum, w ramach ćwiczeń.
Mam nadzieje, że znajdzie się ktoś chętny do udziału w zabawie oraz osoby, które skrytykują mój odczyt bądź dadzą wskazówki.
Odpowiedz
#2

Wróżba dla kogoś...to nie jest zabawa...to po pierwsze....
Po drugie nie masz uprawnień do wróżenia innym osobom...obowiazuje Regulamin...
Owszem możesz pomóc w interpretacji, jeśli ktoś o to poprosi i przedstawi swój rozkład...tutaj...

W ramach ćwiczeń można wykorzystać karty klasyczne na wzór tych ćwiczeń z tarotem...
Jeśli będą chętni można taki watek założyć...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#3

Spojrzałam na forum z ćwiczeniami z kartami Tarota, myślałam o czymś takim. Ktoś zadaje pytanie, na które zna odpowiedz a ja wybierając trzy karty próbuje powiedzieć coś o tej sytuacji.
Np. Czy lubię swoją pracę? każdy zna odpowiedź na to pytanie więc to nie tyle wróżba a raczej próba wyszukania odpowiedzi w kartach.

Drugi wariant to wróżenie sobie oraz prośba o wskazówki do mojej interpretacji kart.

Działy z kartami klasycznymi przejrzałam już wiele razy, nie będąc jeszcze członkiem forum... Wszystko co okazało się przydatne przyswoiłam. Teraz chciałam ćwiczyć na sobie i tylko prosić o radę bądź jak piszę, próbować znaleźć odpowiedź na pytania, na które zainteresowany zna odpowiedz...
Odpowiedz
#4

Więc ok...na razie niech to będzie ten watek...zobaczymy czy będą chętni...
Ustalamy odpowiedzi z ilu kart klasycznych?? z trzech...?

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#5

Chciałabym z 3, żeby powoli interpretować więcej i łączyć je ze sobą, wydaje mi się, że 3 to na początek akurat.

Postawiłam 3 karty sobie na konkretne pytanie i spróbowałam zinterpretować. Czy te interpretację mogę tutaj zamiesić?
Odpowiedz
#6

Zasada jest inna..popatrz jak to jest z kartami tarota, ćwiczenia na trzy karty,,,
osoba zadajaca pytanie pilotuje...to inni starają się ze swoich kart odczytać odpowiedź...
i tutaj te zasadę proszę zachować...

Skoro stawiałas sobie karty na konkretne pytanie...możesz założyć nowy watek...w tym dziale ( nie w tym watku, tutaj będą tylko ćwiczenia)
i wpisać tam swoją interpretację...może osoby znające klasyki też zamieszczą swoje uwagi/interpretację....

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#7

Mogę być królikiem doświadczalnym Oczko

Co i z kim robiłam wczoraj (niedziela)?
Odpowiedz
#8

Karty, które wybrałam dla Ciebie to odpowiednio w kolejności:
Walet Pik, 9 Karo i As Karo
Walet Pik to ktoś młody, więc myślę, że spotkałaś się z kimś kto jest być może studentem, stawiam, że to Twój chłopak. Być może dostałaś jakiś drobny prezent - świętowałaś rocznicę, urodziny. Myślę, że przeprowadzałaś ważną rozmowę, która pomoże podjąć jakąś decyzję.
Wszystko mi się miesza ale dzięki za pomoc i, że mogę poćwiczyć.Jeżeli źle odczytałam karty proszę o Twoja interpretacją układu tych kart.
Odpowiedz
#9

- młody. Mój były.
- zapłacił za obiad i morze alkoholu
- pogodziliśmy się, w ogóle to było jakby pojednanie, nie że wróciliśmy do siebie ale nie ma sensu drzeć kotów latami


Gdybym to interpretowała komuś to bym powiedziała tak:
Spotkanie z jakimś męzczyzną gdzie odbyła się "poważna rozmowa" ale przez Pika to bym powiedziała, że albo nie była to rozmowa z pozytywnym skutkiem albo że było miło lub neutralnie ale on nie był do konca szczery. Do tego 9Karo, że może szła na spotkanie z nastawieniem, że będzie coś na co liczyła a jednak nie powiodło się zgodnie z planem.
Odpowiedz
#10

Czyli uznajesz, że dobra odpowiedx z kart...??
Może za szybko podajesz rozwiązanie, może jeszcze inne osoby chciałyby się wypowiedzieć...
ale skoro uznałaś interpretacje kart, za rozwiązanie...teraz  bebzone zadaje zagadkę...
Proszę popatrzeć na ćwiczenia z tarota np., na trzy karty...
przyjęliśmy tutaj te same zasady.

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#11

Laurakapelewska napisał(a):- młody. Mój były.
- zapłacił za obiad i morze alkoholu
- pogodziliśmy się, w ogóle to było jakby pojednanie, nie że wróciliśmy do siebie ale nie ma sensu drzeć kotów latami


Gdybym to interpretowała komuś to bym powiedziała tak:
Spotkanie z jakimś męzczyzną gdzie odbyła się "poważna rozmowa" ale przez Pika to bym powiedziała, że albo nie była to rozmowa z pozytywnym skutkiem albo że było miło lub neutralnie ale on nie był do konca szczery. Do tego 9Karo, że może szła na spotkanie z nastawieniem, że będzie coś na co liczyła a jednak nie powiodło się zgodnie z planem.


Chciałam dopisać, że ten młody mężczyzna jest nie dokońca szczery i być może Cie oszukał. Jeśli chodzi o 9 karo to może być wydatek pieniędzy - ja postawiłam na drobny prezent chyba się pomyliłam. natomiast ważna rozmowa na spotkaniu trafiona Uśmiech

hmm mysle, że jednak trochę pomieszałam...
Odpowiedz
#12

Moja zagadka to: O czym myślę od rana ? Uśmiech
Odpowiedz
#13

Krystyna napisał(a):Czyli uznajesz, że dobra odpowiedx z kart...??
Może za szybko podajesz rozwiązanie, może jeszcze inne osoby chciałyby się wypowiedzieć...
ale skoro uznałaś interpretacje kart, za rozwiązanie...teraz bebzone zadaje zagadkę...
Proszę popatrzeć na ćwiczenia z tarota np., na trzy karty...
przyjęliśmy tutaj te same zasady...<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=123&t=15650">viewtopic.php?f=123&t=15650</a><!-- l -->
Zgadzam się, że rozwiązanie może jest podane za szybko ale z drugiej strony małe zainteresowanie jest kartami klasycznymi i wygląda na to, że nikt nie skusiłby się na zabawę w tej formie.
Odpowiedz
#14

Obie w interpretacjach nie trafiłyśmy tak na 100%
Dobra teraz ja, dopiero dziś, bo nie miałam jak wcześniej się zalogować nawet.
Tylko proszę się nie śmiać, bo dawno tego nie robiłam i mam tendencję do naciągania wszytskiego do romansów


Król kier i Król Karo - związane z jakimś bliskim Tobie mężczyzną, nie obcy, ale niekoniecznie związek, a np kolega, ktoś z rodziny, z pracy,
9 kier - myslisz o czymś miłym, żadne stresy, problemy, coś pozytywnego, problemy, które dobrze się zakończą, pogodzenie się z sytuacją ale na zasadzie "jest dobrze!" a nie "ehh, żyje się dalej, chociaż jest źle"

Wydaje mi się, że myślisz o czymś co będzie a nie było. Ktoś (mężczyzna) CI coś zaoferował - spotkanie, jakieś mile spędzenie czasu albo może zbliza się dzień, który wiesz, że miło spędzisz w towarzystwie. Powiedziałabym, że jakies urodziny, jakaś mała uroczystośc, ale to tylko tak strzelam, z głowy, z przeczucia.

Czuję się jak w szkole, boję się coś napisac, bo będzie źle Rotfl teraz będę się bala sprawdzić odpowiedź
Odpowiedz
#15

Laurakapelewska napisał(a):Obie w interpretacjach nie trafiłyśmy tak na 100%
Dobra teraz ja, dopiero dziś, bo nie miałam jak wcześniej się zalogować nawet.
Tylko proszę się nie śmiać, bo dawno tego nie robiłam i mam tendencję do naciągania wszytskiego do romansów


Król kier i Król Karo - związane z jakimś bliskim Tobie mężczyzną, nie obcy, ale niekoniecznie związek, a np kolega, ktoś z rodziny, z pracy,
9 kier - myslisz o czymś miłym, żadne stresy, problemy, coś pozytywnego, problemy, które dobrze się zakończą, pogodzenie się z sytuacją ale na zasadzie "jest dobrze!" a nie "ehh, żyje się dalej, chociaż jest źle"

Wydaje mi się, że myślisz o czymś co będzie a nie było. Ktoś (mężczyzna) CI coś zaoferował - spotkanie, jakieś mile spędzenie czasu albo może zbliza się dzień, który wiesz, że miło spędzisz w towarzystwie. Powiedziałabym, że jakies urodziny, jakaś mała uroczystośc, ale to tylko tak strzelam, z głowy, z przeczucia.

Czuję się jak w szkole, boję się coś napisac, bo będzie źle Rotfl teraz będę się bala sprawdzić odpowiedź


Hej, w związku z tym, że nikt sie z nami nie bawi podaję rozwiązanie Uśmiech

Zgadza się, że myslałam o jakimś bliskim mi mężczyżnie i to, że nie jest to już związek. Moje mysli dotyczyły zarówno tego co było ale zastanawiałam sie też nad tym co będzie. więc poniekąd sie zgadza Uśmiech
Jednak dominował raczej smutek niż radość jaka była 3 karta?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości