Interpretacja kart-potrzebna pomoc
#1

Buźki hej dziewczyny.ucze sie tych kart dopiero i stednio jeszcze z interoretacja. Postawilam karty na moja relacje z pewnym Panem.zadalam 3 pytania
1. Co Pan o mnie mysli?
Lilie+dom+ogrod
Wywioskowalam,ze mysli o spotkaniu ze mna oraz o sexie ze mna bo to moga oznaczac lilie.

2.jego zamiary na najblizszy czas
Kosa+pies+pierscien
Chce szybko (kosa) wejsc ze mna w jakas umowe.w tym przypadku np w blizszy zwiazek

3. Przyszlosc relacji naszej na najbliszy miesiac
Ksiezyc+ptaki+slonce+ksiazka+trumna
Czekaja nas jakies milosne i mile rozmowy w wyniku ktorych zostanie cos odkryte,cos wyjdzie na jaw tylko nie wiem czy ja odkryje czy tez on jakis sekret.


I tu prosba do osob ktore lepiej znaja te karty o moze glebsza analize lub poprawe moiej. Oczywiscie to sa cwiczenia.pozdr i dzieki
Odpowiedz
#2

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=83&t=15892&start=66#p310857">viewtopic.php?f=83&t=15892&start=66#p310857</a><!-- l -->
Proszę o weryfikacje wróżby, która dostałaś od Barbary...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#3

Nie bardzo wiem co ma weryfikacja do stawiania kart w formie cwiczen. Ale dokonalam juz weryfikacji pozdr
Odpowiedz
#4

Dostałas tam wrózbe na trzy miesiące, wiec wypadało zweryfikować, skoro jesteś dzisiaj na forum...
Jest to forma podziękowania za wróżbę, wazna dla osoby wykonującej wrózbe...zresztą masz to odnotowane w Regulaminie Darmowych wróżb...
I proszę na przyszłość o tym pamiętać...bez przypominania...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#5

Dla mnienosobiscie lilie bez poparcia w innej karcie seksu nie oznaczaja, on tutaj mysli o przyjemnych spotkaniach napewno, zainteresowania sensualnego bym sie nie dopatrywala. Kosa przed pierscieniem to raczej separacja a nie nawiazanie zwiazku, brakije w tych kartach serca. Przyjemne rozmowy, milutko jest ale mysle, ze Wasza relacja w czasie ktory okreslilas sie zakonczy.
Odpowiedz
#6

Hmmm kosa nie jest przed pierscieniem tylko przed karta psa....przed pierscieniem bym sie zgodzila bo taka tez interpretacje znalazlam....
To poczatki wiec trudno zeby tu wielka milosc byla....
Hmmm nie wiem co wskaxuje na zakonczenia....trumna z ksiazka to raczej odkrycie tajemnicy ....
Narazie nic nie wskazuje na koniec a wrecz przeciwnie na rozwoj no ale roznie to moze byc....
Odpowiedz
#7

Zosiu, zapytalas sie ,odplowedzialam wedlug tego co widze. Na przyszlosc nie pytaj jesli wolisz sie stosowac do znalezionych w internecie polaczen Uśmiech

Ja tam nie widze za wyjatkiem slonca pozytywnej karty w pytaniu na przyszlosc, a za sloncem ustawila sie trumna, ale skoro chcesz widziec co chcesz widziec to tak tez mozna Uśmiech
Pmysl, jak trumna mialaby wyjawic tajemnice, jak trumna idzie do grubu, mowi sie ze zabierze sie ze ze soba tajemnice do grobu. Slonce mogloby ja wyjawic albo klucz... tutaj moim zdaniem trumna pokazuje ze przy tym ponznaniu sie przez was i poczatkowym entuzjazmie, zajdzie zakooknczenie relacji.

Kosa przed kartami ucija, jesli ustawilaby sie ona na koncu ciagu moglaby mowic o czyms naglym.
Odpowiedz
#8

Jesli chodzi o weryfikacje to tak jak pisalam pojawila sie propozycja spotkania . i wspolnego wyjazdu gdyz on dostal prace w innym miescie. Do spotkania doszlo i to byla ta tajemnica z karty ksiazka gdyz na spotkaniu powiedzial mi o wyjezdzie. Ja nie bylam gotowa na wyjazd wiec odmowilam.przez to nasza relacja sie troche oslabila, ale caly czas mamy kontakt i czasem sie widujemy.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości