Kto pomoże w interpretacji kart
#1

Od lat chcialam zaczac stawiac tarota lecz balam sie ze moze zrobic mi krzywde lub bede widziec to czego nie chcialabym widziec. Ale postanowilam zaczac rozkladac karty klasyczne,ale nie wiem od czego zaczac....Pomozecie??? Zakupilam talie ale nie wiem jaki rozklad wybrac,ile kart wylozyc itd. Duzo czytalam o tym co dana karta znaczy ale nie wiem jak je ze soba laczyc i interpretowac ,podpowiedcie. Po postawieniu pierwszego ukladu chcialabym zrobic zdjecie i wstawic tutaj zebyscie pomogli mi zinterpretowac karty .Plisssss Help jeszcze dluuuga droga przede mna ale od czegos trzeba zaczac Uśmiech Oczko Oczko

[ATTACHMENT NOT FOUND]

kto pomoze w interpretacji?? Nie wiem czy dobrze interpretuje ale widze to czekajace na mnie sprawy urzedowe i podroz w tych sprawach...
As pik i As kier=ciąża?????? Pomocy,co widzicie

Właśnie o to mi chodzi,żeby ktoś pomógł mi w interpretacji moich kart bo jak interpretuje pojedynczo 2 karty to kazda ma inne znaczenie a w polaczeniu ich razem tez wychodzi co innego, w drugim i 3 rzedzie sa osoby ale i tez cztery karo ,tez nie wiem o co chodzi... na co zwracac szczegolna uwage, czy mozna laczyc karty z 1,2 i 3 rzedu razem np walet kier+król pik+9 kier?? albo 10 karo+as pik+as kier?? Interpretacja osób trzecich ulatwilaby mi moja nauke bo wtedy wiedzialabym ktore karty odnosza sie do danych odpowiedzi. To nie sztuka przeczytac w internecie znaczenia kart ale najcenniejsze jest to jaka ma wiedze, kto potrafi wytlumaczyc jak interpretowac karty. Czy jak patrze np na srodkowa karte to mam ja laczyc z gora,dol,boki i po skosie???
Odpowiedz
#2

Pati
Jesli nie wiesz o co codzi to rozkladanie kart mija sie z celem. Każda z nas zaczynala od nauki znaczen, potem uklaow mniejszyc a takie uklady kladzie sie bedac "zaznajomiona" z wlasnymi kartami, po kilku latach. Nie wiem czy na forum jest osoba znajaca sie na kartach klasycznyc, ja nie jestem w stanie Tobie pomoc. Podejrzewam, ze tyle systemów pracy z klasycznymi ile wrozek (zaczynajac od dyskusji na temat tego co znacza trefle a co piki....) takze powinnas zakupic zrodla i wypracowac sobie wlasny. Twoje pytania brzmia jakbys ani jednej pozycji nie przeczytala a juz probowala czytac..
Odpowiedz
#3

Witam.
Bardzo chętnie pomogę.Karty klasyczne można łączyć i sposób jest kilka. Np. w układzie 3 rzędy po 8 kart: sprawdzamy karty które z sobą sąsiadują zarówno w pionie jak i w poziomie, sprawdzamy również te które się stykają narożnikami. Ponadto łączymy karty będące w narożnikach całego układu. Mam nadzieję, że wyjaśniłam to w miarę przejrzyście, najlepiej jednak można nauczyć się tego na konkretnych układach.
Pozdrawiam
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości