Proszę o interpretację
#1

Witam Was,
serdecznie proszę o interpretacje poniższych kart (rozkład był kilka miesięcy temu) na pytanie o rozwój własnego biznesu
koniczyna wieża rózgi park drogi ryby
Dziękuje
Odpowiedz
#2

Sam wyciągałeś karty w tamtym czasie, czy ktoś ci wróżył..?

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#3

Ktoś powrózył
Odpowiedz
#4

Wiec i dostałeś interpretacje ...też...
Wobec tego zamiast jeszcze raz rozpatrywać ten rozkład, sam sobie zweryfikuj wróżbę, czy i w jakim stopniu się sprawdziła...
A znaczenia kart, dla własnej informacji, ich znaczenia, możesz poszukać w opisach tych kart w tym dziale...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#5

Ok, dziękuje, dostałem po prostu bardzo zwięzłą interpretacje i pomyślałem, że może ktoś tutaj, kto używa tych kart, napisze szerzej o tym rozkładzie.
Odpowiedz
#6

[qJa spróbuję, chociaż w Lenormandach to nawet nie raczkuję, leżę i beczę, aby mnie ktoś na brzuch przewrócił Uśmiech
Miałeś pomysł i to całkiem dobry, sporo też szczęścia osoby próbującej coś nowego. Ale własny biznes to nie tylko praca z własną wizją, to szereg czynności, które należy wykonać i wymogów, które trzeba spełnić, aby ruszyć do przodu. Urzędy i związane z tym formalności trzeba zaliczyć, czy ma się do tego zdolności, czy nie. Obowiązków takich jest bardzo dużo, a Ty zwyczajnie, jako laik możesz coś pominąć. Na początku konieczna jest pomoc i podpowiedź osób doświadczonych. Może skontaktuj się z dobrym biurem rachunkowym, bo sam wszystkiego nie dopilnujesz na początku. Daj sobie czas na naukę. Po rozpoczęciu działalności jeszcze wprowadzisz do swojej wizji sporo zmian, dostosujesz się do klientów, rynku, wymogów prawa. Będziesz musiał z czegoś zrezygnować na rzecz czegoś innego, bo Twoja wizja może nie do wszystkich przemawiać. I teraz dobra wiadomość. Po trudach i zmaganiach przyjdzie zysk. Masz dobry pomysł i będą korzyści.
Jest jeszcze coś takiego jak tablica. Wówczas widać na jakiej pozycji są dane karty i można stwierdzić, czy dom pracy (Kotwica) ma się dobrze, czy nie. Odczytałam tarotowo poszczególne karty i te wydają mi się optymistyczne. Ale tu są specjaliści. A jaki uzyskałeś przekaz?
Życzę powodzenia! Uśmiech
Odpowiedz
#7

Dziękuje Galatea Uśmiech
Tak Ci intuicyjnie wyszło tak pozytywnie? Uśmiech
Rozumiem i jestem Ci bardzo wdzięczny Uśmiech
Masz na myśli przekaz....?
Odpowiedz
#8

Jaką otrzymałeś interpretację od osoby, która wróżyła?
Odpowiedz
#9

..że będzie jak w kasynie - raz źle, raz dobrze, że może nastąpić izolacja od otoczenia, że będą spory finansowe (może chodziło nie tyle o kłotnie co po prostu rozmowy o pieniądzach) ale ogólnie dobry kierunek/przełom, dobra decyzja, dobre oferty
Odpowiedz
#10

To działaj! Ważny jest wynik końcowy. Skoro ma być zysk, to najważniejsze. Trzymam kciuki! I chyba wezmę się za Lenormandy, bo są bardzo czytelne. I chyba dość precyzyjne. Zaczynam je lubić Uśmiech
Odpowiedz
#11

Galateo, w zasadzie nie mam nic do dodania jako "specjalistka". Wieza z rozgami to konkretnie sa problemy urzedowe. Co do Parku bym tylko dodala, ze obok tego co powiedzialas, czyli wskazania na kontakty sociajne moze tez symbolizowac on w Lenormandach internet, wiec moze chodzic o to aby sie zastanowic porzadnie nad forma promocji czy aktywnosci w internecie. Teraz bez propagowania na "Facebook" czy "Instagram" nie wiem co tam w kraju jest popularne, sie czlowiek nie ruszy. Karty neutralne i jedna negatywna sa zamkniete w dwoch pozytywnych, wiec jest szansa spora. Chcialoby sie widziec za tymi rybami kotwice ktora sugerowalaby ze przychod bedzie staly. Tutaj narazie mozemy mowic o sytuacji ze po pokonaniu wskazanych problemow on bedzie.

Powodzenia!! Sa duze szanse Uśmiech
Odpowiedz
#12

Dziękuję Madrugo, właśnie na Twoją pomoc liczyłam Uśmiech Chyba zainteresuję się Lenormandami. Ładnie mówią Uśmiech
Odpowiedz
#13

Dziewczyny! Dodałyście mi skrzydeł. Oczywiście będę musiał skorzystać z biura rachunkowego bo papierologii będzie dużo, chociażby też z okazji, że myślę docelowo o eksporcie jednego produktu a potem może drugiego. Wszystko pomału idzie do przodu. Jak już cała ta machina ruszy (powinna w tym roku) i będę bazował bardziej na wiedzy i doświadczeniu, wpadne do Was z weryfikacją

Wielkie dzięki! Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości