Rozkład kart
#1

Witam jestem tutaj nowa i chciałam się przedstawić i przywitać wszystkich tutaj zgromadzonych Uśmiech pomóc jak i na początek sama poprosić o pomoc w interpretacji kart klasycznych.
od tygodnia śledzę interpretacje poszczególnych kart i pojedynczych na forach filmikach itp.
Bardzo chciałabym się nauczyć wróżyć. jednak jest dużo interpretacji i nie wiem , która to która i dlaczego ta a nie inna. Wczuwam się i staram się ufać swojej intuicji ale nie wiem czy dobrze.

Tak jak natomiast postawiłam pytanie ogólne czy spotka mnie nowa miłość oprócz małżeńskiej i rozłożyłam karty w taki sposób:
na środku wyciągam siebie Dame karo nie wiem dlaczego ją? może dlatego że jak byłam dzieckiem mama chodziła do wróżki ze mną i tam byłam ja damą karo. Więc Dama karo -ja położyłam na środku po lewej stronie cztery karty wyciągałam lewą ręką takie 10 kier, walet kier, 9 pik, i 10 trefl a po prawej stronie cztery karty takie K trefl,k kier,walet trefl k pik.

No i mam dylemat 9 pik jest tyle interpretacji jak również 10 trefl jak odczytać te karty ? czego mam się trzymać czy pomógł by mi ktoś
bo ja odczytałam tak"że będzie mężczyzna młodszy ode mnie który będzie darzył mnie miłością nastąpią duże zmiany w moim życiu podróż i spotkania.
druga interpretacja ilość ktoś mnie darzy uczuciem ale ta osoba lub ja będę miała z tego powodu problemy .i rozpacz ponieważ jestem w związku będę rozdarta
tamtych kart w ogóle nie mogę zinterpretować czy ktoś ma jakieś rady
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości