Znajdź wspólny mianownik ;)

to odkrywanie tajemnic i ma podobne znaczenia, jak III denarów.
[ATTACHMENT NOT FOUND]Gwiazda
Odpowiedz

3 denary to precyzja, ale i powolna praca. Takim pracownikim bedzie Rycerz monet spokojny, przemyślany i wyważony w działaniu.
[Obrazek: 75.jpg]
Odpowiedz

Rycerz monet to przekonanie o słuszności swoich racji i idei. Podobne znaczenie ma Królowa Kielichów.
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Odpowiedz

Królowa kielichów to płaczka.
Kartą łez jest dla mnie też 5 pucharów.
[Obrazek: db_AP-_Kelche_051.jpg] [Obrazek: 40.jpg]
Odpowiedz

5 pucharów przypomina mi 3 mieczy której również towarzyszy smutek i rozgoryczenie...
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Odpowiedz

3 mieczy nasuwa mi na myśl zranienie uczuć, podobnie jak 9 mieczy.
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Odpowiedz

9 mieczy to również brak sił, wyczerpanie...kojarzy mi się ze zbytnim obciążeniem w 10 buławach...

[ATTACHMENT NOT FOUND]
Odpowiedz

Patrzę na Twoją kartę Perełko i widzę drogę krzyżową,
karta która pokazała mi ukrzyżowanie, mękę Pańską to XII Wisielec:
[Obrazek: Major12.jpg]
Odpowiedz

Via Dolorosa "droga cierpienia"...miłość i cierpienie to bliźniacze siostry, noszą te same buty, ale zostawiają inne ślady...Myślę teraz o trójce mieczy...

[ATTACHMENT NOT FOUND]
Odpowiedz

3 miecze - choć jest nam żal, musimy pozwolić, aby przeszłość odeszła. Pamięć zostaje, boimy się ponownego zranienia. Powracające mysli, wspomnienia, lęki, pożegnania i powroty może obrazować karta 8 pucharów.
Odpowiedz

8 kielichów rozstanie z czymś na czym nam zależy ,kojarzy mi się z 5 kielichami czyli smutkiem po stracie rzeczy dla nas ważnych

Aquarian Tarot 5 kielichów
[Obrazek: Cups05.jpg]
Odpowiedz

5 pucharów może wskazywać na trudną relację, podobnie Głupiec może pokazać trudny związek...
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Odpowiedz

Czyż paź pałek nie wygląda tak samo...
Odpowiedz

Jest podobny...i według mnie impulsywny tak jak Rycerz mieczy...
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Odpowiedz

Rycerz mieczy wprowadza porządek, ład i dyscyplinę, podobnie jak IV Cesarz

IV Cesarz Tarot Atlantis
[Obrazek: Major04.jpg]
Odpowiedz

Cesarz to dojrzałość i siła oraz rozwaga podobieństw upatruję w Sprawiedliwości...
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Odpowiedz

Sprawiedliwość jest tak sprawiedliwa, że zapomina o uczuciu. Prawo, prawo, przez klapki na oczach nie zawsze chce zrozumieć bliźniego, a zwłaszcza jego wad. Podobieństwo widzę w karcie XXII Głupca, przewiązane lub zamknięte oczy nie widza realiów, powtarza wciąż te same błędy. Bazuje na intucji, a ta często go myli. Jedno i drugie to ślepiec.
Odpowiedz

Głupiec jest ślepy i nieodpowiedzialny, cechuje go zmienność i brak stałości, jest niezależny podobnie jak paź buław...
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Odpowiedz

Paź pałek to gadżeciarz, takom kolekcjonerem jest też VII RYDWAN - samochody, aplauz, kobiece serca...
[Obrazek: chariot_78doors.jpg]
Odpowiedz

Mag też jest "czarusiem" Oczko
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Odpowiedz

Rycerz pałek - ten to ma wyobraźnię
[Obrazek: rycerz-mieczy.jpg]
Odpowiedz

Karta Świat - to spełnienie pod każdym względem...
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości