Znajdź wspólny mianownik ;)
#89

[Obrazek: db_ML-_Stabe_11_-_Bube1.jpg]
Tarotowe dziecko to też paź bulaw.
Odpowiedz
#90

Paź buław kojarzy mi się również z 3 kielichów, gdzie Paź buław ma takie cechy jak entuzjazm, poczucie humoru, szerokie kontakty towarzyskie, widzę je również w 3 kielichów ...
Odpowiedz
#91

O dobrej zabawie w doborowym towarzystwie mówi karta 4 buław Muza
Odpowiedz
#92

Podobnie jak czwórka buław, szczęście i radość pokazuje nam także karta Słońca. :happy-sunshine:

[ATTACHMENT NOT FOUND]

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#93

Ilekroć w moim rozkładzie pojawi się XIX Słońce to wiem, że z każdych taraptów wyjdę obronną ręką. Równie dobrą kartą jest 6 buław, która pokazuje mi zwycięstwo :--)
[Obrazek: db_RW-_Stabe_061.jpg]
Odpowiedz
#94

6 buław to "karta gapiów", w karcie mieczy też ktoś skupia na sobie uwagę, jest obserwowany...


[ATTACHMENT NOT FOUND]
Odpowiedz
#95

5 mieczy pokazuje brak szczerości, a także ukryte intencje. Ciche „kopanie dołów”, działanie za czyimiś plecami to też karta 7 mieczy. Ładnie obrazuje to karta z talii Deviant Moon, powoli, cichutko, ciemną porą, dziwną metodą, sztylet prosto w gardło.
[Obrazek: db_DM-_Schwerter_071.jpg]
Odpowiedz
#96

W karcie 10 buław jest podobnie jak i w 7 mieczach, czegoś za dużo do ogarnięcia...
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Odpowiedz
#97

10 pałek to obowiązek pracy, często pokazuje nadgodziny, przmecznie pracą.
Praca rzemieślincza, ciężka, misterna praca to 3 denary.
[Obrazek: db_78D-_Scheiben_031.jpg]
Odpowiedz
#98

Za ciężką pracę musi być też godna zapłata - 6 monet.
[Obrazek: db_GOE-_Scheiben_061.jpg]
Odpowiedz
#99

Karta 6 monet i Kapłanki zawiera w sobie element wsparcia i miłosierdzia...

[ATTACHMENT NOT FOUND]
Odpowiedz

Karta 9 monet mówi nie bądź sknera, podziel się ;--)
[Obrazek: db_GOE-_Scheiben_091.jpg]
Odpowiedz

Podobnie jak w karcie 9 denarów, w karcie Cesarzowej jawi mi się kobieta świadoma i mocno stąpająca po ziemi...

[ATTACHMENT NOT FOUND]
Odpowiedz

Inną silną kobietą pozbawioną nadmiernego sentymentalizmu jest Królowa mieczy. Oczko

[ATTACHMENT NOT FOUND]

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz

Jeśli mowa o sentymentach to zarówno Q mieczy ich nie ma, kiedy musi podjąć ważną decyzję, jak i w karcie XI Sprawiedliwość ich nie znajdzie się, Q mieczy może równie dobrze być sędziną w karcie XI Sprawiedliwość, umie siebie zdyscyplinować i tego samego wymaga od innych.
Odpowiedz

XI Sprawiedliwość kieruje się rozumem. Jest rozsądna, tolerancyjna, wewnętrznie poukładana. Jej przeciwieństwem będzie VIII MOC, kierująca się uczuciami. Przekonana o własnym jedynym i słusznym zdaniu, zatargi może próbować rozwiązać siłą.
[Obrazek: db_ML-_VIII_-_XI_-_Gerechtigkeit1.jpg]
Odpowiedz

Ścieranie się, konflikty, walka - to widzimy również w karcie 5 buław...

[ATTACHMENT NOT FOUND]

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz

W karcie Rydwan dostrzegam również determinację i parcie na cel...

[ATTACHMENT NOT FOUND]
Odpowiedz

Mówcie co chcecie, ale mi się Rydwan czasem kojarzy z Paziem Buław ... to takie szybkie wiadomości, które zmieniają bieg wydarzeń, utrzymywanie kontaktu z osobami, które są w oddaleniu, taki niepokorny przyjaciel lub sąsiad, on dokładnie wie, co, gdzie i jak ...
Odpowiedz

Paź buław to flirciarz, jego szybkość w działaniu i przekaz wiadomości, w tym też ploteczek, kojarzy się z kartą 8 buław. Najczęściej zobrazowana z szybko lecacymi buławami, które mogą symbolizować też strzały amora i jakże miłe motyle w brzuchu, zakochanie. Zwiastuje przygodną znajomość, romans.
[Obrazek: db_GOE-_Stabe_081.jpg]
Odpowiedz

Karta pazia buław, kojarzy mi się również z Wagabundą, włóczykijem, żądzą przygód, wrażeń oraz beztroską wyrażoną w karcie Głupiec.


[ATTACHMENT NOT FOUND]
Odpowiedz

Głupiec, nie nadaremno nazywany też wędrowcem, ciągle szuka czegoś nowego: przygód, rozrywki, ekstremalnych doświadczeń. To lekkoduch, który popełnia wciąż te same błędy. W tarocie poszukiwaczem też są VI Kochankowie. To romantycy i często nie widzą rzeczy takimi, jakimi są. Wierzą, że życiowe problemy w jakiś sposób same się rozwiążą, najlepiej bez ich udziału. Przez swoje niezdecydowanie, ciągle poszukują, sami nie wiedzą czego chcą. Chwiejni, pogrążeni w rozterkach, wybierają dalszą drogę wędrówki...
[Obrazek: db_DC-_VI_-_The_Lovers1.jpg]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości