Ukryty adorator :)

Kiedy będzie próbował mi o tym powiedzieć? - Paź Kielichów
Raczej szybko, może poprzez wiadomość, zaproszenie gdzieś, spotkanie towarzyskie, przyjaźń przede wszystkim, na wiosnę.
Odpowiedz

Inari... tez mi tak sie wdaje,  ogólnie ja nie wiem o kogo moze chodzić w tym wszystkim. Ale jeśli dorzucimy do tego jeszcze 2 punkty to wychodzi jeszcze ciekawiej    Myśli

6. Kiedy będzie próbował mi o tym powiedzieć?
    2 Puchary -  juz nie długo   Myśli 

7. Cecha charakterystyczna - po czym go poznam? 
    10 buław - ogólnie osoba ambitna, dojrzała ale jest przemęczona praca/sytuacją w jakiej sie znajduje, nie ma na nic czasu...
Odpowiedz

Storm, mam takie wrażenie, że może nie chodzi tu o kogoś kto kocha ale raczej kogoś kto jest Tobą zaintrygowany, trzymasz tę osobę na dystans ze względu na Wasze powiązania na jakiejś płaszczyźnie dość oficjalnej, zawodowej. To może być też ktoś , komu wróżyłeś i jest po przejściach a Ty starałes się pomóc.
Odpowiedz

Ja znowu, nie widzę żadnego adoratora w otoczeniu Storm Oczko IV Cesarz nigdy nie kocha skrycie, jest na to zbyt władczy i oficjalny.
pozostałe karty też nie mówią o żadnym ukrytym wielbicielu, przynajmniej jak dla mnie Oczko

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(07-05-2018, 13:06)Lady of Dreams napisał(a):  Storm, mam takie wrażenie, że może nie chodzi tu o kogoś kto kocha ale raczej kogoś kto jest Tobą zaintrygowany, trzymasz tę osobę na dystans ze względu na Wasze powiązania na jakiejś płaszczyźnie dość oficjalnej, zawodowej. To może być też ktoś , komu wróżyłeś i jest po przejściach a Ty starałes się pomóc.

to tez fakt  Rotfl jestem za sztywny żeby mnie lubić, a tym bardziej zeby  sie ktoś podkochiwał  Rotfl  Na dystans trzymam jedynie osoby przez które mam problemy/lub mogę mieć - garstka wybrańców  Rotfl  ale... robie to tak zeby one tez mnie unikały tak ich zniechęcam...  Były  2-3 osoby który mam nadzieje pomogłem w trudnych sprawach... ale to  było parę lat temu i nawet z reala ich nie znałem   Rotfl no ale...
Odpowiedz

Ok ostatni raz robiłam tą wróżbę rok temu, więc z ciekawości postanowiłam sprawdzić czy coś się zmieniło Rotfl
1. Czy jest ktoś, kto kocha mnie skrycie? - rycerz pucharow - chyba jest taka osoba.
2. W jakim jest wieku? -rycerz buław - mlody, blisko mojego wieku, ok. 30
3. Czy znam tę osobę? -4 pucharow - albo bardzo slabo, albo poznany dawno i nie mamy zbytnio kontaktu.
4. Czym się zajmuje? -Koło Fortuny X - chyba jakis sektor finansowy, moze w banku.
5. Czy będzie próbować mi o tym powiedzieć? - paz bulaw - nie wiem. moze niezbyt otwarcie
6. Kiedy będzie próbował mi o tym powiedzieć? - 3 mieczy - 3 tygodnie, 3 miesiace?
7. Cecha charakterystyczna - po czym go poznam? - Cesarz IV - Ktos o trudnym charakterze lub na wysokim stanowisku Rotfl
Odpowiedz

1. Czy jest ktoś kto kocha mnie skrycie - 7 Mieczy TAK JEST TAKA OSOBA
2. W jakim jest wieku ?  - 9 MIECZY. STARSZY ODE MNIE DOŚWIADCZONY 
3. Czy go znam ? 4 MIECZY TAK, ALE ZROBILIŚMY SOBIE ODPOCZYNEK OD TEJ ZNAJOMOŚCI - nie mam kontaktu
4. Czym się zajmuje - 8 MIECZY - informatyk , grafik komputerowy..... Uśmiech
5. Powie mi o tym - 4 MIECZY nie !!! A szkoda Smutny
Odpowiedz

Same miecze Ci wyszły Dżina dziwnie jakos tak Uśmiech a czemu 7 mieczy mówi, że jest taka osoba ? W sensie, że w ukryciu i to potwierdza 7 mieczy ?

Ja przy okazji weryfikuje swoje. Nie znam takiej osoby, która mi ostatnio wyszła we wróżbie ???? jest chyba zainteresowany pan ( mnie się nie podoba i mam chłopaka), ale zajmuje się samochodami, więc nie wiem jakby się to miało odnosić do koła fortuny Oczko
Odpowiedz

Tak właśnie myślę, że w ykryciy.
W niektórych taliaykrna karcie 7 mieczy jest postać osoby chowającej się
Odpowiedz

(07-02-2019, 12:17)tarot55557 napisał(a):  Same miecze Ci wyszły Dżina dziwnie jakos tak Uśmiech a czemu 7 mieczy mówi, że jest taka osoba ? W sensie, że w ukryciu i to potwierdza 7 mieczy ?

Ja przy okazji weryfikuje swoje. Nie znam takiej osoby, która mi ostatnio wyszła we wróżbie ???? jest chyba zainteresowany pan ( mnie się nie podoba i mam chłopaka), ale zajmuje się samochodami, więc nie wiem jakby się to miało odnosić do koła fortuny Oczko
Koło Fortuny jak najbardziej może pokazywać zawód związany z samochodami, ruchem, (koło pokazuje koła, kierownice, przemieszczanie się, a także samochody po wypadkach,) więc chodzi o tego pana , ktorego masz na myśliOczko
Odpowiedz

Dawno nie robiłam sobie tego rozkładu więc sprobuję dzisiaj Oczko

1. Czy jest ktoś, kto kocha mnie skrycie? - 10 Pucharów(-)
Tak, jest to ktoś , komu w małżeństwie nie układa się.

2. W jakim jest wieku? - Cesarzowa
To wiek dojrzały miedzy 40- 50 lat

3. Czy znam tę osobę? -4 Puchary

Tak, znam ale nie chce przyjąć niczego od niego, jestem nim rozczarowana.
4. Czym się zajmuje? - Rydwan

Jego praca ma związek z częstymi wyjazdami, przemieszczaniem się. Może być kierowcą, policjantem, lub kilmkolwiek innym, kto w pracy musi używać samochodu.
5. Czy będzie próbować mi o tym powiedzieć? - 5 Pucharów

Nie, ponieważ uważa, że to nie pomoże, że nastąpił jakiś koniec

6. Kiedy będzie próbował mi o tym powiedzieć? - 4 Monety

Tutaj nic z ty nie zrobi, nie ruszy tego tematu.

7. Cecha charakterystyczna - 4 Mieczy

Jest osobą, która lubi izolować się, moze być chory lub mieć skłonności do depresji.

Wiem kim jest ta osobaOczko Fajnie karty wyszły.
Odpowiedz

Plotki
1. Czy jest ktoś kto kocha mnie skrycie ?
As pucharów - tak jest !

2. W jakim jest wieku ?
Świat - dojrzałym, opuściła dom rodzinny.

3. Czy znam tę osobę ?
Słońce - tak , znam . To ktoś z mojego otoczenia.

4. Czym się zajmuje ?
3 miecze - nie wiem...... Może nie jest zadowolona ze swojej pracy 

4. Czy będzie próbowała mi o tym powiedzieć ?
Księżyc - nie.

5. Cecha charakterystyczna tej osoby - 
Królowa kielichów - delikatna, empatyczna, może wolontariusz ?

Podejrzewam, że to ktoś z wolontariatu do którego należę.... I tak się nie dowiem Smutny
Odpowiedz

Dzina , czym się ta osoba zajmuje- 3 Mieczy...To może być ktoś , kto ma pracę biurową, umysłową, może tez jeszcze się uczyć albo...leczy swoje zranione serce lub serca innych..
Odpowiedz

(29-09-2019, 17:27)Lady of Dreams napisał(a):  Dzina , czym się ta osoba zajmuje- 3 Mieczy...To może być ktoś , kto ma pracę biurową, umysłową, może tez jeszcze się uczyć albo...leczy swoje zranione serce lub serca innych..
Dziękuję Lady Oczko
W takim razie domyślam się chyba kim ta osoba jest !
Odpowiedz

Ale fajny układ,
mnie wyszło tak:

1. Czy jest ktos kto kocha mnie skrycie?
6 denarów - no chyba tak

2. Jesli tak, w jakim jest wieku?
2 denarów - pfff na dwoje babka wróżyła: stawiam rówieśnik ( ale nie mam pojecia)

3. Jesli tak, czy go znam?
8 buław - z podróży?, pisaliśmy ze sobą? wpadłam na niego?

4. Jesli tak, czym sie zajmuje?
3 monet - pracuje tam, gdzie ja

5. Jesli tak, czy bedzie probowal mi o tym powiedziec?
Arcykapłan - pojecia nie mam, jak to tu odczytać, niby tak, ale arcykalan dla mnie jest uduchowiony i skryty, wiec moze tez nie, ale z drugiej strony kieuje się prawdą
Odpowiedz

Embratko,

6 Denarów bardziej wskazuje na przyjaźń ....na kogoś, na kogo możesz liczyć...To ktoś z Twojej pracy...wiek ...nie wygląda na swój wiek...Arcykapłan to mężczyzna związany już jakąś obietnicą, może być żonaty. Nie wyzna Ci miłości, lubi Cię po prostu.
Odpowiedz

Spróbuje Uśmiech

Czy jest ktos kto kocha mnie skrycie?
Cesarz- Tak

Jeśli tak to w jakim jest wieku?
Paż monet- stawiam koło 30 stki pazie to młode osoby wiec chyba młodszy ode mnie

Jesli tak czy go znam?
Królowa Buław- wygląda na to że tak robie na nim wrażenie Oczko

Jesli tak to czym sie zajmuje?
Rycerz Mieczy- zawsze w biegu podróżuje kojarzy mi się z mundurowym albo na stanowisku hmm może szkolnictwo

Jesli tak to czy bedzie próbował mi o tym powiedzieć?
3 denary- raczej nie ..woli pozostac na stopie kolezeńskiej
Odpowiedz

Cesarz - mężczyzna w średnim wieku lub poważnie podchodzący do życia, poznany poprzez pracę lub w miejscu pracy, uporządkowany, godny zaufania, być może na wyższym stanowisku, niewykluczone że żonaty.
Paź monet - tak, może być młodszy, ale równie dobrze może po prostu młodo wyglądać, być młodzieńczy w ruchach lub sposobie ubierania, zachowania.
Królowa Buław - tak, robicie/robiliście coś wspólnego, jakieś działanie gdzie to Ty byłaś stroną inicjującą lub zlecającą (np. złożyłaś mu jakąś ofertę). Karta ta też może oznaczać że poznałaś go poprzez jakąś znajomą kobietę (koleżankę, szefową w pracy itp.).
Rycerz Mieczy - zawód wolny lub samodzielne stanowisko; może być związany z nauką lub być np. pracownikiem kancelarii adwokackiej; może oprawiać zawód związany z podróżami/jazdą samochodem/transportem (często się przemieszcza), ew. ich naprawą.
3 denary - może Ci okazywać sympatię za pomocą czynów a nie słów, lecz i tak nie wyjdzie to poza spotkania "służbowe", ponieważ On już kogoś ma a jest człowiekiem uczciwym - możecie się więc widywać tylko od czasu do czasu, tak "z doskoku" (nie w sposób ciągły, o czym mówi Rycerz Mieczy), gdy zachodzi taka potrzeba.

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz

Plotki
1. Czy jest ktoś kto kocha mnie skrycie ?
Słońce - tak jest taka osoba. Jest młodsza ode mnie bądź wygląda młodo.

2. W jakim jest wieku ?
3 denary - 3 lata starsza lub młodsza bądź koło 30 roku życia.
Patrząc na Słońce powyżej myślę, że 3 lata młodsza ode mnie.

3. Czy znam tę osobę ?
3 buław - Tak. mam z nią kontakt.

4. Czym się zajmuje ?
Arcykapłana - hm...nie znam żadnego bibliotekarza, opiekuna, lekarza, szkoleniowca... Może to ktoś kto w pracy jest zobowiązany tajemnicą zawodową np. sprzedawca na stacji paliw, bankier, kurator - takie osoby znam.....

4. Czy będzie próbowała mi o tym powiedzieć ?
Moc nie.

5. Cecha charakterystyczna tej osoby -
Paź mieczy - jest młodszy ode mnie, wygadany, lubi gadać. Jest inteligentny, lubi się kłócić bądź analizować sytuacje, które się mu przytrafiają. Trochę żartowniś. Umie lodzi zabawić, umie ludzi zdenerwować.

No cóż ...znam co najmniej dwie takie osoby i skąd tutaj wiedzieć, który to z nich ?
Odpowiedz

Wyszło mi tak:

1. Czy mam ukrytego adoratora?
10 monet. Tak. Ma poważne oczekiwania: ślub, rodzina, dzieci.

2. W jakim jest wieku?
Paź kielichów. Młodszy ode mnie, zero doświadczenia z kobietami.

3. Znam go?
Paź mieczy. Tak, ale kontakt jest wyłącznie na poziomie intelektu, oficjalny.

4. Czym się zajmuje?
4 kielichy. Praca w handlu. Nie lubi jej.

5. Czy coś powie?
4 mieczy. Nie. Sam nie wie co ma robić, potrzebuje czasu.

6. Po czym go poznam?
XIII Śmierć. Jest chudy jak szczapa Oczko

No cóż. Chudy, nieśmiały młodzieniec, ma niewinne marzenia o żonie i dzieciach. Pasuje mi to tylko do jednej osoby więc łatwo będzie potwierdzić wróżbę.

Jako że wyszło że on potrzebuje czasu żeby się zastanowić zadałam jeszcze pytanie kiedy coś może się zdarzyć:
Paź buław. W styczniu? Rotfl
Odpowiedz

Hej mam tylko takie pytanie czysto tarotowe. Na zawód handel wypadła Ci 4 pucharow. Czemu akurat ta karta na handel? Pytam, bo kładłam sobie karty niedawno na pytanie:gdzie będę niedługo pracować i wyszła 4 pucharów i nie wiedziałam jaki to zawód Rotfl pozdrawiam Uśmiech Jedyne co znalazłam w internecie to, że nudna i żmudna praca
Odpowiedz

Możesz pracować w kawiarni, restauracji, pubie, sklepie... Jednak nie zawsze jest tak, że karta pokazuje zawód nawet jeśli o to pytamy. Jesli te zajęcia , które wymieniłam w żaden sposób nie bierzesz pod uwagę to karta mogła pokazac zwyczajne zniechęcenie pracą, którą teraz wykonujesz...Takie mam doświadczenia...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości