Ukryty adorator :)

kasia12 napisał(a):Zrobilam i ja Rotfl! Oto co mi wyszlo !
1. Czy jest ktos kto kocha mnie skrycie? - 2 MIECZE , mysle ze moga byc to dwie osoby .
2. Jesli tak, w jakim jest wieku?- 5 DYNAROW mysle ze jest doswiadczony przez zycie , duzo przeszedl.
3. Jesli tak, czy go znam?-CESARZ hmm powiedzialabym ze go znam bo jest to osoba wladcza ktora wie czego chce.
4. Jesli tak, czym sie zajmuje? KAPLANKA- zajmuje sie rozwojem duchowym , lubi pomagac ludzia, ma duza wiedze.
5. Jesli tak, czy bedzie probowal mi o tym powiedziec?- SWIAT mysle ze zakonczenie jest bardzo pozytywne bo chyba mi powie Uśmiech.
A jak wy uwazacie Uśmiech?


Pierwsze spojrzenie na rozkład i widzę Cesarza czyli w tej sytuacji Twoje 2 Miecze odczytałabym , ze jest ktos , kto Cie kocha skrycie ale masz z nim związki takie formalne, on nie pokaże tego uczucia z racji tego , ze moze myślec ze nie ma u Ciebie szans bo jest po 50?Oczko W kazdym razie ta osoba moze miec jakies kompleksy z racji zdrowia, kondycji, wieku, urody. Cesarz wskazuje na kogos na kierowniczym stanowisku. Czym się zajmuje? No cóz w tym kontekscie Kapłanki odczytałabym to jako kogoś kto nie chce ujawniac swojej pracy , jest ona owiana tajemnicą lub ma np firmę zapisaną na żonęOczko Świat na koncu...hmmm nie powie Ci jednak z racji wcześniejszych kart a jesli juz to może zamanifestować uczucie przez internet, fb, czat...To jakiś internetowy znajomy?
Odpowiedz

Powiem szczerze ze jestem pod ogromnym wrazeniem.interpretacji.
Dziekuje za interpretacje !
Pomyslalam o 2 osobach ktore mogly opisywac karty Uśmiech
I sumie kazda z nich do opisu pasuje .
Bo w sumie jesli mowilabym o jednym I drugim to oboje maja problemy dlatego nie chca wyjawnic uczucia .
I owiana tajemnica praca tez pasuje .
Mysle ze swiat wyszedl dlatego ze poznalam ich przez internet puzniej jednak byly spodkania ale wiadomo jak byly obowiazki czy cos to SMS itp Uśmiech malo spodkan.
Musislalam sie dobrze zastanowic o kogo chodzi ale podjerzewam dwie osoby .
Dziekuje jeszcze raz za interpretacje Uśmiech

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz

Buźki Buźki Buźki
Odpowiedz

1. Czy jest ktos kto kocha mnie skrycie?
2. Jesli tak, w jakim jest wieku?
3. Jesli tak, czy znam tę osobę?
4. Jesli tak, czym sie zajmuje?
5. Jesli tak, czy bedzie próbować mi o tym powiedzieć?

1.3 monet - tak, okazuje to poprzez czyny
2.Rydwan - chyba młody wiek. Żyje bardzo aktywnie i ma własny samochód Uśmiech
3.Księżyc - to tajemnica, ewentualnie poznaliśmy sie w nocy
4.Królowa Monet - właściciel nieruchomosci
5.Arcykapłan - nie, jest powściągliwy i zostawi to dla siebie.
Odpowiedz

Weryfikacja wróżby z 30 marca - nikt mi miłości nie wyznał,ale mój kolega ,który jest urzędnikiem często powtarza ,że bardzo mnie lubie heh ....Uśmiech
po 5 msc nowe karty Uśmiech .
1, Czy jest ktoś kto kocha mnie skrycie ? Zakochani- tak ,ale ten Pan ma już żonę ?
2,Jeśli tak ,w jakim jest wieku ? Królowa kielichów - hm na pewno jest to osoba dojrzała Uśmiech
3, Jeśli tak czy go znam ? 10 monet - tak znamy sie bdb
4,Jeśli tak czym się zajmuje ? Głupiec - wolny zawód....lekarz ?
5,Czy będzie próbował mi o tym powiedzieć ? Pustelnik - nie....
Odpowiedz

Do Dziny

1. Jest ktos , kto ma wybór. Oprócz Ciebie podoba mu się jeszcze ktoś.
2. W tej karcie widać kobietę, być może żonę. Jakby najważniejsze jest to, że to osoba zajęta ... tak to czytam
3. To osoba z Twego środowiska zawodowego, lub towarzyskiego, rodzinnego
4. Jego praca może mieć związek z dzicmi, więc jesli piszesz o lekarzu, to moze to być pediatra ale równie dobrze nauczyciel, wolny strzelec, osoba bezrobotna
5. Nie powie Ci o tym.
Odpowiedz

Dziękuję Lady Uśmiech
Odpowiedz

ProszęOczko
Odpowiedz

1. Czy jest ktoś kto kocha mnie skrycie?
Paź buław - jest.

2. Jeśli tak, w jakim jest wieku?
XVI Wieża, dołożyłam XIII Śmierć
29 lat, lub po rozstaniu, po rozwodzie, w wieku średnim.

3. Jeśli tak, czy znam tę osobę?
3 miecze + 2 buławy + 10 mieczy
Znałam, ale już pożegnałam.

4. Jeśli tak, czym się zajmuje?
7 buław + As buław + XV Diabeł
Działa samodzielnie, pracuje na swój wizerunek słowem, ale i wyglądem. Przewodzi, wykazuje inicjatywę w wielu dziedzinach, zadaniach. To nie jest praca legalna.

5. Jeśli tak, czy będzie próbować mi o tym powiedzieć?
Rycerz mieczy - tak!

6. Kiedy będzie próbował to powiedzieć?
I Mag - już w styczniu!

7. Cecha charakterystyczna, po czym go poznać?
8 buław - jest szybki, szybko mówi, szybko chodzi, energiczny. Raptus.

Oczywiście, nie mam pojęcia o kim mówią karty. Wskazują na osobę z którą nie jestem w dobrej komitywie, a przynajmniej nasz kontakt był ostry i niemiły w słowach, pewnie też w czynach, bo wg kart postawiłam na tej znajomości 10 mieczy. Generalnie wszystkie karty mówią o dużych emocjach, przyciąganiu, ale i niechęci. Jestem zadziwiona i zaciekawiona zarazem, cóż to u licha, hahaha.
Odpowiedz

Lady of Dreams napisał(a):Odkurzam tematOczko

1. Czy jest ktos kto kocha mnie skrycie?- Cesarz

Tak, jest tai mężczyzna i wygląda na dominującego i poważnegoOczko
Tak, pojawił się pan , miał swoją firmę i nie znosił sprzeciwu

2. Jesli tak, w jakim jest wieku?- Pustelnik
Wiek bardzo dojrzały 50-60 lat
Tak

3. Jesli tak, czy znam tę osobę?- 10 Mieczy(-)
Tak , znałam go ale zakończyłąm tę znajomość
Tak

4. Jesli tak, czym sie zajmuje?- 4 buławy

Ma własny biznes.
Tak

5. Jesli tak, czy bedzie próbować mi o tym powiedzieć?- Kapłan(-)
Będzie unikał powiedzenia prawdy...
Kłamał, manipulował

6. Kiedy mi to powie?- 6 Monet(-)
Jakas reaktywnacja może nastąpić jesienią
Stracilismy kontakt

7. Czy spotkam się z nim?- Sąd(-)
Nie, nie odpowiem na jego wiadomość..
Nie spotkałam się
Odpowiedz

Jest luty, więc postawię ten rozkład na kolejne pół roku.

1. Czy jest ktoś kto kocha mnie skrycie?- 3 Mieczy
Karta cierpienia, odrzucenia , bólu wypadła. Jest ktoś kto poczuł się zraniony, odrzucony lub ma problemy zdrowotne związane z sercem.

2. Jeśli tak, w jakim jest wieku?- 9 Monet(-)
Na mojej karcie jest starszy pan między koło 60.

3. Jeśli tak, czy znam tę osobę?- Królowa Pucharów
Budzi we mnie emocje, więc muszę go znać.

4. Jeśli tak, czym się zajmuje?- 5 Buław(-)
Jego praca związana jest z konkurencyjnością na rynku. Musi przebijać się , walczyć o swoje ale może nie ma juz siły lub mu się nie chce. Może też być wysportowany, sportem zajmuje się w czasie wolnym

5. Jeśli tak, czy będzie próbował mi o tym powiedzieć?- Cesarzowa(-)
Być może będzie mi proponował romans a nie miłośc . Cesarzowa(-) to kochanka.

6. Kiedy mi to powie?- As Buław
To początek wiosny, 21 marca mam urodziny.. więc odezwie się w urodziny? Ciekawe

7. Czy spotkam się z nim?- 10 Mieczy(-)
Nie ale nastąpi jakies przejaśnienie, wyjaśnienie nieporozumienia.

Najbardziej oczywiste jest dla mnie , że skontaktuje sie ze mną 20-21 marca więc muszę zachować czujność Oczko
Odpowiedz

Tu może jeszcze dodam , że ciekawie sprawdza się wiek mnożąc daną cyfrę. Mezczyzna tem może byc więc w wieku 27, 36, 45, 54, 63 itd...lub 9 Monet jako 19 , a wiec wtedy 38,
57...itd Karta jest odwrócona więc może dawac wskazówkę , że wiek jest "około " którejś z tych cyfr . Plus , minus 1 rok od podanych wyżej.
Odpowiedz

Mysle Lady, ze przy karcie 3 mieczy nie mozna mowic o milosci, ani o adoracji, to karta czysto umyslowa, wiec moze co najwyzej mowic o wykorzystaniu czy wyrachowaniu. Dla mnie, osobiscie, ta karta neguje istnienie takiej osoby, ale oczywiscie, moge sie mylic Uśmiech

W kazdym razie nie chcialabym adoratora pod znakiem tej karty Uśmiech
Odpowiedz

Aniu , tez nie chciałabym takiego. Dziękuję za Twoja uwagę.
Odpowiedz

Mi wyszla dziwna sytuacja bo pierwszych 2 kart nie umiem zinterpretowac natomiast 3 ostatnie juz tak.
Smiesznie bo nie wiwm cY jest jakis adorator natomiast pozniej juz domniemam ze jest bo karty pokazaly mi kto.
Moze pomozecie mi zinterpretowac pierwsze 2 karty?

1. 8 buław
2. 5 denarow
3. Krol kielichow
4. 6 mieczy
5. Rycerz mieczy

Z gory dzieki i pozdrawiam Oczko
Odpowiedz

Zinterpretuj najpierw sama i napisz to w poście. Próbuj.
Odpowiedz

A wiec wydaje mi sie ze odpowiedz na pierwsze pytanie brzmi tak.
Karta osiem bulaw mowi ze jest to ktos energiczny i szczery lecz moze troche niestabilny emocjonalnie??
Mam wrazenie ze osoba ta mogla pojawic sie w moim zyciu nagle lub bylo to jednorazowe spotkanie i milosc od pierwszego wejrzenia Oczko

Co do 5 bulaw i odpowiedzi na 2 pytanie to ciezko mi stwierdzic gdyz nie jestem jeszcze na tyle zaznajomiona z tarotem.Nie wiem jakie karty symbolizuja jakie liczby i o jakim przedziale wiekowym mowia.
Odpowiedz

Jest działodnośnie symboliki kart, poczytaj sobie i spróbuj dopasować. Przyszłas tu aby chyba wynieśc jakąś wiedzę również, prawda? OdwagiOczko
Odpowiedz

1, Czy jest kto kocha mnie skryciu ? - 2 pucharów - TAK
2, W jakim jest wieku ? - Król Monet - NIE WIEM,ALE NA PEWNO PO 30 ,JEST TO CZŁOWIEK DOJRZAŁY .
3, Czy znam tę osobę - 5 pucharów - TAK ZNAM,MYŚLĘ ,ŻE MOŻE JEST Z PRZESZŁOŚCI ,MOŻE CZYMŚ MNIE ZRANIŁA
4, Czyn się zajmuje - As Monet - WAŻNE STANOWISKO ,WYKONUJE JAKIEŚ USŁUGI
5, Czy będzie próbować mi o tym powiedzieć ? - 6 mieczy - TAK
6, Kiedy będzie próbował mi o tym powiedzieć ? - Paź mieczy - W NAJBLIŻSZEJ PRZYSZŁOŚCI
7, Cecha charakterystyczna - po czym go poznam ? - 2 buław - SAM PRZYJDZIE, WSZĘDZIE GO PEŁNO ....
Odpowiedz

Dzina1, Czy jest kto kocha mnie skryciu ? - 2 pucharów - TAK
2, W jakim jest wieku ? - Król Monet - NIE WIEM,ALE NA PEWNO PO 30 ,JEST TO CZŁOWIEK DOJRZAŁY .
3, Czy znam tę osobę - 5 pucharów -  TAK ZNAM,MYŚLĘ ,ŻE MOŻE JEST Z PRZESZŁOŚCI ,MOŻE CZYMŚ MNIE ZRANIŁA
4, Czyn się zajmuje - As Monet -  WAŻNE STANOWISKO ,WYKONUJE JAKIEŚ USŁUGI
5, Czy będzie próbować mi o tym powiedzieć ? - 6 mieczy - TAK
6, Kiedy będzie próbował mi o tym powiedzieć ? - Paź mieczy - W NAJBLIŻSZEJ PRZYSZŁOŚCI
7, Cecha charakterystyczna - po czym go poznam ? - 2 buław - SAM PRZYJDZIE, WSZĘDZIE GO PEŁNO ....

Tak- sprawdziło się. Mój kolega z uczelni (który z niewiadomych przyczyn w pewnym momencie odsunął się ode mnie ,czym sprawił mi wielką przykrość ) zaczął dzwonić i pisać Wyznał,że brakowało mu mojej osoby i cieszy się,że wróciłam. Niestety kazało się, że wrócił do starego nawyku obgadywania innych i robienia zamieszania .
Odpowiedz

1, Czy jest ktoś, kto kocha mnie skrycie ? - 3 buławy - tak, ale wciąż się zastanawia, planuje, raczej jest to zauroczenie, takie platoniczne
2, W jakim jest wieku ? - Król Monet - starszy ode mnie, w okolicy czterdziestki
3, Czy znam tę osobę - As buław - słabo go znam,  poznaliśmy się w jakimś miejscu związanym z aktywnością fizyczną
4, Czym się zajmuje - IV Cesarz - jest szefem, ma autorytet
5, Czy będzie próbować mi o tym powiedzieć ? - Rycerz Mieczy - nie, nie powie mi o tym, zachowa to dla siebie
6, Kiedy będzie próbował mi o tym powiedzieć ? - Król Buław - z poprzedniego pytania wynika, że nie powie, ale jeśli już to latem, w czasie żniw, w lipcu
7, Cecha charakterystyczna - po czym go poznam ? - 6 kielichów - lubi wodę, marzycielski, może często wspomina jakieś przeszłe wydarzenia

"Every wall is a door". (R.W. Emerson)
Odpowiedz

1. Czy jest ktoś, kto kocha mnie skrycie? - Król monet: tak, jakiś facet o praktycznym podejściu do życia - może byk, panna, koziorożec
2. W jakim jest wieku? - 10 kielichów - ciężko określić... 10 lat starszy?
3. Czy znam tę osobę? - 10 denarów - chyba tak.
4. Czym się zajmuje? - 6 mieczy: może coś związanego z komputerami/informatyką?
5. Czy będzie próbować mi o tym powiedzieć? - XXI Świat - chyba tak? 
6. Kiedy będzie próbował mi o tym powiedzieć? - 3 buław - za trzy miesiące?
7. Cecha charakterystyczna - po czym go poznam? Królowa buław - będzie pewny siebie i energiczny?

Proszę o jakąś wskazówkę. Co o tym sądzicie?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości