Ukryty adorator :)

Annhedonia napisał(a):To spróbuję i ja , w ramach ćwiczeń Uśmiech
Czy jest ktoś, kto kocha mnie skrycie- Giermek monet - Być może.. giermek monet wskazuje na studenta albo kogoś, kto dopiero się dorabia, jest na początku kariery zawodowej?
W jakim jest wieku- 7 buław - Hm. Dosc aktywna karta, więc sądze, że moze to byc osoba młoda, przed 30tką.
Czy go znam-5 mieczy Na pewno. Zalazł mi czymś za skórę pewnie Uśmiech
Czym się zajmuje-As monet- szczerze mówiac, to cięzko mi to zinterpretowac. To ktoś, kto ma duzy potencjał, wiele mozliwosci rozwoju, ale jak wspomnialam- to poczatek jego kariery, wiec podtrzymuje, ze student albo ktos z nieduzym stazem pracy
Czy bedzie próbował mi to powiedzieć- 9 mieczy- Będzie intensywnie myśleć nad tym, ale czy to zrobi- nie wiadomo. Karta nie daje jednoznacznej odpowiedzi.

Zobaczymy za jakiś czas Ok

No cóz , kocha sie w Tobie ktoś młody i wysportowany, do tego stopnia, ze nie moze spac po nocachOczko Może w nocy snic o Tobie Oczko Bardzo to miłeOczko Gratuluje! Buźki
Odpowiedz

Czy jest ktoś, kto kocha mnie skrycie- cesarzowa- najwyrażniej tak
W jakim jest wieku- księżyc - obstawiam osobe ok 30 lat
Czy go znam 9 mieczy- znam tą osobę..
Czym się zajmuje 2 buław - osoba, która nie ma sprecyzowanej ścieżki.. stoi nad wyborem
Czy bedzie próbował mi to powiedzieć- 4 buław, gwiazda, 5 pucharów.. coś ruszy do przodu.. ale widzę tutaj rozczarowanie

La Lune
Odpowiedz

lune napisał(a):Czy jest ktoś, kto kocha mnie skrycie- cesarzowa- najwyrażniej Ty kogos kochasz Oczko lub kocha Cię mama ale nie potrafi tego okazać
W jakim jest wieku- księżyc - obstawiam osobe ok 30 lat - wiek trudno okreslic, wyglada nie na swój wiek
Czy go znam 9 mieczy- znam tą osobę..- jest w Twoich myślach..
Czym się zajmuje 2 buław - osoba, która nie ma sprecyzowanej ścieżki.. stoi nad wyborem - handlem , doradztwem, nauczaniem., usługami..
Czy bedzie próbował mi to powiedzieć- 4 buław, gwiazda, 5 pucharów.. coś ruszy do przodu.. ale widzę tutaj rozczarowanie
- tu widać nadzieję, ale mam wrazenie , ze Twoją

Odnoszę wrażenie, ze karty pokazały Twoją tęsknotę za kimś, kogo nie możesz zapomnieć. ...
Odpowiedz

Lady of Dreams.. chyba masz rację Uśmiech) i to utwierdza mnie, w przekonaniu.. że powinnam darować stawianie sobie samej kart, na pewnien okres. Emocje jak nic Uśmiech

La Lune
Odpowiedz

lune napisał(a):Lady of Dreams.. chyba masz rację Uśmiech) i to utwierdza mnie, w przekonaniu.. że powinnam darować stawianie sobie samej kart, na pewnien okres. Emocje jak nic Uśmiech

Cieszę się, że na cos sie przydałamOczko
Odpowiedz

Lady of Dreams napisał(a):No cóz , kocha sie w Tobie ktoś młody i wysportowany, do tego stopnia, ze nie moze spac po nocachOczko Może w nocy snic o Tobie Oczko Bardzo to miłeOczko Gratuluje! Buźki

Nawet mam pewne podejrzenia o kogo może chodzić, ponadto ta osoba wyjawiła mi ostatnio, że jej się przyśnilam, wiec celne spostrzeżenie Tak Kwiatek
Czas zweryfikuje mam nadzieje Buźki

Per ardua ad astra
Odpowiedz

Annhedonia napisał(a):
Lady of Dreams napisał(a):No cóz , kocha sie w Tobie ktoś młody i wysportowany, do tego stopnia, ze nie moze spac po nocachOczko Może w nocy snic o Tobie Oczko Bardzo to miłeOczko Gratuluje! Buźki

Nawet mam pewne podejrzenia o kogo może chodzić, ponadto ta osoba wyjawiła mi ostatnio, że jej się przyśnilam, wiec celne spostrzeżenie Tak Kwiatek
Czas zweryfikuje mam nadzieje Buźki

Na zdrowie Uśmiech
Odpowiedz

Odkurzam tematOczko

1. Czy jest ktos kto kocha mnie skrycie?- Cesarz

Tak, jest tai mężczyzna i wygląda na dominującego i poważnegoOczko

2. Jesli tak, w jakim jest wieku?- Pustelnik
Wiek bardzo dojrzały 50-60 lat

3. Jesli tak, czy znam tę osobę?- 10 Mieczy(-)
Tak , znałam go ale zakończyłąm tę znajomość

4. Jesli tak, czym sie zajmuje?- 4 buławy

Ma własny biznes.

5. Jesli tak, czy bedzie próbować mi o tym powiedzieć?- Kapłan(-)
Będzie unikał powiedzenia prawdy...

6. Kiedy mi to powie?- 6 Monet(-)
Jakas reaktywnacja może nastąpić jesienią

7. Czy spotkam się z nim?- Sąd(-)
Nie, nie odpowiem na jego wiadomość..
Odpowiedz

4. Wydaje mi sie, że zajmuje kierownicze stanowisko, ale nie musi to być własnba firma.

5. Pan jest powściągliwy w okazywaniu uczuć. Raczej zostawi to dla siebie.

7. Ja bym sie tu z tobą nie zgodził. Według mnie jak najbardziej sie z nim spotkasz. Widze odnowienie kontaktu
Odpowiedz

Nastku karta Sądu jest odwrócona, nie będę chciała kontaktu..
Odpowiedz

Wlasnie dopiero teraz zauwazylam ten rozklad ! Gratuluje !
Swietny jest jak sama sobie zrobie to napewno wstawie co mi wyszlo !Uśmiech

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz

Koniecznie Kasiu12!
Odpowiedz

1. Czy jest ktos kto kocha mnie skrycie?- 5 bulaw
Hm... mozliwe, ze jest takowy Pan. (chociaz nie mam pewnosci).

2. Jesli tak, w jakim jest wieku?- paz kielichow
Mlodziutki adorator albo po prostu mlody duchem.

3. Jesli tak, czy znam tę osobę?- 9 monet
Mysle, ze znam.

4. Jesli tak, czym sie zajmuje?- Krol mieczy
Wyglada na to, ze prowadzi albo swoja dzialalnosc albo pracuje na stanowisku kierowczniym.

5. Jesli tak, czy bedzie próbować mi o tym powiedzieć?- 9 mieczy
Bedzie sie bal, ale moze po pewnym czasie powie mi o tym.

6. Kiedy mi to powie?- 8 kielichow
8 tygodni? jesien?

7. Czy spotkam się z nim?- 4 mieczy
Na razie nie, bede sie zastanawiala.

A Wy jak to widzicie? prosze o interpretacje
Odpowiedz

Aggata napisał(a):1. Czy jest ktos kto kocha mnie skrycie?- 5 bulaw
Hm... mozliwe, ze jest takowy Pan. (chociaz nie mam pewnosci).
To ktoś, kto już się o Ciebie starał

2. Jesli tak, w jakim jest wieku?- paz kielichow
Mlodziutki adorator albo po prostu mlody duchem.
Młody lub wygląda bardzo młodo, jest nieśmialy

3. Jesli tak, czy znam tę osobę?- 9 monet
Mysle, ze znam.
Tak

4. Jesli tak, czym sie zajmuje?- Krol mieczy
Wyglada na to, ze prowadzi albo swoja dzialalnosc albo pracuje na stanowisku kierowczniym.
To jakis fachowiec w swojej dziedzinie, praca umysłowa, lekarz, zegarmistrz, naukowiec, nauczyciel

5. Jesli tak, czy bedzie próbować mi o tym powiedzieć?- 9 mieczy
Bedzie sie bal, ale moze po pewnym czasie powie mi o tym.
Nie powie

6. Kiedy mi to powie?- 8 kielichow
8 tygodni? jesien?
No chyba nie powie...

7. Czy spotkam się z nim?- 4 mieczy
Na razie nie, bede sie zastanawiala.
Nie spotkasz bo nie będziesz wiedziałą, ze on tego chce...

A Wy jak to widzicie? prosze o interpretacje
Odpowiedz

Dziekuje Lady Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz

Zrobilam i ja Rotfl! Oto co mi wyszlo !
1. Czy jest ktos kto kocha mnie skrycie? - 2 MIECZE , mysle ze moga byc to dwie osoby .
2. Jesli tak, w jakim jest wieku?- 5 DYNAROW mysle ze jest doswiadczony przez zycie , duzo przeszedl.
3. Jesli tak, czy go znam?-CESARZ hmm powiedzialabym ze go znam bo jest to osoba wladcza ktora wie czego chce.
4. Jesli tak, czym sie zajmuje? KAPLANKA- zajmuje sie rozwojem duchowym , lubi pomagac ludzia, ma duza wiedze.
5. Jesli tak, czy bedzie probowal mi o tym powiedziec?- SWIAT mysle ze zakonczenie jest bardzo pozytywne bo chyba mi powie Uśmiech.
A jak wy uwazacie Uśmiech?

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz

Ja bym po 2 mieczy zaprzestala bo dla mnie ta karta raczej nie pokazuje adoracji...
Odpowiedz

To zalezy chyba bo na moim tarocie pokazuje dwie osoby Uśmiech

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz

Witajcie! Uśmiech Ja również się dołanczam i proszę o Waszą interpretację gdyż jestem bardzo początkująca Oczko
1 Czy jest ktoś kto kocha mnie skrycie- CESARZ - jest,
2. W jakim jest wieku- 7 PUCHARÓW- hm, jako ze jest nim cesarz a zatem czlowiek dojrzaly wydaje mi się ze jest on starszy wiekiem lecz mlody duchem.
3. Czy go znam- AS MIECZY wydaje mi sie ze tak..
4. Czym się zajmuje SĄD OSTATECZNY - kojarzy mi się z urzędnikiem...
5. Czy mi o tym powie- 3 MIECZY -Myślę ze bedzie się obawiał odtrącenia i nie powie

Co sądzicie? Oczko

ChMuRkA Kotek
Odpowiedz

kasia12 napisał(a):To zalezy chyba bo na moim tarocie pokazuje dwie osoby Uśmiech

Kasiu to oczywiście tykko moja interpretacja, oparta na tradycyjnym spojzeniu na ta karte, moge sie myslic oczywiscie Uśmiech
Ale wez pod uwage, ze 2 osoby moga siedziec kolo siebie w autobusie i nie musza siebie adorowac Uśmiech
Odpowiedz

Tez masz racje :p
Z mojej karty ktora nie jest tradycyjna Talia tarota I ksiazeczki wlasnie mowia o 2 osobach Uśmiech moze mowic o jakis konflikcie miedzy MNA a kims innym a moze sama jestem zdystansowana Rotfl
Z drugiej strony patrzac to co mi wyszlo w tym rozkladzie mialoby sens bo jest ktos kto jest wlasnie taki jak daje opis w rozkladzie Oczko kazdy czyta tarota inaczej ja patrze na obrazki I na tradycyjne znacznie , ale dziekuje za uwagi bo wlasnie potrzebuje spojrzenia innych osob jak juz mowilam jeszcze jestem w fazie uczenia Sie Uśmiech.

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz

Lady, nie zauważyłem tych minusów obok kart. W takim razie pomyliłem sie, wybacz.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości