Ukryty adorator :)
#89

Fajnie Ok Ja to przez całe życie na cudaków trafiam Plotki
Odpowiedz
#90

Ja tez. Zaden nie zostal zaakceptowany.
Odpowiedz
#91

Bronka napisał(a):Przyłączam się Uśmiech
1. Czy jest ktoś, kto kocha mnie skrycie? 7 denarów...jakiś przyjaciel? czy siemiu adoratorów Oczko Mniam
2. Jeśli tak, w jakim jest wieku? 4 buław ktoś młody bym obstawiała
3. Jeśli tak, czy go znam? 5 mieczy...znam i nie mam miłych wspomnień Myśli
4. Jeśli tak, czym się zajmuje? Wisielec...akrobata Rotfl
5. Jeśli tak, czy będzie próbował mi o tym powiedzieć? 8 mieczy raczej będzie się bał

To ja też weryfikuje...ujawniło się trzech.... też cudacznych :banana-dreads: :music-guitarred: :music-rockout: ....
nr1 zadzwonił rano i wyznał mi miłość...tak po prostu
nr2 zobaczył mnie kiedyś w markecie i stwierdził że to miłość (zaznaczył od razu, że dobrze zarabia i jest porządny Rotfl )
nr3 to ten co dał mi kwiatki w pracy i uciekł...tydzień później wrócił i zaprosił na randke...też nie w moim typie więc okłamałam że już kogoś mam (teraz gdy mnie widzi jest bardzo obrażony Violin )

Także dziewczęta szukamy dalej Rotfl
Odpowiedz
#92

To przynajmniej Ci się ujawnili, a ja muszę czekać na "końskie zaloty" albo mrugnięcie okiem. Głupek
Odpowiedz
#93

To im pierwsza mrugnij a się nie opędzisz Rotfl
Odpowiedz
#94

No coś ty Zawstydzony Nieśmiała jestem, a wogóle to się boję mężczyzn i nie ufam im, może kiedyś to się zmieni. Kwiatek
Odpowiedz
#95

Tak sobie myślę. Że moja Q pucharôw mogła pokazać adoratora. ktòrego jeszcze nie ma. ale sie pojawi
Odpowiedz
#96

Cześć! Postanowiłam odgrzebać stary temat. Czy ktoś pomoże mi zinterpretować moje karty?

1. Czy jest ktoś, kto mnie kocha skrycie? Paź mieczy Chyba tak? Jakiś uczeń, być może kolega ze szkoły?
2. W jakim jest wieku? 8 mieczy Tyle co ja, czyli 18?
3. Czy go znam? Walet buław Chyba tak?
4. Czym się zajmuje? 7 buław Ma jakieś problemy, które musi przezwyciężyć? Dąży do jakiegoś celu?
5. Czy będzie próbował mi o tym powiedzieć? 6 mieczy Nie, raczej postara się o tym zapomnieć.
Odpowiedz
#97

Też zrobiłam sobie to ćwiczenie, ot z ciekawości i wyszły mi bardzo zaskakujące karty :
1. Czy jest ktoś, kto mnie kocha skrycie ? 6 bulaw - oj tak.
2. W jakim jest wieku ? Kaplanka 24 lata, myślę, że tak do 30 tki.
3. Czy go znam ? Glupiec Tak ? W sumie tutaj pewna nie jestem.
4. Czym się zajmuje ? Krolowa Paleczek Jakiś psycholog-amator, szef, ktos wysoko postawiony, może jakiś urzędnik, mechanik, terapeuta lub lekarz.
5. Czy będzie próbował mi o tym powiedzieć ? Cesarzowa Możliwe, że tak.

Rotfl
Odpowiedz
#98

Tak ad rem do tego ćwiczenia - podczas tasowania wypadła mi 5 bulaw, wiec interpretując ja - normalnie mam tylu adoratorow, że hohoho Boi się walczą między sobą o moje względy hahaha :violence-duel: Rotfl
Odpowiedz
#99

Rok temu robiłam ten rozkład więc zobaczymy jak sprawa wygląda na dzien dzisiejszyOczko

1. Czy jest ktos kto kocha mnie skrycie?- 7 Pucharów(-)
Ktos tam fantazjuje na mój temat, możliwe , ze po jakims jednym głębszymOczko

2. Jesli tak, w jakim jest wieku?- Siła
To osoba w wieku reprodukcyjnym, dojrzała, w sile wiekuOczko

3. Jesli tak, czy go znam?- As Buław(-)
Mogłam się z nią spotkać tylko raz i spotkanie to nie było w pełni satysfakcjonujące, jakies pocżatki w każdym razie w tej karcie widzę i brak kontynuacji, coś tam się zapaliło i z jakichs powodów zgasłoOczko

4. Jesli tak, czym sie zajmuje?- 2 Buławy
Kontakt z klientem mi się tu pokazuje, więc moze byc doradcą, handlowcem, nauczycielem..

5. Jesli tak, czy bedzie probowal mi o tym powiedziec?- Słońce
Będzie próbował , może obróci to w zart, lub zaproponuje przyjaźn.

6. Jesli tak kiedy mogę sie spodziewac kontaktu z nim?- Kapłanka
I kicha, nie wiem kiedy , karty nie chcą zaspokoic mojej ciekawości ale ta karta doradza cierpliwość bo na pewno nie tak szybko

7 Jakie zdarzenie wywoła ten kontakt?- Paź Denarów
Osoba będzie ode mnie czegos potrzebowała..jakies zdarzenie tez majace zwiazek z nauka, ze studentami może ten kontakt zainicjować..
Odpowiedz

Sprobuje i ja.. Rotfl W razie blednej interpretacji prosze o inne sugestieUśmiech)

1.Czy jest ktos kto mnie kocha skrycie?
Rycerz monet - Jest rycerz na bialym rumaku ahahah i pewnie robi kariere zawodowa:d

2.W jakim jest wieku?
10 monet - chyba rowiesnik..

3.Czy go znam?
VII Rydwan - oj jedziemy razem na tym samym wozku;d Albo gdzies podrozuje i jeszcze go nie poznalam.. jest dalekoRotfl

4.Czym sie zajmuje?
VII bulaw - pracuje fizycznie.. walczy? tanczy? xd pewnie pracuje ciezko na swoj sukces.

5. Bedzie probowal mi o tym powiedziec?
Rycerz mieczy - Tak, jeszcze na pewno zawalczy :d

Taki dosc walentynkowy rozklad <3 ;d
Odpowiedz

Lady of Dreams napisał(a):5. Jesli tak, czy bedzie probowal mi o tym powiedziec?- Słońce
Będzie próbował , może obróci to w zart, lub zaproponuje przyjazn..

Moze powie Ci o tym w lecie! Uśmiech)
Odpowiedz

LadySunset napisał(a):
Lady of Dreams napisał(a):5. Jesli tak, czy bedzie probowal mi o tym powiedziec?- Słońce
Będzie próbował , może obróci to w zart, lub zaproponuje przyjazn..

Moze powie Ci o tym w lecie! Uśmiech)

Bardzo możliwe Uśmiech Kwiatek
Odpowiedz

A ja nie mam kart..cholrrcia...fajny rozklad na cwiczenia
Odpowiedz

1.Czy jest ktoś kto kocha mnie skrycie?
6 pucharów - tak.ktoś mnie wspomina.
2.Jeśli tak ile ma lat?
7 monet- jest starszy ode mnie.
3.Czy się znamy? 2 miecze - tak.ale już nie utrzymujemy kontaktu
4.Czym sie zajmuje? 6 bulaw Napewno spełniony zawodowo hm...urzędnik.policjant.lekarz.student?
5.Czy będzie próbował mi o tym powiedzieć?
Świat-tak
Odpowiedz

Dzino a skąd wziełas ten wiek ? 39 lat? Jak to policzyłas?
Odpowiedz

Lady zwracam honor przeczytałam w wyszukiwarce Google a to się okazało.że 39 lat ma osoba.która opisana te kartę .Także znów moje niedopatrzenie.Przepraszam
Reszta chyba się zgadza?
Odpowiedz

Tak, reszta jest prawdopodobnaOczko
Odpowiedz

Buziak Dziękuję
Odpowiedz

Lady of Dreams napisał(a):Rok temu robiłam ten rozkład więc zobaczymy jak sprawa wygląda na dzien dzisiejszyOczko

1. Czy jest ktos kto kocha mnie skrycie?- 7 Pucharów(-)
Ktos tam fantazjuje na mój temat, możliwe , ze po jakims jednym głębszymOczko

2. Jesli tak, w jakim jest wieku?- Siła
To osoba w wieku reprodukcyjnym, dojrzała, w sile wiekuOczko Tak

3. Jesli tak, czy go znam?- As Buław(-)
Mogłam się z nią spotkać tylko raz i spotkanie to nie było w pełni satysfakcjonujące, jakies pocżatki w każdym razie w tej karcie widzę i brak kontynuacji, coś tam się zapaliło i z jakichs powodów zgasłoOczko Tak

4. Jesli tak, czym sie zajmuje?- 2 Buławy
Kontakt z klientem mi się tu pokazuje, więc moze byc doradcą, handlowcem, nauczycielem..

5. Jesli tak, czy bedzie probowal mi o tym powiedziec?- Słońce
Będzie próbował , może obróci to w zart, lub zaproponuje przyjaźn. to ja zaproponowałam przyjazn

6. Jesli tak kiedy mogę sie spodziewac kontaktu z nim?- Kapłanka
I kicha, nie wiem kiedy , karty nie chcą zaspokoic mojej ciekawości ale ta karta doradza cierpliwość bo na pewno nie tak szybko

7 Jakie zdarzenie wywoła ten kontakt?- Paź Denarów
Osoba będzie ode mnie czegos potrzebowała..jakies zdarzenie tez majace zwiazek z nauka, ze studentami może ten kontakt zainicjować..
osoba potrzebowała wróżby

Rozkłąd świetnie się sprawdził, polecam.
Odpowiedz

To spróbuję i ja , w ramach ćwiczeń Uśmiech
Czy jest ktoś, kto kocha mnie skrycie- Giermek monet - Być może.. giermek monet wskazuje na studenta albo kogoś, kto dopiero się dorabia, jest na początku kariery zawodowej?
W jakim jest wieku- 7 buław - Hm. Dosc aktywna karta, więc sądze, że moze to byc osoba młoda, przed 30tką.
Czy go znam-5 mieczy Na pewno. Zalazł mi czymś za skórę pewnie Uśmiech
Czym się zajmuje-As monet- szczerze mówiac, to cięzko mi to zinterpretowac. To ktoś, kto ma duzy potencjał, wiele mozliwosci rozwoju, ale jak wspomnialam- to poczatek jego kariery, wiec podtrzymuje, ze student albo ktos z nieduzym stazem pracy
Czy bedzie próbował mi to powiedzieć- 9 mieczy- Będzie intensywnie myśleć nad tym, ale czy to zrobi- nie wiadomo. Karta nie daje jednoznacznej odpowiedzi.

Zobaczymy za jakiś czas Ok

Per ardua ad astra
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości