Prosze o pomoc w interpretacji
#1

[ATTACHMENT NOT FOUND]

Witam tak jak kolezanka powyzej chcialabym poznac interpretacje kart od innej osoby . Zadalam pytanie kartom " czy bede ze swoim obecnym partnerem. Dopiero zaczynam nauke i wydaje mi sie to troche skomplikowane. wydaje mi sie te rozklad chaotyczny i nic juz z niego nie rozumiem. Bede wdzieczna za pomoc Uśmiech
Odpowiedz
#2

Znam sie tylko troszke na klasykach, moze ktos inny jeszcze rzuci okiem, ale dla mnie to za duzo kart rzucilas na takie pytanie i stad metlik Uśmiech Poza tym nie napisalas nic o rozkladzie. Poza tym sa dwie szkokly czytania - zamiennie traktujace trefle i piki - nie napisalas z ktorej korzystasz.

Czytajac podobnie jak w przypadku tablicy lenormand, a chyba tez tak sie czyta klasyki w niektorych rozkladach, patrzymy sie na karty pomiedzy kartami oznaczajacymi osoby. Ty jestes Krolowa Kier, on Krol Kier, wiec jakby miedzy wami jest As Pik i 10 Monet. As Pik, to jak miecz, wiec jakby on sie odcina od Ciebie, piki to klotnie, problemy. Nie widac w tych kartach moim zdaniem powrotu. Przed Toba jako Q kier jest 9 kier, oznaczajaca milsoc, ale z 9 pik, oznaczajaca raczej problemy, w systemie, ktory do mnei przemawial. On ma przed soba raczej karty mowiace o rozwoju zawodowym, finansach.
Odpowiedz
#3

Dziękuje bardzo Rotfl ja jednak wyczytałam ze pomimo wielu problemów i kłótni bedzie rozmyślanie o rozstaniu chęć oderwania sie i tęsknota za samotnością (walet trefl i walet pik) jednak pomimo tego nie dojdzie do tego. A dalej tak jakby nie ma żadnej wzmianki . Wokół mojego faceta tak jakby jakieś lewe interesy sie kręcą z jakimś dobrym przyjacielem a dalej tak jakby jakas duża wygrana i nadzieja na dziecko i małżeństwo (wiarę da mi jakby kobieta z rodziny chyba matka dama trefl ) ale nie wiem czy te plany o rodzinie to sa związane z tym moim obecnym partnerem czy tu chodzi już zupełnie o kogoś innego...
Z niecierpliwością czekam na opinie Uśmiech
Odpowiedz
#4

Kiedys dano zaczynalam od kart klasycznych wiec pierwsze co rzuca sie w oczy dla mnie to poodwracane karty as kier , 9kier torzutuje na wrózbe.
jesli w poziomie 1 rzad to przeszlosc to Król Kier reprezetuje ukochanego , jest on zwrcony do kart jakie normalnie w połaczniu oznaczja slub . Wkartach klsycznych najpierw szuka sie typwych połaczen as kier + 10 kier to slub jesli do tego dochodzi as karo to moga byc oswidczyny , prblem polega tutaj na tym ze po pierwsze te asy sa poodwracane po drugie lezy to w lini przeszlosc , rzad srodkowy to terazniejszosc moze wiec mowic o planach jakie były. Faktycznie za nim jakies nie za fajne karty, nie wiem c dokładnie to moze byc ale jakies problemyw pracy moga byc zwiazane z oszustewem. Walet trfl to oszust a karty as trefl + 10 trefl to tez nie za dobra kombinacja Noramlanie as trefl i 10 trelf razem w pozycji prostej to pogrzeb ale tuz przy tym stoi karta as pik wiec zwiazne z praca . Po tym mozna wnisoowac, ze Twoj parter mial kłopoty w pracy z uwagi na nieuczciwego kolege, pracownika lub zostal oszukany . tutaj jesli mieliscie plany zwiazne ze slubiem tomoglo to zawazyc na jego decyzjach. Jest nadal zwrócony twarza do 10 kier wiec to uczcucie trwa. Z tego co wiem od wrozki sprzed lat gdy ktos jest odwrocony tyłem od kart sercowych ma nas w "doopie' tak mi to dokłądnie wyjasniła.

Oj nie widze tego zdjecia juz a było jeszcze jedno takie rozkład 8x3
Odpowiedz
#5

Dzieki Buziak
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości