Wątek zamknięty

Powróżę z kart Lenormand w ramach ćwiczeń
#1

Witajcie Uśmiech potrzebuje króliczków doświadczalnych, aby lepiej zapoznać się z tymi kartami Uśmiech . Zapraszam chętnych na pytania , jednak proszę pamiętać iż dopiero się z nich uczę.

1. Proszę o imię i datę ur
2. Nie wróżę osobom niepełnoletnim
3 w zamian za wróżbę proszę o jakiś cytat na odcięcie Uśmiech

Zapraszam! Kwiatek
#2

Witaj DobroczynnaUśmiech mogę być Twoim królikiem Uśmiech co mnie czeka w najbliższych 3 miesięcy Uśmiech Aneta 1981.02.27Uśmiech

..Więc kimże w końcu jesteś?
– Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro.
#3

czy w tym roku będę miała do dyspozycji większą sumę pieniędzy?
angelika28051989
"Nie­chaj miłość będzie jak og­romny ocean, który łączy dwa brze­gi waszych dusz... "
#4

Czarnamamba31 napisał(a):Witaj DobroczynnaUśmiech mogę być Twoim królikiem Uśmiech co mnie czeka w najbliższych 3 miesięcy Uśmiech Aneta 1981.02.27Uśmiech


Regulamin Uśmiech
#5

jagoda20 napisał(a):czy w tym roku będę miała do dyspozycji większą sumę pieniędzy?
angelika28051989
"Nie­chaj miłość będzie jak og­romny ocean, który łączy dwa brze­gi waszych dusz... "

Z tego co widzę pieniądze są możliwe do zdobycia, ale po za zasięgiem Twojego domu tzn być może za granicą , wszystko co wiążę się z wyjazdem. Jednak nie będzie to duża kwota.
#6

Dobroczynna ...a mogłabyś podać karty...może , przy okazji, więcej osób będzie uczyło się kart Lenormand... Oczko
Możesz nawet wkleić kartę, która interpretujesz...
Losujesz jedną, czy kilka kart...?

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
#7

Jak na razie prosiłabym o zamknięcie tego tematu . Wraz z Sephinroth postanowiłam stworzyć inny wątek z ćwiczeniówkami. Uśmiech Tam będzie można zaglądać i pogłębiać wiedzę. Uśmiech
#8

Kazimierz Przerwa-Tetmajer

Szukam cię - a gdy cię widzę, udaję, że cię nie widzę. Kocham cię - a gdy cię spotkam, udaję, że cię nie kocham. Zginę przez ciebie - nim zginę, krzyknę, że ginę przypadkiem...

..Więc kimże w końcu jesteś?
– Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro.
#9

mam takie lenormandy mistyczne z netu wydrukowane, kiepski papier ale moze tez sie przyłacze Oczko
#10

Dobroczynna napisał(a):
jagoda20 napisał(a):czy w tym roku będę miała do dyspozycji większą sumę pieniędzy?
angelika28051989
"Nie­chaj miłość będzie jak og­romny ocean, który łączy dwa brze­gi waszych dusz... "

Z tego co widzę pieniądze są możliwe do zdobycia, ale po za zasięgiem Twojego domu tzn być może za granicą , wszystko co wiążę się z wyjazdem. Jednak nie będzie to duża kwota.
dziękuję Kwiatek
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości