Prośba o weryfikację interpretacji
#1

Witam. Mam małą prośbę w interpretacji.
Zacznę może od tego, że dopiero rozpoczynam swoją przygodę z kartami klasycznymi. Po zakupie nowej talii próbowałam się z nią zaprzyjaźnić, oczyściłam nad płomieniem świecy, ale nie chciałam z niej jeszcze wróżyć. Jednak coś mnie tknęło i podczas pierwszego próbnego tasowania, zapytałam co chciałyby mi powiedzieć. W tym momencie z talii wypadła dama trefl (co wskazywałoby na to, że pojawi się jakaś przyjazna i lojalna przyjaciółka, tak???). Później z przetasowanych kart wybrałam 3 karty- był to walet trefl (zmiany na lepsze, stabilna przyszłość?), później 7 kier (szczęśliwe przeznaczenie, szansa na wielkie uczucie, ale z możliwością rozczarowania?) i na końcu 9 pik odwrócona (smutek, frustracja, niepowodzenie, opóźnienie). Teraz zastanawiam się, czy można jakoś ten układ kart zinterpretować całościowo, a nie tylko jako odrębne karty (chyba mi się to udało, jeśli nie, to proszę, poprawcie).

Poniżej przedstawiam swoje 2 warianty interpretacji i jeśli ktoś mógłby je zweryfikować, to będę bardzo wdzięczna:
Wariant 1: Czeka mnie odmiana losu za sprawą młodego stanowczego mężczyzny. Istnieje szansa na udany związek, ale pod warunkiem, że nie będę idealizować partnera.Jedak z pewnych przyczyn ta odmiana losu będzie opóźniona i najprawdopodobniej będzie miała szanse spełnić się zimą.

Wariant 2: Czeka mnie stabilna przyszłość i szczęśliwe przeznaczenie, jednak wszystko to będzie opóźnione i może być okupione dużą ilością zmartwień i smutku.

Wcześniej swoją prośbę przedstawiłam w innym wątku, ale polecono przenieść mi go tutaj Oczko
Odpowiedz
#2

Myślę bez karty personifikującej Ciebie,problemu ( nie ustaliłaś ) ...ta "Dama Treflowa " to żywiołowa kobieta ,która podłaczona jest do Twoich celów i ambicji ..
Pełna pasji ,samostanowienia może czasem wydawać się apodyktyczna ..
Kobieta z duża "mocą " taka energetyczna w pozycji lidera .
W sytuacji może mówić o kontaktach towarzyskich ,uznania ,podziwu .

Karta kolejna "walet Trefl ",bliski przyjaciel z którym można wymienić poglądy i pomysły ,przedsiebiorcza ,ognista (trefle ) ...kolega z pracy ,szkoły itp ..
Także przygodny ,spontaniczny ,pełen entuzjazmu .
Może (7 kier ) zyc w swiecie fantazji ,wyobrazni ,kreatywnosci ..Takie myślenie "zyczeniowe z rózowymi okularami "
Na sam koniec (9 pik ) w poczuciu na skutek wewnętrznego zniechęcenia ,poczucia bezradności .
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości