Moje sny

Ktoś wcześniej silnie naruszył Twoje granice prywatności osobistej. Pozostał Ci silny lęk i blokada przed ludźmi, którzy nie szanują Twoich praw... Możliwe również, że jakaś sytuacja, historia czy nawet film o specyficznej tematyce, wywołał w Tobie silne wrażenie, zapomniałaś o nim, ale podświadomie wciąż jest żywe...Jesteś bardzo wrażliwą osobą...
Odpowiedz

Dziękuję za interpretacje.
Odpowiedz

Dzisiaj w nocy miałam dziwny sen... Mianowicie śniło mi się, ze spotkalam dawno nie widzianego znajomego. Ucieszyłam się na jego widok, a ten złapał mnie za rękę i weszliśmy do klubu na imprezę. On trzymał mnie za ręke i nagle musielismy się rozdzielić, aby zejść po kretych schodach. Sprawiło mi to ogromną trudność. Kiedy już zeszłam on siedział na krześle. Usiadłam obok niego i znów trzymaliśmy się za ręce i przytuliliśmy do siebie. Zaczęliśmy całować. Nagle on poszedł na góre i miał zaraz wrócić. W ktoryms momencie poszłam go szukać (musiałam wejść po schodach) i znalazłam. Znow stalismy przytuleni,a ja zaczelam całowac go po szyi.

Co to może znaczyć? Zwłaszcza te schodyy...
Odpowiedz

Zastanawiające, że schody symbolizuja drogę, często niełatwą, którą należy pokonać...ale zwykle obrazowane są mozolnym wspinaniem się w górę... W Twoim śnie, trudność pokonania schodów, pojawiła się w schodzeniu w dół... Możliwe , że wypierasz w sobie potrzebę wglądu w samą siebie...Wejrzenia w swoje emocje i serce...Z jakichś powodów nie chcesz tego uczynić, choć wiesz, że to rozwiązałoby jakiś problem...

Natomiast samo spotkanie i rozdzielenie na czas przejścia i pokonywania dróg, mówi o konieczności usamodzielnienia i zwalczenia w sobie tendencji do uzależnienia emocjonalnego od drugiej strony...Trzeba znaleźć w sobie siłę, by zachować własną indywidualną tożsamość i stanowienie samo o sobie...
Odpowiedz

Dziś mialam dziwny sen. Wystapil w nim malutki, rudy szczeniak (bokser). Był w moim domu. nagle wskoczyl na stol i oddał mocz do mojego talerza. Potem ze swoimi slodkimi slepiami tylko na mnie patrzyl. Co ten sen moze oznaczac?
Odpowiedz

Hmm może to jakaś rada, żebyś uważała na zdrowie, przemęczenia, na swoje ciało, na nerwy i stres? hmm?
Odpowiedz

Ostatniej nocy śniło mi się, że byłam w centrum miasta i spotkałam tam mojego byłego chłopaka. sen o tyle dziwnym, że to już dawno minęło i budzi we mnie małe emocje. W każdym razie spotkaliśmy się, a ja złapałam go za ramię i powiedziałam, że chcę z nim porozmawiać, na co on uznał, że ma do mnie ogromny żal za wszystko co się zdarzyło. W końcu jednak poszliśmy razem i wiem, że bylo miło. Nagle zaczęliśmy się kochać, zapadał już zmrok. Widziała to jakaś pani z psem i poszliśmy się schować do ogrodu czyjegoś. Obserwowaliśmy rośliny, gdy nagle odwórciłam się, a on zniknął,. Tak jakby rozpłynął się, przez chwilę nawet myslalam, że był duchem... Wiem, że była wtedy już noc... a ja patrzyłam na niego (nie było na nim gwiazd, było ciemne po prostu). Co ten sen może znaczyć?
Odpowiedz

Potrzebowałaś spotkania aby wybaczyć sobie. Czasem lepiej we śnie niż w rzeczywistości. Symbol ogrodu kojarzy się z prognozą na przyszłość w Twoim życiu, dalszy rozkwit i rozwój. Na poziomie podświadomości potrzebowałaś uzmysłowić sobie, że relacja skończyła się bez wzajemnego żalu.
Odpowiedz

Dziękuję bardzo za interpretację Uśmiech Chyba jest w niej dużo racji Uśmiech
Odpowiedz

Chciałabym prosić o zinterpretowanie dzisiejszego snu:

Śniło mi się, że wraz z moim psem: rudym bokserkiem (juz nie żyje) szliśmy na spacer,. I nagle pojawił się pies podobny do mojego z przekrzywioną mordką i wyglądał na wściekłego. Zaczął atakować mojego psa, a ja wzięłam go na ręce i probowałam go jakoś uchronić. Nagle pojawił się mój brat i zwabił wściekłego psa na boisko szkolne, gdzie już został... A ja z moim psem na rękach bezpiecznie zaczęliśmy iść do domu, chociaż nadal się trochę bałam i cały czas niosłam go na rękach...

Co to może oznaczać?
Odpowiedz

Mozesz spotkac jakiegos znajomego lub kogos z rodziny, kto bedzie mial przekrzywiony obraz rzeczywistosci na jakas sprawe. Bedzie widzial ja inaczej niz Ty. Nie bedzie to osoba Tobie przychylna i mozliwe, ze sprawi Ci przykrosc jakims slowem . Sprawa bedzie dotyczyla jakiegos wydarzenia z przeszlosci, bo pojawil sie w Twoim snie piesek , ktory juz nie zyje. Piesek byl chroniony i niesiony na rekach wiec mozliwe ze ta osoba bedzie patrzyla Ci na rece a co za tym idzie na to co zrobilas lub zrobisz w jakiejs sprawie.

1. Sedno snu-Krolowa Denarow
[Obrazek: 5g9h_kI5RRdZMWMHeE-JV-Kdpglvngj8RLO9J_Xh...-h212-p-no]
Chodzi o jakas kobiete, dbajaca o siebie, byc moze matke, kobiete majaca rodzine, prace, byc moze mieszkajaca w swoim domu, gdzies poza miastem ale niekoniecznie.

2. Wplywy z przeszloscu- Kochankowie
[Obrazek: S8wduQloaoReNoO0Fj2X9xMdlL5x4_AifnVc5srB...-h212-p-no]
W przeszlosci dokonalas wybory, poszlas inna droga niz ta pani sobie zyczylaby, stad mozliwy ostry zgrzyt z nia sie szykuje

3. Co ten sen znaczy na przyszlosc- Ksiezyc(-)
[Obrazek: 6B_T0rhBx9jSLfHxHRg2DEwROGzHDIPIq7s0SgYE...-h212-p-no]

Jakas dyskretna sprawa zostanie ujawniona, cos ujrzy swiatlo dzienne, pokaze pani swoja prawdziwa twarz, swoje niezadowolenie. W wyniku rozmowy z nia mozesz czuc sie skolowana, smutna i zniechecona do czegos.

4. Dodatkowe info- Diabel(-)
[Obrazek: mlAZkD83GgJQY80FWdU82ViIcwK0h1GMXN2FxkdL...-h212-p-no]
Pozytek z tego bedzie taki ze zerwiesz uzalenienie od tej osoby, nie bedziesz czula sie wobec niej jakos toksycznie zobowiazana, moze dojsc do zerwania kontaktu.

P.S. Truskawk jesli chcesz otrzymywac odpowiedzi na swoje pytania zachecam do aktywnego uczestnictwa na forum. Nie mozna tylko brac.

Wszystkiego dobrego i glowa do gory. Nie ma tego zlego...
Odpowiedz

Dziękuje bardzo za odpowiedz Uśmiech Pierwszy raz ktoś zinterpretował mi sen z kartami Uśmiech
Odpowiedz

Aczkolwiek sen może dotyczyć tego, iż zerwałam kontakt z pewnym Panem, tak patrząć na interpretacje. Bardzo dziekuje Uśmiech
Odpowiedz

truskawk napisał(a):Dziękuje bardzo za odpowiedz Uśmiech Pierwszy raz ktoś zinterpretował mi sen z kartami Uśmiech

Jak to sie zdarzy to poprosze o weryfikacje Uśmiech . Czekam teraz na Twoja aktywnosc na forum Uśmiech
Odpowiedz

truskawk napisał(a):Aczkolwiek sen może dotyczyć tego, iż zerwałam kontakt z pewnym Panem, tak patrząć na interpretacje. Bardzo dziekuje Uśmiech

Moze bedziesz na temat tego zerwania rozmawiac z jakas pania i ona wyrazi sie w taki sposob na ten temat , ze Cie to zdoluje?
Odpowiedz

Teraz chyba rozumiem dokładnie sen: zerwałam kontakt z mezczyzna przez kobiete z Jego przeszłości i możliwe, że dojdzie teraz do konfronatacji między nami na ten temat, może o to chodzi?
Odpowiedz

truskawk napisał(a):Teraz chyba rozumiem dokładnie sen: zerwałam kontakt z mezczyzna przez kobiete z Jego przeszłości i możliwe, że dojdzie teraz do konfronatacji między nami na ten temat, może o to chodzi?

To bardzo mozliwe. Masz z nia kontakt albo bedziesz miala?
Odpowiedz

Na moje oko, przyjaciel Cię "pogryzie" (czyt. posprzeczacie się, wymiana zdań nerwowa).
Odpowiedz

Przyłączam się do interpretacji Lady wyszedł cały obraz snu zinterpretowana z kart co wiedza to wiedza Oklaski
Od siebie dodam tylko tradycyjnie wg senników, że pies łagodny oznacza przyjaciela, a pies atakujący wydaje mi się ktoś będzie chciał Ci wyrządzić jakąś przykrość, kłótnia. W tym śnie brat i zabrał tego psa, może ktoś Ci pomoże wybroni Cię.
Pozdrawiam
Odpowiedz

Nie mam z nią żadnego kontaktu i raczej nie będę miała
Odpowiedz

W moich snach zawsze taki pies oznacza jakiegoś falszywego znajomego,przyjaciela, bądź też nawet chłopaka
Odpowiedz

Nic znaczącego nie wydarzyło się od czasu tego snu, także nadal nie wiem, co mógł oznaczać...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości