Pytanie do Gosi
#1

Gosiu mam do Ciebie pytanie . Jak byś odczytała tych dwóch kapłanów na 9 i 10 pozycji. Mam z tym problem Rotfl
Odpowiedz
#2

Dobrze, że tam nie ma XV na 10tej bo musiałabym napisać, że księdzem pedofilem
Miruś, napiszę Ci jutro, ponieważ nie zdążyłam wczoraj, ani dzisiaj pójść spać i jestem wykończona. Tak na pierwszy rzut oka to mogłaś być nauczycielem pracującym z dziećmi, takim , że, ostrym, sztywnym, zasadniczym mężczyzną. Ale muszę się jeszcze nad tym zastanowić.
Odpowiedz
#3

Rozbawiłaś mnie . Śmiałam się w głos. Rotfl No, dzięki Bogu , a ja myślałam, ze może byłam Kapłanem w starożytnym Egipcie , że moim celem było min spawać "przyjemność" bogom poprzez organizacje śpiewów , tańców , hulanek i swawól Rotfl Rotfl . Moze tych swawól i hulanek było zbyt dużo , ze w obecnym życiu mam ich tak mało ? Myśli Chyba u Ciebie wczoraj była za to niezła impreza urodzinowa co ? Rotfl , aż Ci zazdroszczę. Buźki
Odpowiedz
#4

miriam napisał(a):Chyba u Ciebie wczoraj była za to niezła impreza urodzinowa co ?
Powód był inny, czekałam do 1:30 aby wylać galaretkę na ciasto, o 2:30 musiałabym wstać, ponieważ odwoziłam córkę z jej koleżankami do Krakowa (pojechały na obóz) , no i nie zdążyłam pójść spać. Dojadą na miejsce dopiero rano, więc dzisiejszą noc też chyba mam z głowy.
Ten Twój Kapłan to raczej nie organizował imprez , wręcz przeciwnie. [Obrazek: smilie_girl_253.gif]
Odpracowanie min. poprzez nauczanie dzieci religii, etyki Myśli Jutro napiszę więcej, muszę te trzy karty zestawić z pozostałymi.
Odpowiedz
#5

Dzięki Gosia ! Buziak Czyżby biszkopt z galaretką. Rotfl Znaczy już Ci wychodzi. Rotfl
Odpowiedz
#6

miriam napisał(a):Znaczy już Ci wychodzi
Coż za wspaniała pamięć Ok Oczko . Od pieczenia biszkoptu nadal trzymam się z daleka. To był sernik na zimno. Figielek
Wracając do tematu wątku: najprawdopodobniej był to mężczyzna posiadający wysoką pozycję społeczną, który miał wpływ na kształtowanie światopoglądu innych ludzi, zwłaszcza dzieci. Nauczyciel lub kapłan. Mógł być nietolerancyjny, fanatyczny, narzucający poglądy, ortodoksyjny, fałszywy, nieetyczny.
Odpracowanie poprzez wychowywanie i nauczanie dzieci ze szczególnym zwróceniem uwagi na kwestie wiary i etyki oraz ciepłe (nie surowe) podejście do nich, również poprzez sytuacje wymagające od Ciebie wykazania się uczciwością i sprawiedliwością.
Teraz zauważyłam, że wykroczyłam poza zakres pytania z rozpędu Głupek
Odpowiedz
#7

Dzięki serdeczne Gosiu .
Chyba częściowo swoja karmę już odpracowałam . Byłam nauczycielem i to nawet lubianym przez dzieciaki i młodzież. Zawsze miałam dobry kontakt i z tymi dużymi i z tymi małymi.
Musze teraz popracować nad tą drugą częścią. I potem co ? Już tylko Nirwana ? Szok Smutny
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości