Świece na każdy dzień tygodnia
#45

morfeusz napisał(a):A ja wrócę do tego, co napisała Krystyna, bo nie znałem przyporządkowania kolorów do znaków zodiaku i bardzo mnie zdziwiło, że dla wodnika jest fiolet, który uwielbiam od zawsze...

hehehe to juz wiem czemu sie telepatycznie komunikujemy hehehe

ale wstalam z lozka dla Kasha40 bo zapomnialam podac godziny odprawiania rytualow zatem aby rytual zadzialal musi byc odprawiony od 0.00 do 3.30
Odpowiedz
#46

dziękuję Ci Suna bardzo serdecznie ... nie chciałam Cię budzić i ściągać z łożka ...
ale co ... moje świece palą się około 8 godzin ...
żebym dobrze zrozumiała .. jak zapale o północy to ma się wypalić do końca tak??? Kotek

nie zagaszam o 3.30 ... tak pytam, żeby jakiej kałąbani nie narobić .... Rotfl
Odpowiedz
#47

wiesz co, to moze potnij je zeby sie palily krocej, ja tak robie Uśmiech przeciez nie bedziesz czekala do nastepnej soboty Rotfl
Odpowiedz
#48

masz rację - dobra podpowiedź ... Buziak
Odpowiedz
#49

Niedziela jest patronowana przez Slonce, rytualy ktore odprawiamy w niedziele, to takie ktore odpowiadaja zdrowiu i dobrobytowi, rowniez te dotyczace ochrony, uduchowienia, w ten dzien palimy sweice: zolte, zlote i biale.
Czym zatem rozni sie niedziela od czwartku w rytualach dobrobytu? Czwartek jest dniem w ktorym robimy rytual na przyciagniecie konkretnie pieniedzy (gotowki) niedziela na droge do przyciagniecia np, awans w pracy, wygrana na loterii, spadek, pieniadze ktore przybywaja z ronych miejsc.
Odpowiedni olejek do rytualow to brzoza a godziny na udany rytual to od 10.30 do 14.00.

Swieca zlota pomaga przyciagnac dobrobyt, sukces i powodzenie [Obrazek: choinka_zlota.JPG]

Swieca zolta zwieksza sily i przekonanie do walki z choroba [Obrazek: swieca-zolta.jpg]

Swieca biala przywoluje duchowego opiekuna [Obrazek: 3424355.jpg]
Odpowiedz
#50

A na zdobycie pracy też może być?
Odpowiedz
#51

KatiJo napisał(a):A na zdobycie pracy też może być?

tak zdobycie pracy tez Uśmiech
Odpowiedz
#52

krystyna napisał(a):Także dni tygodnia mają przyporządkowane sobie odpowiednie kolory świec, które pali się w celu zapewnienia harmonii. W niedzielę pali się świece żółte, w poniedziałek białe, we wtorek czerwone, w środę fioletowe, w czwartek niebieskie, w piątek zielone, a w sobotę szare.

tam jest inne przyporządkowanie świec na dzień tygodnia...

Ja natomiast znam takie podporządkowanie;

Poniedziałek- świece białe, srebrne, perłowe, kremowe, popielate, liliowe.
Wtorek- świece czerwone
Środa- świece zielone lub morelowe
Czwartek- świece fioletowe, niebieskie
Piątek- świece zielone, różowe
Sobota- świece granatowe, czarne, brązowe
Niedziela- świece złote, żółte

Co do tych kolorów względem znaków zodiaku, to zdecydowanie wole kolor srebrny, lub fioletowy jako zodiakalna ryba Oczko
Odpowiedz
#53

Suna .... tak pisałam wczoraj ale mogło się gdzieś w kawiarence zagubić w tym szaleństwie więc wrzucam to i tutaj

witam wszystkich serdecznie ... Kwiatek

wszystkim zainteresowanym obwieszczam, że przepowiednia Suny się sprawdziła ... w totka nie trafiłam nawet 3ki ... a milionerką po numerze kuponu też nie zostałam! ... Krzyk

no cóż ... ciagle ponad miesiąc do urodzin ... czego ja się spodziewałam! Bezradny

Suna! przepołowiłam świece na pół i zapaliłam po 24.00tej w 2 intencjach ...
otwieram ja Ci oko o godz 06.00 AM dzisiaj rano i ... drobne ogarki ale ciągle się paliły Krzyk Krzyk

czy to się liczy ????

no ale Morfeusz uratował mój dzień! dzięki Morfi!!!
ten chłopak - wróż i czarodziej ... widzę wielką przyszłość przed nim ...
Odpowiedz
#54

Suna a małe świeczki, takie podgrzewacze albo określane jako tea light, mogą być? Przy okazji są zapachowe.

[Obrazek: %24(KGrHqMOKkEE5YETe)wJBO,eEIdDZw~~60_3.GIF]

[Obrazek: IKEA-Tindra-KOKULU-TEALIGHT-MUM-SETI-36-...5374_0.jpg]
Odpowiedz
#55

Morfi z ust mi to wyjąłeś ... chciałam zapytać Suny o to ... bo te chociaż wiem palą się 4,5 godziny ...

matko syna! dobrze się chaty nie spaliłam tymi świecami Głupek Krzyk
Odpowiedz
#56

No te właśnie bezpieczniej, bo są w tych metalowych foremkach, więc można nawet bezpieczniej pójść spać, a one się wypalą.
Nie wiem, czy trzeba było by je jeszcze czymś smarować...?
Te podgrzewacze są w Ikei w dużych zbiorczych pojemnikach, bardzo tanie, intensywnie pachną, w całej gamie kolorystycznej
Odpowiedz
#57

dokladnie male swieczki tez moga byc, nawet w rytualach kilkudniowych uzywam tych samych swieczek, trzeba tylko dobrze rozplanowac czas, zeby ktoras nie wypalila sie przed ikonczeniem czaru i trzeba pilnowac godz Uśmiech

Kasha jak ta Twoja swieczka palila sie az do rana to napewno zaklecie zadziala, a swoja droga to nie radze zostawiac palacych sie swieczek bez naszej kontroli, az mnie ciarki przeszly Kasha jak to przeczytalam. Magia magia, a ogien ogniem, starajcie sie pilnowac swieczek, poza tym podczas rytualu nalezy w nim uczestniczyc, jezeli zapalimy wszystko i poukladamy odpowiednie rekwizyty, a sami pojdziemy do sasiadki na kawe, rytual nie uda sie

Dagaa znam przypisywane kolory w necie, i napewno nie neguje innych sugestii, ja osobiscie nie widze zwiazku nie ktorych kolorow w powiazaniu z danym dniem, planeta czy czarem. Mozna palic wszystkie kolory swiec, ja podaje (powtarzam jeszcze raz) te rytualy, ktore sorawdzilam w mojej 17-18 letniej praktyce czarowania
Odpowiedz
#58

ja szczerze mowiac kupuje male swieczki, podgrzewacze uzywam gdy wykonuje czary kilkudniowe oraz do kominka, swiece zwykle dlugie pale niezaleznie
do podgrzewaczy natomiast wlewam kilka kropel odpowiedniego olejku wzmacniajacego (nie za duzo, bo swieczka zgasnie)
jezeli rozpoczynajac rytual swieczka zgasnie, znaczy to ze nie jest to czas na jego realizacje, nalezy odczekac 28 dni i sprobowac jeszcze raz, ponowne zapalanie swiecy, nie gwarantuje udanego rytualu
Odpowiedz
#59

Suna napisał(a):Kasha jak ta Twoja swieczka palila sie az do rana to napewno zaklecie zadziala, a swoja droga to nie radze zostawiac palacych sie swieczek bez naszej kontroli, ...
Krzyk

Boi się Paluszkiem


no przecież spałam obok! Głupek

chyba położę gaśnicę przy łóżku! Rotfl


a poważnie ... wiem, wiem ... sama się trochę przestraszyłam jak zobaczyłam, że ciagle się palą! Buźki
Odpowiedz
#60

ja zasypiam z zapalonymi kadzidłami... Oczko
Jak nie mogę zasnąć, to zwłaszcza lawenda mi pomaga, na pewno mnie wyciszają.
Podgrzewacz już chyba zapalony można zostawić? Uśmiech
Odpowiedz
#61

morfeusz napisał(a):ja zasypiam z zapalonymi kadzidłami... Oczko
Jak nie mogę zasnąć, to zwłaszcza lawenda mi pomaga, na pewno mnie wyciszają.
Podgrzewacz już chyba zapalony można zostawić? Uśmiech

nie, po pierwsze to ogien, a po drugie nie mozna zostawiac swiatla bez opieki, (ale to oczywiscie kazdego indywidualna decyzja)
Odpowiedz
#62

Poniedzialek w ten dzien wykonujemy magie dotyczaca zmian, najlepszy czas to od 20.00 do 24.00
Dzien ten nalezy do Ksiezyca [Obrazek: fazyobraz.jpg]
Do rytualow wykonywanych w ten dzien naleza, ochrona domu, rodziny, zwierzat oraz przedmoiotow. Rowniez wiadomosci dotyczace prawdy, wyjasnienia sytuacji, odopwiedzi na pytanie, a takze sny prorocze, jasnowidzenie
Do rytualow, uzywamy swiec srebnych [Obrazek: 26760big.jpg]
kolor srebny swiecy pomoze w oczyszczeniu aury, uwalnia od negatywnej energii
Srebna swiece mozna tez palic, gdy w naszym zyciu brakuje milosci, zapalana codziennie wieczorem, przyciagnie spokoj ducha i radosc Uśmiech
Odpowiedz
#63

Srebrna świeca zapalona ... czas palenia 7 godzin czyli do jakiejś 01.00 w nocy ... powinnam być jeszcze na nogach ... Kotek
Odpowiedz
#64

Suna! np w poniedziałek świeca srebrna ma się palić od 20.00 -24.00

może to śmieszne ale jakiego czasu? zawsze lokalnego czy jak ...

dziś moją świecę zapaliłam o 19.00 stej mojego czasu ... ale o 20.00 w PL ...

a tak się cieszyłam, że posprzątane, pozmywane i pozamiatane ... a teraz mogę usiąść odsapnąć i zapalić świece ... no i masz ... godzinę za wcześnie

pytam bo ja pracuję na zmiany ... i jak mam na popołudnie to ... nawet przez 2 tyg może się okazać, że nie zapalę żadnej świecy jeśli mam dokładnie trzymać się wytycznych a czas wypada na popołudnie i wieczór ... Myśli Smutny
Odpowiedz
#65

Wtorek nalezy do Marsa, jest to dzien, w ktorym nalezy skupic sie na rtyalach dotyczacych usuwania konfliktow, nieporozumien, zlych relacji, najlepsza pora do odprawiania rytualu jest godzina miedzy 7.00 do 10.30, odpowiednia swieca, to swieca o kolorze miedzi [Obrazek: 3530_1.jpg]
miedziane przedmioty przyciagaja pozytywne energie, i towarzyszace im pozytywne uczucia, takie jak milosc i przyjazn, miedz pozytywnie wplywa na aure.
Odpowiedz
#66

Kasha mysle, ze jak wojego czasu, to napewno bedzie dobrze, bo rytualy palenia swiec, odpowiednie sa dla danego miejsca, w jego polozeniu geograficznym, wierze ze dorbe duchy znajda droge do Twojego swiatla Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości