Purpura

Przeglądam ten wątek, bo mam dużo pustych ścian i wiem, że jak będę potrzebował zamówić u malarza kopię, to będę z tego wątku czerpał inspirację, jestem stałym gościem tego wątku, choć milczącym i podziwiającym Oczko
jak ktoś nie ma nic mądrego do powiedzenia w jakiejś kwestii, to niech siedzi po cichu, co też właśnie tam czynię, bo nie mam pojęcia o wierszach i obrazach Uśmiech
Odpowiedz

znalazłam taka jedną w krzakach [Obrazek: garden-statues-2.jpg]


co myślisz o kotkach przed drzwiami? [Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQyTsl4Ovm1axjJ7uzZRNa...yTtVESTm-Q]

a to na podjazd chyba wrzucę [Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSKU7g3FdCa1HJOkg93GTh...e8ZnqWFHQQ]

no i purpura też musi być [Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcT4tX4HzLkl3XH5q-O03Eh...1vYiFMKNHK]
Odpowiedz

Purpurowy płaszcz Jokera [Obrazek: tdk-promo3.jpg]


purpurowy żakiecik [Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQCWIr1kuWTBbLsBvf2gO5...6wqvBh_Eow]


no i purpurowy Dark Knight [Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQUtpcS9ansHKmnGfrgpey...y90aO_ZzkQ]



brrrrrrrrrrrrr .... nie cierpie zakupów ...
Odpowiedz

dopiero teraz przyszło mi to do głowy ... jak świstak siedział i zawijał to w sreberka ...

[Obrazek: Logo+milka+%2540New+Marketing+Experience.jpeg]

i na żywo [Obrazek: Milka-Cow-25254_sef71.jpg]


tę lubię najbardziej [Obrazek: Milka_Cow_by_miki3d.jpg]
Odpowiedz

Kasiu te drzwi zdecydowanie za skromne...

Proponuję poniższe

[Obrazek: DRZWI_BRAZ_1.jpg]

Takie dostałem od znajomej w linku, jak szukałem odpowiednich drzwi do kotłowni i pralni w jednym.

Jokera bardzo lubię, a zapomniałem, że nosił się w purpurze!
Rzeźby super, o to chodziło! Ok
Tylko na dziedziniec tej krówki nie wprowadzaj...
Odpowiedz

Morfi ... purpura jest wszędzie jak się okazuje ...
wybierałam się na party do koleżanki ... poszłam do sypialni przebrać się z moich domowych miękkich spodni ... kładę je na lóżku i ... oczom nie mogę uwierzyć ... są stare i purpurowe!!!!! ... nawet nie zajarzyłam
rozglądam się dalej po pokoju śmiejąc się pod nosem ... i purpurowy grzebień specjalny do moich włosów - prezent od kuzynki 20 lat temu ... purpurowy ręcznik do włosów ... 2 kapelusze na ścianie ...

idę już na party ... a tam po drodze co druga witryna sklepowa w purpurze ... a u koleżanki w ogrodzie co 2 kwiatek purpurowy Kwiatek

tyle tej purpury


pytałam o lwy a nie drzwi ... ale te co dosłałeś są piękne Ok

krowa będzie przy czworakach ... z innymi stworami i służbą ...
Odpowiedz

okazało się, że mam jeszcze 2 purpurowe noże kuchenne ...

jestem ciekawa co jeszcze znajdę w moim domu przy okazji Myśli
Odpowiedz

Ja dziś musiałem niespodziewanie spotkać się z moją królową buław, co to mi już i na lipiec wyszła, oczywiście się spóźniała, więc siedzę i czekam, a tu przed nosem przeszła kobieta w purpurowych spodniach... Też się śmiałem wewnętrznie, ale rozejrzałem się , od razu dostrzegłem purpurowe kwiaty w zielonym skwerze, purpurową witrynę i parę z purpurowym wózkiem...
Odpowiedz

konik morski z elementami purpury Wyśmiewacz [Obrazek: 532892_265988433487196_830970543_n.jpg]
Odpowiedz

Struś z akcentem purpury...

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.tapetus.pl/obrazki/n/127375_niebo-piasek-strus-fioletowe-kozaki.jpg">http://www.tapetus.pl/obrazki/n/127375_ ... kozaki.jpg</a><!-- m -->
Odpowiedz

powiedziałabym, że cały Ludy Lescot Tarot jest purpurowy ... [Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSsUtqGgvSkTzbU_3AB4Yf...Jc_kO7c6BR]

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcTHuxNksc19MCHyoFBFgi9...mK9AXeosfg] [Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSf3Hufi65tUmLWIXCQbK8...vBD5sFSIr_] [Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRMHBQlUR89iMrQOF8-f08...OJdNduNBPA] [Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcTPRQmkwAdFrB3iG2wyRcn...W939WLuQfg]

to tylko kilka z bardzo wielu purpurowych kreacji ...


no i w szoku jestem bo w necie ... wrzucając Ludy Lescot .... wyskakuje Ci zdjęcie naszej pięknej czarodziejki ma_ewa01 ... która sprzedaje właśnie tę talię ( nie wiem na ile to aktualne ... Ewa ... daj cynk! )
Odpowiedz

Bardzo damska talia, może trochę przesadzili z tą purpurą, ona nie wszędzie jednak pasuje.
Odpowiedz

ale tak tylko mówię, że cały purpurowy jest - bo ostatnio grzmiałeś, że nikt nie zauważył, że w Steampunku Król buław opływał w purpurę ...
więc zauważam, że Ludy Lescot ... cały purpurowy Rotfl
Odpowiedz

W Steampunku super - piękna, głęboka i pasuje do tych kart gdzie jest użyta, a w Ludy Lescot odwrotnie - jest wszędzie, jakoś bez klucza.
Kasia super spostrzegawczość! Oczko
Odpowiedz

a może nie ma klucza?????? ... pamiętasz: purpura jest wszędzie tylko trzeba ją zauważyć Kwiatek
Odpowiedz

Kasia Buziak , nie to jakaś inna osoba. U mnie po wpisaniu w Google wyskakuje Iwona (Ano) z Ezodaru, ale piszą, że oferta już nie aktualna.
Ja mam swoją Ludy i bardzo ją lubię. Jest taka z pogranicza wampirowa, nieprzeładowana czachami i trupimi akcesoriami, a jednocześnie dość mroczna i niepokojąca. Nigdy bym się jej nie pozbyła. Ta talia ma swój klimat i sens.Jest bardzo energetyczna. lubi wyciągać na powierzchnię, to co usiłujemy mocno zakopać. Przy tym fajna graficznie. Jedynym jej mankamentem(?) jest wszechobecny smutek, ale i na to przecież w życiu musi być miejsce...
Dlatego nie nadaje się raczej do codziennego użytku.
Z taliami się mocno zżywam i trzymane w moich rękach, choćby raz - nie są na sprzedażUśmiech
Kwiatek
MUśmiech
Odpowiedz

no jak teraz ewcia piszesz to to ma sens ... bo kiedy kliknęłam w Twoje zdjęcie wyskoczyło mi jako tło zdjęcie z profilu Iwony i ta informacja o sprzedaży, nie wczytywałam się o ja głupia Wyśmiewacz
... bo ja mam taką b.czułą myszkę, że milidrgnięcia wyczuwa i robi co chce Wyśmiewacz

no ale z tym zdjęciem to widzę zasięg masz światowy Oklaski Oklaski Oklaski
Odpowiedz

Kasia, ale o jakim zdjęciu piszesz?
MUśmiech
Odpowiedz

no o Twoim profilowym z tygodnia z ludzka twarzą ... tak to ujmę ...
googlujesz Ludy Lescot Tarot ... i gdzieś na dole strony ... jest Twoje zdjęcie ...

początek strony 6 [Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRlT4bz2yOMZDRA5XzRIjn...F5KQLmbYhQ]

zakleiłam dziurę po Tobie ewcia innym obrazkiem ... bardzo podoba mi sie 6 kielichów w Ludy Lescot Buźki
Odpowiedz

No popatrz, ale moje google nie pokazująUśmiech.
Możesz wykasowaćUśmiech Buziak
MUśmiech
Odpowiedz

Ależ Ci znalazłam purpurę!!! Ok

[Obrazek: 544448_436802076350607_247788943_n.jpg]
Odpowiedz

i jakiś przytulny dom [Obrazek: 428447_436631786367636_23804872_n.jpg]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości