Purpura

[Obrazek: purple-front-door-design-1.jpg]

Purple front door can easily become an eye-catching addition to your home’s exterior. This color usually represents royalty, wealth and honor. In the Chinese philosophy of Feng Shui, purple is the only color that you can place in any direction.

tłumaczenie własne: purpurowe drzwi frontowe mogą łatwo zostać przyciagającym oko dodatkiem do twojego domu. Ten kolor zwyczajowo reprezentuje królewskość czy jest barwą królewską ( brakuje mi polskiego słówka upss ), bogactwo i honor. W chińskiej filozofii Feng Shui purpura jest jedynym kolorem, który możesz umieścić w jakimkolwiek/dowolnym/każdym kierunku.

[Obrazek: purple-front-door-design-2.jpg]

[Obrazek: purple-front-door-design-4.jpg]

[Obrazek: purple-front-door-design-6.jpg]

[Obrazek: purple-front-door-design-16.jpg]

[Obrazek: purple-front-door-design-10.jpg]
Odpowiedz

No to pojechałaś Kasha40 Szok Oklaski Rotfl
Odpowiedz

dobrze, że więcej tych zdjęć nie było ... bo co jedno to łądniejsze ...
a Morfi w przyszłym roku elewację na purpurę czy lawendę będzie robił to i pewnie drzwi też pociągnie

Rotfl Rotfl Rotfl
Odpowiedz

trochę naturalnej zdrowej purpury nie zaszkodzi

[Obrazek: 5-powodow-by-jesc-truskawki-maliny-i-jag...957_11.jpg]
[Obrazek: draft_lens18066794module150955715photo_1...jagody.jpg]
[Obrazek: sernik-biala-czekolada-jagody-01.jpg]
Odpowiedz

[Obrazek: purple-front-door-design-4.jpg]

Kocham te drzwi!! Chyba przy przemalowaniu elewacji na lawendowo rozważę opcję zmiany... Oczko
Odpowiedz

Morfeusz ja myślałam,że Ty juz masz wszystko w kolorze lawendowo-purpurowym Rotfl
Specjalnie Dla Ciebie
[Obrazek: xfrlawe_0.jpg]
Piękne lawenowe pole
[Obrazek: lawenda.jpg]
Równie piekne drzewko jakaranda mimozolistna
[Obrazek: jakaranda-1.jpg][Obrazek: jakaranda.jpg]
Pachnący bez
[Obrazek: bezlilak.jpg][Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZIPlLFmQ5sqxKWVSpcNE...pW-5Zb2o2j]
Odpowiedz

Nie, purpurowa jest u mnie tylko sypialnia. Oczko
W pozostałych pomieszczeniach same barwy ciepłe, ziemiste - beże i brązy.
Wyjątkiem jest duża łazienka, w szmaragdowej zieleni i dodatki złote. Uśmiech

Krysiu miałaś rację - lawenda jest bardzo humorzasta, dziś jeden krzaczek usechł na popiół! Wczoraj podlewałem ogród i patrzyłem na obydwa krzaczki lawendy, były zielone, identyczne, idealne. Dziś - jeden z nich wysuszony na proszek, zżółkł. Boi się
Odpowiedz

[Obrazek: 280_z2.jpg]
Odpowiedz

Tu jest moja narzuta na łóżko Uśmiech

[Obrazek: 1250987305.6267.jpg]
Odpowiedz

piękna Kwiatek

siedzę i kapie ze mnie ... w sumie spod okularów - help Krzyk Krzyk Krzyk
:chores-mop: :chores-mop:
Odpowiedz

Morfi może w końcu sie pochwalisz swoją sypialnią Zawstydzony wiem,że bardziej się skłaniasz do zwiedzania osobistego, ale chyba z tym to nie bedzie tak łatwo Bezradny Rotfl
No chyba,że zrobimy sobie wszyscy wycieczke do Morfeusza do sypialni Wyśmiewacz
[Obrazek: d6db71d01b5a213bb3c3162261ea31d3.jpg]
Odpowiedz

piękna ta róża Syla ... piękna Kwiatek
Odpowiedz

Kasha40 napisał(a):piękna ta róża Syla ... piękna Kwiatek
Buziak
Z tą purpurą ostatnio mam kuźla Głupek Rotfl wszędzie ją teraz widzę Szok
Odpowiedz

Na wejście do sypialni będę sprzedawał bilety i zapraszał będę pojedynczo do zwiedzania Rotfl Rotfl Rotfl

Mam wrażenie, że wszystkich trochę natchnąłem tą purpurą... Oczko
Odpowiedz

morfeusz napisał(a):Na wejście do sypialni będę sprzedawał bilety i zapraszał będę pojedynczo do zwiedzania Rotfl Rotfl Rotfl
To brzmi bardzo wymownie Zawstydzony Rotfl
morfeusz napisał(a):Mam wrażenie, że wszystkich trochę natchnąłem tą purpurą... Oczko
na pewno Szok Rotfl
Odpowiedz

Bardzo piękna ta narzuta Morfeuszu i również pasowałaby do mego pokoju, ponieważ jest on w takim samym kolorze Uśmiech
Muszę się za podobną porozglądać, teraz będę miała w niedługim czasie remont i marzy mi się taki dywanik puchaty pod stolik w kolorze purpury, tak aby pasował do moich ścian i fioletowego również sufitu.
Odpowiedz

Ja aż tak nie szalałem, sufit mam biały, a ściany dachowe (skosy) w beżu. Ściany proste są w purpurze. Podłoga do tego to ułożony parkiet z czerwonego mahoniu.
Zawsze byłem ciekawy, jak wygląda pomieszczenie z sufitem takim samym jak ściany, tym bardziej jeśli to ciemny kolor.
Odpowiedz

Bardzo ładnie to wygląda i nie jest wcale tak ciemno jak może się wydawać, a nawet jeśli by było to ja bardzo dobrze czuje się w otoczeniu takich właśnie ciemniejszych kolorów.
A to z sufitem to podpatrzyłam u matki byłego w sypialni, ona też miała cały pokój wraz z sufitem pomalowany na fioletowo, do tego jasnobrązowe meble, rolety, gdzie nie gdzie białe dodatki, bardzo pięknie tam było.
No ja zdecydowałam się na niebieskie dodatki do mego fioletu, wykładzinę, żaluzje, żyrandol i drobniejsze elementy.
Odpowiedz

widzę trochę purpury ... czy to tylko majaki Głupek

[Obrazek: 561289_446717868692361_250655026_n.jpg]
Odpowiedz

suknia ślubna Dity von Teese:
[Obrazek: purple-wedding-dress-dita-von-cheese.jpg]
[Obrazek: purple-wedding-dress-back-dita-von-cheese.jpg]
i inne ciekawostki na temat purpurowych sukien ślubnych: <!-- m --><a class="postlink" href="http://casualweddingdresses.net/purple-wedding-dress-go-purplish-on-your-wedding-day-on-a-purple-wedding-dress/">http://casualweddingdresses.net/purple- ... ing-dress/</a><!-- m -->
Odpowiedz

Szefie "Prezesie łubudubu x 2" Plotki
uprzejmie donoszę, że wczoraj Miriam wystawiłą w swoim imieninowym wątku świetne purpurowe napitki ...
świetne były naprawdę ... zajrzyj tam i postaw tutaj ... Rotfl
piękne to było ... ach piękne ... Prosi Prosi Prosi
Odpowiedz

Goya też wczoraj uraczyła mnie purpurową nalewką... Buźki Uśmiech

Helge Pan młody też może być purpurowy Oczko

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcT8H-CUQQIj-nce28DXHLL...mrZ0xzLyQA]

[Obrazek: Shimmer-Appeal-Purple-Suit-SUMSOC1193-l.jpg]

[Obrazek: slim-fit-purple-suit.jpg]

Kasia patrz a ten poniżej pozuje jak Twój neandertalczyk, tylko jest ubrany Rotfl

[Obrazek: david-hasselhoff-actor-singer-reclining-...e-suit.jpg]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości