Wibracja związku 7
#1

Związek wibracji 7 – para dusz
Gdy się spotkają, on i ona, a liczba ich związku wynosi 7, może im się wydawać, że są bratnimi duszami. Relacja ta bowiem nacechowana jest bowiem atmosferą niezwykłości, ale zwykle niesie ze sobą poważną życiową lekcję do przeżycia.

Z siódemką kojarzony jest Neptun, najbardziej tajemnicza i mistyczna z planet. Jej przekaz jest romantyczny, osnuty mgłą, duchowy. Ale może także być oszukańczy, zwodniczy, oparty na iluzjach. Para, której związkiem rządzi wibracja numer 7, ma przed sobą wyzwanie.

Ta liczba nie sprzyja związkom, bo jest raczej samotnicza i izolująca się. Siódemki są wrażliwe, ale skryte i nieśmiałe, lękają się wyrażania uczuć. Dlatego siódemkowa relacja niesie ze sobą doświadczenie pewnego oddalenia. Czy to dosłownego, fizycznego, kiedy ludzie mieszkają osobno, czy też braku bliskości emocjonalnej. Partnerzy mogą mieć przed sobą tajemnice lub być na siebie zamknięci w sferze uczuć. Jednak ze sobą są. Przyciągają ich do siebie siły nieświadomości po to, by głębokie rany zostały uzdrowione.

Na początku znajomości ludziom wydaje się, że są sobie przeznaczeni, że są bratnimi duszami, które wreszcie się odnalazły. Mają ze sobą duchowe porozumienie, łączy ich jakby niewidzialna nić. Sprawy ducha prawie zawsze objawią się między ludźmi, których połączyła ta mistyczna wibracja. Mogą ich łączyć takie właśnie zainteresowania, wspólna pasja, praca dla ważnej idei. Znaczących korzyści materialnych nie można się jednak po tym spodziewać, bo siódemka niewiele z materią ma wspólnego. Problemy finansowe są często źródłem ich nieporozumień. To, co ludzie mogą wnieść z lekcji związku 7, to głęboki wgląd w psychikę, do którego uzyskują dostęp w relacji z drugą osobą. Jeśli potraktują ją jak lustro, ich świadomość się poszerzy. Wibracja 7 obdarza również nauką niezależności podczas życia razem, naukę tego, że każdy potrzebuje własnej przestrzeni. Niebezpieczeństwem jest emocjonalne uzależnienie bez autentycznej bliskości, kiedy najważniejsze są uczucia, które odważnie wyrażamy.
Odpowiedz
#2

on 7/9 ona- związek z takim wstydliwym okazywaniem sobie uczuć i żyją razem ale osobno prowadzą swoje życia ,kazde ma swoje konto w banku jak i rachunki płaca na spółkę ,z rzeczach stałych też nie ma wspólności majątkowej -dziwne raczej jak się jest małżeństwem ,ciągła izolacja i nieufność
Odpowiedz
#3

ja jestem 7, mój mężczyzna 9
razem 7/16
Faktycznie mamy takie wrażenie oboje, ze się odnaleźliśmy, ze to przeznaczenie. Może to iluzje? Jesteśmy bardzo na siebie otwarci, jest porozumienie i w sferze duchowej i fizycznej.
Dzieli nas bardzo duża odległość
Nie wiem co będzie dalej i co postanowimy bo to początki
Odpowiedz
#4

jako 7 przyciągam 9 nie wiem dlaczego jedyne moje związki to z 11 i 9
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości