Zmarły ojciec, ciąża
#1

Witam, miałam taki dziwny sen przyśnił mi się zmarły ojciec pojechaliśmy w jego rodzinne strony, tam  zabrał mnie do domu w którym była kobieta zajmująca się jasnowidzeniem, ojciec mi powiedział że jej słowa sprawdziły się odnośnie mojego brata, w tym śnie bardzo ją prosiłam aby powiedziała mi co się teraz stanie a ona odrzekła ,ze dawno nikomu nic nie przepowiadała ale popatrzyła na mnie i powiedziała będzie ciąża ale kiedy ją dopytywałam czyja, jaka powiedziała że nic mi nie powie.... tak zakończył się sen. Przyznam że obawiam się snów z udziałem taty bo ostrzegają, ale ten był pozytywny nawet mówiłam do taty tato może ja będę w ciąży...
Odpowiedz
#2

Hej, ja wychodzę z założenia, że świat teraz się bardzo zmienia i na przykład symbole w sennikach itp. dotyczą głównie świadomości kolektywu, który nie był w takim przyspieszeniu, w związku z czym nie są już do końca tak aktualne Uśmiech Owszem, mogą być wskazówką, ale wydaje mi się, że mogłabyś sobie usiąść nad tym snem, pomedytować, zadać sobie pytania, jak się czułaś z nim, jak się czujesz z nim teraz, czego symbolami te osoby są dla Ciebie. Połącz się ze sobą Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości