Warsztat 277 Jaka to była znajomość ?
#1

Warsztat 277 dla chętnych na rozszyfrowanie jaka to była znajomość , czyli czy to było koleżeństwo czy coś więcej , jaki był powód że relacja się rozeszła i kto czego oczekiwał w tej znajomości ? (Relacja moja i Marcina )
Warsztat nie powinien sprawić trudności ale w razie dodatku do kart aby było łatwiej to była warta swoich chwil i jest co wspominać Uśmiech
Odpowiedz końcem tygodnia .
Odpowiedz
#2

Jaka była relacja między wami? 
VIII Sprawiedliwość, Królowa Buław + 5 monet 
Możliwe, że relacja była zawodowa. Łączyły was formalne stosunki. Może praca, może szkoła. Raczej chłodne stosunki, koleżeństwo. Widać, że to ty byłaś napalona na niego i chciałaś czegoś więcej, jednak ostatecznie nie wyszło. 
Powód rozstania? 
10 monet + 7 kielichów 
Uważam, że to była presja rodziny, która miała dla Twojego kawalera inne plany. Wyobrazili sobie jego życie inaczej i mieli wobec niego plany, lub ty sama mogłaś nie odpowiadać ich ideałom. To nie musiała być rodzina, ale na pewno bardzo bliskie otoczenie. 

Dam sobie uciąć głowę, że z tego forum znikają posty. Mam wrażenie, że już czytałem wypowiedź jeden dziewczyny tutaj, a teraz widzę temat bez odpowiedzi. I wydaje mi się, że prosiłem o więcej czasu i też nic już nie ma.
Odpowiedz
#3

Jaki czas , tp mój dopiero drugi warsztat  jestem świeżynką 
(12-08-2023, 14:21)nastek96 napisał(a):  Jaka była relacja między wami? 
VIII Sprawiedliwość, Królowa Buław + 5 monet 
Możliwe, że relacja była zawodowa. Łączyły was formalne stosunki. Może praca, może szkoła. Raczej chłodne stosunki, koleżeństwo. Widać, że to ty byłaś napalona na niego i chciałaś czegoś więcej, jednak ostatecznie nie wyszło. 
Powód rozstania? 
10 monet + 7 kielichów 
Uważam, że to była presja rodziny, która miała dla Twojego kawalera inne plany. Wyobrazili sobie jego życie inaczej i mieli wobec niego plany, lub ty sama mogłaś nie odpowiadać ich ideałom. To nie musiała być rodzina, ale na pewno bardzo bliskie otoczenie. 

Dam sobie uciąć głowę, że z tego forum znikają posty. Mam wrażenie, że już czytałem wypowiedź jeden dziewczyny tutaj, a teraz widzę temat bez odpowiedzi. I wydaje mi się, że prosiłem o więcej czasu i też nic już nie ma.
Odpowiedz
#4

Nie wiem czy zauważyliście, ze wczoraj i dzisiaj rano było wyłączenie serwera... to mogło być przyczyną, ze cos zniknęło...
być może sprawy serwisowe, ale faktycznie niektóre zapisy zniknęły, nie tylko w tym dziale
Jak będę wiedziała więcej na ten temat, o ile da się to sprawdzić...napiszę...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#5

No właśnie, bo już nie byłem pewny, czy mi się w głowie nie pomieszało, a to tylko serwer Uśmiech
Odpowiedz
#6

Relacja zawodowa, z dodatkiem flirtu, nasze drogi rozeszły się z powodu braku moich możliwości awansu i braku zaangażowania tego faceta w to aby mi doradzić lub pomóc , jakby to ująć zauważyłam że zaczął  mi szkodzić w wielu sprawach jakby chciał pozbyć się tego dodatkowego koła ( on zajęty był )
Powód rozstawnia 10 monet +7 kielichów 
Ja odeszłam w nowym kierunku zawodowym  i tam poznałam nową osobę która była jak miód na moje serce w tamtym momencie.

(12-08-2023, 14:21)nastek96 napisał(a):  Jaka była relacja między wami? 
VIII Sprawiedliwość, Królowa Buław + 5 monet 
Możliwe, że relacja była zawodowa. Łączyły was formalne stosunki. Może praca, może szkoła. Raczej chłodne stosunki, koleżeństwo. Widać, że to ty byłaś napalona na niego i chciałaś czegoś więcej, jednak ostatecznie nie wyszło. 
Powód rozstania? 
10 monet + 7 kielichów 
Uważam, że to była presja rodziny, która miała dla Twojego kawalera inne plany. Wyobrazili sobie jego życie inaczej i mieli wobec niego plany, lub ty sama mogłaś nie odpowiadać ich ideałom. To nie musiała być rodzina, ale na pewno bardzo bliskie otoczenie. 

Dam sobie uciąć głowę, że z tego forum znikają posty. Mam wrażenie, że już czytałem wypowiedź jeden dziewczyny tutaj, a teraz widzę temat bez odpowiedzi. I wydaje mi się, że prosiłem o więcej czasu i też nic już nie ma.
Odpowiedz
#7

Cieszę się, że było pozytywne zakończenie.
Odpowiedz
#8

Nie ma mojego postu... Smutny Ja to mam pecha do tych warsztatów... Smutny
Ale i tak mi gorzej poszło, ponieważ nie pamiętam już dobrze Kart, ale ogólny zarys - koleżeństwo, Ty wyszłaś z tego i poznałaś innego mężczyznę ale powód chyba był taki, że on wolał inną... Jakoś tak Rotfl
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości