Pomoc w interpretacji
#1

Cześć,
Obliczyłam swój portret. Mam wątpliwości przy 7 pozycji, nie wiem, jak interpretować tam XVI - Wieżę. Powtarza mi się też karta VI - Kochankowie trzy razy (pozycje: 5, 13 i 14), czy mam odczytywać je negatywnie? Pozycje 15 i 16 też mnie zastanawiają. Z góry dzięki za zerknięcie  
1) dzieciństwo – 10 – X –> Koło Fortuny – dużo wydarzeń, historie, którymi można obdzielić kilka osób
2) wiek średni – 7 – VII -> Rydwan – odwaga w działaniu, rozwijanie zdolności przywódczych, męska energia
3) wiek dojrzały - 1+9+9+2=21 –> XXI – Świat – spokój wewnętrzny, odnalezienie swojego miejsca na ziemi
4) podświadomość - 10+7=17 -> XVII – Gwiazda – lęki, brak miłości w domu rodzinnym, idealizm
5) świadomość - 7+21=28-22=6 -> VI – Kochankowie – ugodowość, tolerancja, trudności w podejmowaniu decyzji, spostrzeganie dwóch stron medalu
6) nadświadomość - 17+6=23-22=1 –> I – Mag – talenty związane z pozycją prostą karty Mag: ambicja, inteligencja, wiedza, odwaga, nauka, niezależność, twórczość, kreatywność, rozwój osobisty
7) misja -10+6=16 -> XVI – Wieża – trudności z jej przepracowaniem
8) środki do realizacji misji - 7+1=8 -> VIII -Sprawiedliwość – rozrachunek wewnętrzny ze sobą
9) karma, kim byłam - 10-7=3 –> III- Cesarzowa – kobietą, matką, mężatką, spełnioną, dostojną
10) co robiłam - 21-7=14 –> XIV – Umiarkowanie – sprzątałam/pracowałam w służbie zdrowia
11) lekcja -14-3=11 -> XI – Moc – aktywność duchowa, fizyczna, walka z przeciwnościami, wytrwałość, wiara w siebie
12) harmonia/komfort -16+8=24-22=2 -> II – Kapłanka – duchowość, trwanie w gotowości
13) wnętrze -10+17+1=28-22=6 -> VI – Kochankowie - ugodowość, tolerancja, trudności w podejmowaniu decyzji, spostrzeganie dwóch stron medalu
14) na zewnątrz -21+6+1=28-22=6 -> VI – Kochankowie- ugodowość, tolerancja, trudności w podejmowaniu decyzji, spostrzeganie dwóch stron medalu
15) jak odrobić lekcję karmiczną -3+14+11-16=12 –> XII-Wisielec – przyglądać się? oczekiwać?
17) komfort karmiczny -11+1=12 – XII-> Wisielec – czekanie?
18) jak pracować z misją na obecne wcielenie -11+8=19 -> XIX Słońce – ufać, cieszyć się życiem
Odpowiedz
#2

Jak ja bym to zinterpretowała:
1) dzieciństwo – 10 – X –> Koło Fortuny – koło fortuny to dla mnie dosłownie może być zmiana o 180 stopni co chwilę, sztuką jest nauczyć łapać równowagę, nawet jeśli los co chwilę rzuca nowe wyzwania, na pewne rzeczy nie mamy niestety wpływu.
2) wiek średni – 7 – VII -> Rydwan – Ruch, energia, walka z biernością, stawianie czoła wyzwaniom, wychodzenie z inicjatywą, przywództwo.
3) wiek dojrzały - 1+9+9+2=21 –> XXI – Świat – być może wyzwania typu relacja na odległość, przeprowadzka do innego kraju, konieczność zmiany środowiska.
4) podświadomość - 10+7=17 -> XVII – Gwiazda – mrzonki, brak uziemienia, lekkoduszny człowiek, ale z bogatym wnętrzem.
5) świadomość - 7+21=28-22=6 -> VI – Kochankowie – problemy z podejmowaniem decyzji, działanie impulsywne, rozterki, ale też umiejętność współpracy, kompromisu
6) nadświadomość - 17+6=23-22=1 –> I – Mag – na pewno szeroki wachlarz umiejętności, Mag to twórca, kreator, charyzmatyczny lider, ma fach w ręku i gadane Uśmiech
7) misja -10+6=16 -> XVI – Wieża – Wieża jest dla mnie zawsze dosyć podchwytliwą kartą, bo może znaczyć, że mamy mur, którego za nic w świecie nie przebijemy, ale również może oznaczać całkowite przewrócenie naszego dotychczasowego życia do góry nogami, zburzenie starych struktur
8) środki do realizacji misji - 7+1=8 -> VIII -Sprawiedliwość – wewnętrzny kompas moralny, racjonalne myślenie
9) karma, kim byłam - 10-7=3 –> III- Cesarzowa – Panią domu, matką, być może siostrą, piękną.
10) co robiłam - 21-7=14 –> XIV – Umiarkowanie – być może dbałaś o dom, opiekowałaś się kimś, asystowałaś w czymś
11) lekcja -14-3=11 -> XI – Moc – nabycie zdolności do stawiania wszystkiemu czoła, dosłownie złapania Lwa gołymi rękoma, przebojowość, spontaniczność.
12) harmonia/komfort -16+8=24-22=2 -> II – Kapłanka – izolacja, cisza, medytacja, kontemplacja, duchowość
13) wnętrze -10+17+1=28-22=6 -> VI – Kochankowie - rozterki, dużo przemyśleń, problemy z podejmowaniem decyzji
14) na zewnątrz -21+6+1=28-22=6 -> VI – Kochankowie- osoba gotowa do współpracy, ale jednak mająca czasami problemy z podejmowaniem konkretnych decyzji
15) jak odrobić lekcję karmiczną -3+14+11-16=12 –> XII-Wisielec – Zmienić perspektywę, zatrzymać się na chwilę i przeanalizować gruntownie sytuację i otaczającą Cię przestrzeń, nauczyć się dostrzegać szarości pomiędzy bielą i czernią życia
17) komfort karmiczny -11+1=12 – XII-> Wisielec – obserwacja, kontemplacja, postawienie się w czyjejś perspektywie
18) jak pracować z misją na obecne wcielenie -11+8=19 -> XIX Słońce – czerpać ile się da, stawiać na optymizm, uprzejmość, dzielić się radością i pięknem życia, wzbudzać pozytywne emocje w sobie i innych
Odpowiedz
#3

(06-06-2023, 13:31)realthing napisał(a):  Cześć,
Obliczyłam swój portret. Mam wątpliwości przy 7 pozycji, nie wiem, jak interpretować tam XVI - Wieżę. Powtarza mi się też karta VI - Kochankowie trzy razy (pozycje: 5, 13 i 14), czy mam odczytywać je negatywnie? Pozycje 15 i 16 też mnie zastanawiają. Z góry dzięki za zerknięcie  
1) dzieciństwo – 10 – X –> Koło Fortuny – dużo wydarzeń, historie, którymi można obdzielić kilka osób
2) wiek średni – 7 – VII -> Rydwan – odwaga w działaniu, rozwijanie zdolności przywódczych, męska energia
3) wiek dojrzały - 1+9+9+2=21 –> XXI – Świat – spokój wewnętrzny, odnalezienie swojego miejsca na ziemi
4) podświadomość - 10+7=17 -> XVII – Gwiazda – lęki, brak miłości w domu rodzinnym, idealizm
5) świadomość - 7+21=28-22=6 -> VI – Kochankowie – ugodowość, tolerancja, trudności w podejmowaniu decyzji, spostrzeganie dwóch stron medalu
6) nadświadomość - 17+6=23-22=1 –> I – Mag – talenty związane z pozycją prostą karty Mag: ambicja, inteligencja, wiedza, odwaga, nauka, niezależność, twórczość, kreatywność, rozwój osobisty
7) misja -10+6=16 -> XVI – Wieża – trudności z jej przepracowaniem
8) środki do realizacji misji - 7+1=8 -> VIII -Sprawiedliwość – rozrachunek wewnętrzny ze sobą
9) karma, kim byłam - 10-7=3 –> III- Cesarzowa – kobietą, matką, mężatką, spełnioną, dostojną
10) co robiłam - 21-7=14 –> XIV – Umiarkowanie – sprzątałam/pracowałam w służbie zdrowia
11) lekcja -14-3=11 -> XI – Moc – aktywność duchowa, fizyczna, walka z przeciwnościami, wytrwałość, wiara w siebie
12) harmonia/komfort -16+8=24-22=2 -> II – Kapłanka – duchowość, trwanie w gotowości
13) wnętrze -10+17+1=28-22=6 -> VI – Kochankowie - ugodowość, tolerancja, trudności w podejmowaniu decyzji, spostrzeganie dwóch stron medalu
14) na zewnątrz -21+6+1=28-22=6 -> VI – Kochankowie- ugodowość, tolerancja, trudności w podejmowaniu decyzji, spostrzeganie dwóch stron medalu
15) jak odrobić lekcję karmiczną -3+14+11-16=12 –> XII-Wisielec – przyglądać się? oczekiwać?
17) komfort karmiczny -11+1=12 – XII-> Wisielec – czekanie?
18) jak pracować z misją na obecne wcielenie -11+8=19 -> XIX Słońce – ufać, cieszyć się życiem

1. dzieciństwo – 10 – X –> Koło Fortuny – Raz lepiej, raz gorzej. W domu spokojnie nie było, wiele się działo. Nie było tej ostoi rodziny, dzieciństwa, raczej to, co dobre przeplatało się z tym co złe. Tak miało być, dusza wybrała tę rodzinę i rodziców. KF to karta karmy;
2. wiek średni – 7 – VII -> Rydwan – Rydwan to pęd, działanie, ucieczka też - z domu. Dużo, szybko, intensywnie. 
3. wiek dojrzały - 1+9+9+2=21 –> XXI – Świat Odnalezienie swojego świata. Dojrzały wybór miejsca na ziemi.
4.  podświadomość - 10+7=17 -> XVII – Gwiazda – nadinterpretacje rzeczywistości, marzycielstwo ale i dobry zmył i intuicja. Przynosi brak konkretów w decyzyjności, rozchiwanie, marzycielstwo
5) świadomość - 7+21=28-22=6 -> VI – Kochankowie – Sprzeczne spostrzeżenia, niezdecydowanie, dylematy życiowe
6) nadświadomość - 17+6=23-22=1 –> I – Mag – kreatywność, możliwość widzenia więcej, szerzej, ale też wpadanie w pułapkę wyobraźni
7) misja -10+6=16 -> XVI – Wieża – zmienić sposób myślenia, wyjść poza schematy wyniesione z domu. Wieża to symbol domu. Wyjść z zamknięcia własnych myśli, przestać być zakładnikiem własnych myśli, poszerzyć horyzonty
8) środki do realizacji misji - 7+1=8 -> VIII -Sprawiedliwość – umiejętność obiektywnego oceniania błędów, wyciągania wniosków i uczenia się na własnych błędach
9) karma, kim byłam - 10-7=3 –> III- Cesarzowa – piękną kobietą, matką, spełnioną życiowo
10) co robiłam - 21-7=14 –> XIV – Umiarkowanie – niania, opiekunka do dzieci - może własnych. Taka praca bez szefa, więc u siebie w domu
11) lekcja -14-3=11 -> XI – Moc – pokonywanie trudności
12) harmonia/komfort -16+8=24-22=2 -> II – Kapłanka – chwile dla siebie samej, w odosobnieniu,
13) wnętrze -10+17+1=28-22=6 -> VI – Kochankowie - niezdecydowanie
14) na zewnątrz -21+6+1=28-22=6 -> VI – Kochankowie- również chwiejna natura, brak stanowczości, takie "miękkie kluski"
15) jak odrobić lekcję karmiczną -3+14+11-16=12 –> XII-Wisielec – spójrz na swoje życie z innej perspektywy, niejako "odwróć" to co masz w głowie. Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. 
17) komfort karmiczny -11+1=12 – XII-> Wisielec – jw. zmień punkt widzenia, znajdziesz spokój
18) jak pracować z misją na obecne wcielenie -11+8=19 -> XIX Słońce – ciesz się życie, doceniaj pozytywy, rób coś dla siebie, więcej się baw, korzystaj z życia, wyluzuj

Kochankowie pojawiają się kilka razy - podkreślają chwiejną, romantyczną, ale trudna naturę. Brak decyzyjności, co powoduje, że życie nie płynie jak powinno. Pokazują jak chcesz łapać dwie sroki za ogon, stoisz na rozdrożu, wiecznie w dylematach zamiast działań
Odpowiedz
#4

Bardzo Wam dziękuję za pomoc w interpretacji, wszystko mogę potwierdzić, a jeśli chodzi o chwiejność i romantyczność, to totalnie cała ja w okresie nastoletnim do jakoś 28 roku życia. Ciekawy ten portret Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości