Zagubiony portfel z dokumentami
#1

Witam serdecznie.

Zwracam się z prośbą o pomoc z bardzo ważnym dla mnie tematem. Mianowicie zaginął mi portfel ze wszystkimi dokumentami, kartami, legitymacjami, uprawnieniami itp. Dokumenty osobiste i karty zastrzegłem więc o tyle jestem spokojniejszy. Bardziej zależy mi na dokumentach potwierdzających posiadane uprawnienia. Ostatnio mam sporo na głowie, pracuję po kilkanaście godzin dziennie. Rozstrzał od ostatniego pewnego posiadania go to ok. 2 tygodnie. Przeszukałem już praktycznie wszystkie miejsca, które przychodziły mi do głowy. Nie wiem, czy zapodział się gdzieś w domu, w pracy, w sklepie. W środku była wizytówka z numerem telefonu. Pieniędzy było może z 10 zł w drobniakach. Z kart nikt nie próbował nawet korzystać. Cały czas o tym myślę i nie daje mi to spokoju. Nie mogę się skupić na innych tematach. Czy byłby ktoś tak uprzejmy, i podpowiedział mi coś na temat zguby?
Odpowiedz
#2

Jaka jest szansa na znalezienie portfela?
Paź denarów/ król kielichów/ paź mieczy
Jeśli portfel się odnajdzie, to przy pomocy innych osób. Czyli może znalazca się odezwie.

Czy portfel jest w domu?
8 kielichów
Uważam, że portfela nie ma w domu. Zgubiłeś go w trakcie drogi, w nowym dla Ciebie miejscu. Raczej dokładnie na drodze.

Gdzie zgubiono portfel?
10 pałek/ 9 mieczy/ as mieczy
Miejsce w którym nie lubisz być, w którym się męczysz fizycznie i psychicznie.
Podczas przenoszenia czegoś, pracy fizycznej. Tam się też stresujesz/ stresowałeś. Miejsce ciemne, praca nocna.
Wizja: parking, samolot, płot, nóż, operowanie nożem, rozcinanie czegoś, zła widoczność.


Czy portfel zostanie znaleziony?
paź pałek
Posiada go młoda nastoletnia osoba. (potwierdzenie pyt. wyżej)

Kiedy?
2 kielichy/ Sprawiedliwość
Portfel został odnaleziony 22 października. Tu kwestia przekazania go Tobie.
Karta Sprawiedliwości mówi, iż znalazca powinien być sprawiedliwy.

Czy portfel wróci do właściciela dziku6?
9 mieczy/ 8 mieczy/ 4 miecze
To nie są dobre karty. Sprawa nie zostanie rozwiązana.

Liczyłabym na kontakt ze znalazcą do dwóch tygodni, choć karty nie są sprzyjające.
Odpowiedz
#3

Mag, bardzo dziękuję za rozkład. Wiele z tego by się zgadzało. Chciałbym doprecyzować kilka wątków, ale z uwagi na ich osobisty charakter, chciałbym to zrobić na priv. Moge napisać?
Odpowiedz
#4

Mag wyjątkowo Ci powróżyła...
Jeśli masz jakieś inne sprawy o które chcesz spytać...proszę założyć oddzielny watek w Darmowych wróżbach, czy w Gabinecie, gdzie wróżą osoby upoważnione do wróżenia na Forum...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#5

Krystyna, nie chcę pytać o nic innego, tylko doprecyzować te informacje z wróżby. Bo wiele z tego się zgadza. Natomiast są pewne rzeczy z tego dnia, o których nie mogę pisać publicznie. Jestem niezmiernie wdzięczny, bo to zawęża obszar poszukiwań w czasie i miejscu.
Odpowiedz
#6

Na naszym Forum nie ma wróżb, porad na pw...
jeśli nawet poprosisz o coś na pw , odpowiedź dostaniesz na Forum,...
Mozesz przecież tak sprecyzować pytanie na Forum , aby zachować intymność np...i w takim tonie być może dostaniesz wróżbę z kart i odpowiednią interpretację...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#7

To po kolei. Zastanawiam się jak go mogłem zgubić w drodze/na drodze?


Czy portfel został znaleziony tego samego dnia co zagubiony?


Co do miejsca, to jeśli był to 22 październik, byłem wtedy u klienta na montażu, faktycznie ciąłem rury, było ciemno bo pracowałem do jakieś 23, denerwowałem się i to bardzo bo cały czas jakieś problemy wychodziły, a temat trzeba było zamknąć. Właściciela dzieci nie było wtedy w domu, bo są na studiach. Auto stało zaparkowane na podwórku. Poproszę właściciela, aby popytał sąsiadów.


Jeśli był to 22 październik, to mogłem też go zgubić na służbie. Ok. 3 nad ranem byliśmy przy kolizji. Było ciemno, byliśmy na drodze, ale w miejscu mi znanym i nic nie cięliśmy. Nie denerwowałem się, wręcz przeciwnie. Ale już wcześniej zastanawiałem się, czy w tym momencie mi gdzieś nie wypadł z kieszeni.
Odpowiedz
#8

dziku6 mam nadzieję, że Cię naprowadziłam na trop i może coś uda Ci się zdziałać w kierunku poszukiwań.
Uważam, że na bazie wyciągniętych kart, przekazałam sporo informacji. Nowych kart nie będę kładła. 
Jedyne co mogę dodać, nikt nie czerpie korzyści ze znaleziska, portfel i jego zawartość nie są używane.
Powodzenia!
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości