Nowa znajomość
#1

Karolina 16.09.1992
Jestem w nowym związku z facetem o imieniu Grzegorz. Mam pytanie czy mogę liczyć na coś więcej czy to tylko przygoda?
Odpowiedz
#2

Karolino, w tym miejscu na forum można wykonać wróżbę maksymalnie z 3 kart (o czym zapewne wiesz, bo jest to ujęte w regulaminie wątku), a po odkryciu kart odniosłam wrażenie, że na zadane przez Ciebie pytanie przydałoby się ich więcej. Ale nie mogę już o nic dopytać. Może za jakiś czas, w innym miejscu forum, będziesz chciała zobaczyć i usłyszeć więcej na temat swojej relacji z Grzegorzem. A może już nie.

Oto wróżba:
Teraźniejszość relacji - 6 denarów
Najbliższa przyszłość - Królowa mieczy (która wypadła i prawie się odwróciła)
Dalsza przyszłość/rezultat - XVIII Księżyc

Odbieram to tak:
Nie wnosicie do tej relacji tyle samo. Tak jakby jedna strona (przypuszczam, że Ty) odczuwała, że daje z siebie więcej (może czasu, zaangażowania, ciepła, kreatywności), a dostaje zbyt mało. Prawdopodobnie to spowoduje myślenie (Twoje), czy warto w to dalej iść. Pojawią się wątpliwości, realny osąd sytuacji, a może i sceptycyzm, krytycyzm wobec tego związku (Królowa bardzo próbowała się odwrócić). Finalnie Księżyc pokazuje, że ten związek okaże się dla Ciebie iluzoryczny. W dodatku nie wszystko będzie jasne i dopowiedziane. Może też się pojawić duża tęsknota za czymś pełniejszym, "jasnym". Nie ma tu, moim zdaniem, jednoznacznej odpowiedzi, czy ten związek to tylko krótka przygoda, ale na pewno nie jest i w najbliższym czasie nie będzie szczytem Twoich marzeńOczko
Tak to wygląda przy 3 kartach. 

Pozdrawiam serdecznie i proszę o weryfikację tej wróżby, gdy uznasz, że już możesz to zrobić.
Odpowiedz
#3

Dziękuję Kamo za wróżbę.
To nie jest początek znajomości wcześniej byliśmy przyjaciółmi.
Rzeczywiście brakuję mi w tej relacji romantyzmu i zapewnień o tym że jestem kochana.
Poproszę o wróżbę w innym miejscu na forum za jakiś czas teraz niech to trwa.
Jeszcze raz dziękuję za wróżbę.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości