Wyjazd wakacyjny
#1

Za tydzień wyjeżdżam, żeby odpocząć nad czystym jeziorem. Poproszę chętną osobę o wróżbę - aurę na ten wyjazd. Czy mój urlop na Kaszubach będzie udany?


PS  Zachęcam innych, by korzystali z tego kącika, tak jak wcześniej chętnie korzystaliśmy z wróżb "z jednej karty"Oczko
Odpowiedz
#2

Na wyjazd dla Kamy:

Co zastaniesz? VIII mieczy
W tej karcie widzę ciszę, może właśnie jezioro w otulinie lasu. Odcięta od świata będziesz mogła dogłębnie wypocząć.
Lub coś Cię zatrzyma i nie będziesz mogła udać się w czas w podróż. (raczej widzę to drugie po kolejnych kartach)

Co zaskoczy? 8 buław
Niespodzianki, w tej karcie również nieprzewidziane okoliczności, zwroty akcji.
Widać szybką reakcję, trzeba będzie podjąć decyzję, będziesz mieć wybór.
Strzelanie. Chybił trafił Oczko

Co zostanie? 3 buław
Wykrzeszesz z siebie energię, będziesz działać intensywnie. Tu widzę sport. Wspinanie się. Czy aby na pewno jedziesz na Kaszuby? a może w góry? Oczko
Będziesz piąć się w górę lub latać. Widać dużo kontaktów z ludźmi, w większym gronie, wspólne rozmowy.

Rada: idź z prądem, nie pod prąd!

Udanego wypadu Uśmiech
Odpowiedz
#3

Dziękuję!  Oby ta 8 mieczy oznaczała tylko korki i utrudnienia na trasie spowodowane robotami drogowymi...Oczko

Pozostałe karty faktycznie wskazują, że będzie się dużo działo, a miałam tam tylko pływać i czytać, siedząc nad jeziorem lub na tarasie...Oczko
No i jeszcze chodzić. Może buławy wskazują nordic walkingUśmiech

Po powrocie dam znać, jak było.
Odpowiedz
#4

Już mogę zweryfikować wróżbę Mag.

Faktycznie dużo się działo i zmieniało, ale najwięcej w sferze emocji, od których chciałam się odsunąć, ale nie za bardzo się to udało, bo doszły nowe. Towarzysko bez szału, ale za to sporo popływałam, bo pogoda pozwoliła. Karta 3 buław kończąca rozkład Mag dobrze pokazała mój stan emocjonalny na zakończenie wyjazdu - gotowość rozpoczęcia czegoś nowego z przekonaniem, że to ma sens.

Dzięki, Mag  Kwiatek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości