Czym się będę zajmował do końca lutego.
#1

Witajcie, proszę o wróżbę. 
Czym się będę zajmował do końca lutego? Na czym się najbardziej skupie?
Odpowiedz
#2

Nastku, jeśli się zgodzisz, to spróbuję. Mnie data i tak nic nie da, już bardziej przydałoby się zdjęcie na privOczko
Ale tyle razem ćwiczymy, że mam wrażenie, jakbym Cię dobrze znała, więc spróbuję bez żadnych dodatkowych danych. Zaznaczam, że się uczę tego "zdalnego" wróżenia...

Zgadzasz się, bym spróbowała?
Odpowiedz
#3

Ja też jestem za tym aby w tym wątku wróżyć bez podawania danych.
Odpowiedz
#4

Oczywiście, że się zgadzam, będę bardzo wdzięczny Uśmiech

Ja też jestem za tym, aby danych nie podawać, ale jeśli ktoś będzie miał takie życzenie to podam datę urodzenia.
Odpowiedz
#5

Nastku, wyciągnęłam takie karty:

Król Mieczy, 10 buław, Królowa Mieczy. Ale odsłoniła mi się także 2 pucharów tuż po tej ostatniej karcie i pomyślałam, że to rada dla Ciebie chciała mi się pokazać.

Będzie dużo analizowania. Myślenia, zastanawiania się, dyskutowania i... radzenia się. Odebrałam te dwie mieczowe karty jako osoby, z którymi będziesz się w jakiś sposób konsultował. Odczujesz zmęczenie, przygnębienie, wręcz przytłoczenie - coś Ci wyraźnie będzie ciążyć. Pomyślałam też, że z jakimś problemem będziesz krążył od przysłowiowego Annasza do Kajfasza - żeby wysłuchać różnych opinii, rozważyć je.  Może być też tak, że od swoich problemów będziesz uciekał w czytanie, dyskutowanie, pisanie, by zająć głowę czymś innym. Ta ostatnia karta (2 kielichów), która sama się odsłoniła to rada, którą odczytuję:
Na Twoje nie najlepsze samopoczucie (głównie psychiczne) najlepszym lekarstwem będzie przyjaciel/przyjaciółka - możliwość szczerej rozmowy, wygadania się komuś bliskiemu. Albo karty zachęcają Cię, byś nie przegapił jakieś szansy na uczucie i pozwolił mu zakiełkować... mimo wszystkoOczko
Odpowiedz
#6

(17-02-2022, 11:21)Iwona Agata napisał(a):  Ja też jestem za tym aby w tym wątku wróżyć bez podawania danych.
Właśnie na tym polega różnica miedzy podobnym wątkiem w Grach i zabawach i tym wątkiem w dziale Wróżby...
Obowiązuje również tutaj ogólny Regulamin Darmowych wróżb 

Dane osobowe  mogą być podawane na Forum, jak również na pw dla danej wróżki
LeCaro jasno określiła Regulamin i proszę o jego przestrzeganie...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#7

Dziękuję Ci bardzo Uśmiech

Ciekawe, że użyłaś słowa lekarstwo. Jednak intuicja nam podpowiada o co chodzi. 

Ostatnio zajmuje się zdrowiem. Chodzę do różnych specjalistów i mam zaplanowane kolejne wizyty: dziś, w przyszłym tygodniu i zapewne również za dwa. 
Myślę, że Król i Królowa Mieczy to specjaliści udzielający porad lekarskich. A ja pomiędzy nimi zmęczony tym całym lataniem.
Odpowiedz
#8

Dziękuję, Nastku. 
Tak właśnie pomyślałam, że chodzi o specjalistów w zakresie medycyny, ale to raczej na podstawie tego, o co pytałeś w ostatnim czasie w innym wątku... Miejmy nadzieję, że w końcu dostaniesz fachową pomoc (lub trafną diagnozę), bo najgorsze jest takie zawieszenie i błąkanie się po specjalistach.
Życzę Ci dużo zdrowia Pociesza
Odpowiedz
#9

Dziękuję bardzo Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości