Dlaczego nie odpowiedziała na sms?
#1

Jeśli ktoś ma ochotę wyciagnąć kartę na pytanie:
Dlaczego Anka nie odpowiedziała na mojego sms?
Odpowiedz
#2

Iwono Agato, czy to Twoje zdjęcie pojawiło się teraz w miejscu Bellucci? Uśmiech
Pytam nie tylko dlatego, że przedstawia piękną kobietę Oczko, ale też dla mnie to ważna wiadomość, gdy mam wróżyć w jakiejkolwiek sprawie.
Odpowiedz
#3

Tak, to moje zdjęcie i moje imiona Kamo Oczko
Odpowiedz
#4

Masz bardzo ładną twarz, taka promienną  Uśmiech

Nwm dlaczego, ale myślałem, że wszystkie wróżki tutaj są już wiekowe  Rotfl
Odpowiedz
#5

Dziękuję za komplement Nastku Kwiatek Kwiatek
No wiesz, mam 51 za chwilę lat więc do najmłodszych nie należęOczko
Odpowiedz
#6

Jak powiedziała kiedyś na tym forum mądra wróżka ,,nie ważne lata, ważne jak się lata"  Uśmiech
Odpowiedz
#7

Tak, wiek jest mało istotny co widać szczególnie na przykładzie par z dużą różnicą wieku Oczko
Odpowiedz
#8

Zaraz kładę karty. Przepraszam, ale cały dzień dzisiaj biegałam gdzieś i wszystko się przedłużyło. Zdjęcie mi pomożeUśmiech  Dla mnie widzenie twarzy człowieka podczas wróżby jest ważniejsze od wszelkich dat. Dlatego chyba nie za bardzo nadaję się na forumową wróżkęOczko
(I to tłumaczy, dlaczego bardziej identyfikuję się z wiedźmą niż z wróżkąOczko)
Odpowiedz
#9

Dlaczego Anka nie odpowiedziała na Twój sms?
VI Kochankowie, 7 monet, podczas tasowania odsłoniła się 9 mieczy
Mam dwie koncepcje, w zależności od tego, o jakiej porze dnia/nocy wysłałaś tę wiadomość Oczko

Jeśli ona odebrała ją wieczorem lub w nocy, to mogła być po prostu zajęta czymś przyjemnym... np. romansowaniemOczko
I postanowiła, że odpowie później, a Ty na tę odpowiedź możesz zaczekać. Brzmi żartobliwie, ale sama zobacz, że to układa się w logiczną całośćOczko

A druga interpretacja (powiedzmy: "opcja dzienna"):
Coś ją martwi, nie daje jej spokoju. Musi podjąć decyzję i dokonać niełatwego wyboru. Karta 7 denarów wskazuje wtedy, że ociąga się z tą decyzją, czeka, aż coś się bardziej wyklaruje, i będzie miała więcej "konkretów", danych. 

Iwono, nie wiem, czy i jaki to, co napisałam, ma sens, bo też nie wiem, czego dotyczył Twój sms. Po prostu starałam się logicznie odczytać to, co mi się pokazało. Ale nie zdziwi mnie, jeśli jeszcze dostaniesz tę odpowiedź, tyle że z opóźnieniem, po czasie.
Odpowiedz
#10

Kamo, wczoraj zapytałam ją wprost, dlaczego nie odpisała mi na mój sms, to odpowiedziała, że przypomniała sobie o nim w nocy, bo była wcześniej zajęta innymi sprawami. Jak stwiedziła "była w innej enegii" a sms dotyczył sraw zawodowych. Powiedziała, żebym się tak nie spinała ale ja odebrałąm to osobiście jak brak szacunku i lekcważenie na które nie ma mego przyzwolenia. Z nią tak jest, że postępuje bardzo egoistycznie. Nie liczy się z innymi. Widocznie nie chciała sobie psuć nim humoru , bo dla niej swoje dobre samopoczucie jest najważniejsze. Co tam jakiś sms, który może popsuć jej humor.

Dziękuję za wróżbę. Była trafiona. Kwiatek
P.S. Nie nazywaj siebie wiedźmą . Akurat dla mnie ma to negatywny wydźwięk, mimo, że można tu mowić "o tej, która wie"
Odpowiedz
#11

Dzięki za weryfikację Kwiatek

Cieszę się, że jednak to, co brzmiało trochę dziwnie, okazało się prawdą Uśmiech Muszę chyba bardziej zawierzyć intuicji i tzw. pierwszemu skojarzeniu/wrażeniu. Czasami za dużo główkuję i jestem zbyt logiczna, przez co zamiast przybliżać się do prawdy, odsuwam się od niej. 
Na pewno to, że miałam Twoje zdjęcie przed oczami, pomogło mi.
Przyznaję, że we wróżbach na odległość, z osobami których osobiście nie poznałam (tzn. nigdy ich nie widziałam), stawiam na tym forum pierwsze kroki... Uczę się tego dopiero.

A co do wiedźm - lubię je bardzo Uśmiech . Ale wiesz, ja mam na myśli te wszystkie literackie postacie, z Esme Weatherwax (z jej wspaniałą "głowologią stosowaną) na czeleUśmiech
U Prattchetta czy Brzezińskiej to są mądre, pomysłowe babki, które twardo stąpają po ziemi. Wróżki kojarzą mi się tak "eterycznie" i baśniowo.  Tak, wolę czytać o wiedźmach niż o wróżkachOczko

Pozdrawiam serdecznie  Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości