Dlaczego sie na mnie obraziła?
#1

Hej. Jest ktoś przy kartach?
Sama bym postawiła ale obawiam sie ze byłabym mało obiektywna. 
Bardzo proszę o karty na pytanie czy I dlaczego M sie na mnie obraziła?
Odpowiedz
#2

New vision, wyskoczyła 10 mieczy. Na tej karcie w talii, której użyłam, mam nie przybitą mieczami osobę, lecz osobę odwróconą, odchodzącą.  A nad nią unoszą się czarne ptaki. Poczułam tę sytuację tak, że osoba, o którą pytasz, niekoniecznie się obraziła. Ona po prostu jest teraz przybita swoim problemami, pogrążona we własnych myślach i potrzebuje się oddalić. Możesz odnieść wrażenie, że się odsuwa, staje się nieprzystępna - taki ma teraz czas. Dodam jeszcze, że przy tasowaniu wysunęła się i pokazała karta XIX z WA - Słońce, więc być może karty chciały pokazać, że ochłodzenie w Waszej relacji jest przejściowe, a po zimie przyjdzie wiosnaOczko
Odpowiedz
#3

Dziekuje za wrozbe Buźki
powiem Ci ze jestem bardzo zdzwiona jej trescia. Spodziewalam sie innej odpowiedzi bo ta osoba dala mi pewien sygnal,  wskazowke ze cos jej narzucam a ja jako osoba z marsem w kozietego nawet nie dostrzega bo wydaje mi sie to normalne.
Mam nadzieje ze ta osoba jeszcze do mnie sie odezwie. Jeszcze raz dziekuje
Odpowiedz
#4

Może jest tak, że powiedziałaś lub narzuciłaś jej coś, co było tym 10-ym mieczem, kroplą, która spowodowała w danym momencie przelanie się tej przysłowiowej czary goryczy. Ale wróżba pokazała, że Ty najwyżej coś dołożyłaś, ona i tak już miała wcześniej swoich problemów dużo. Odczekaj trochę, okaż zrozumienie, a może się to wszystko naprawi, gdy ta osoba rozwiąże swoje inne problemy.
Odpowiedz
#5

Szkoda. Nie wiedzialam.
Widzisz dla niej to narzucsnie dla mnie dyskusja.
Ja ma.silnego marsa a ona slabego....
Wiec wiesz....
Poza tym to byla rozmowa o pierdolach.
No trudno w sumie to dzieki temu ze juz nie utrzymujemy kontaktu poznalam duzo nowych ciekawych osob.
Bede napewno werfyfikowac. Buźki
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości