Rozkład na cały rok.
#1

Ten rozkład podał i kiedyś Flavio Anusz (tarocista, wykładowca w Studium Psychotronicznym w Krakowie ).

Rozkład może odzwierciedlać rok lub jakiś przedział czasowy jaki uwzględnimy. (np.3 miesiące ) ,lub możemy najzwyczajniej w świecie zapytać kart jak wygląda moje życie teraz.
 

                                                      10
                                            11                9
                                     12                             8
                               1                   13                   7
                                    2                               6
                                         3                   5
                                                  4
 
Odczytujemy aspekt finansowy 2 ,6,10 
Aspekt karmiczny 12,8,4 czyli mam się nauczyć(jakie doświadczenia są teraz dla mnie ważne )
Aspekt osobowościowy9,5,1 czyli jak ja będe się czuła w tym okresie.
Aspekt emocjonalny3,11,7 czyli z kim będe miała relacje i jak będą one wyglądały
13-ogólne podsumowanie.
Odpowiedz
#2

Dagmaro, a dlaczego to jest tak porozrzucane, np. finanse 2,6,10 ? Chodzi mi o to, że nie rozumiem schematu - karty dotyczące jednej dziedziny są w różnych miejscach ... chyba że każdy bok ma być na kolejny kwartał roku?
Odpowiedz
#3

(29-07-2022, 04:48)LeCaro napisał(a):  Dagmaro, a dlaczego to jest tak porozrzucane, np. finanse 2,6,10 ? Chodzi mi o to, że nie rozumiem schematu - karty dotyczące jednej dziedziny są w różnych miejscach ... chyba że każdy bok ma być na kolejny kwartał roku?

LeCaro, tak mam podany rozklad, punkty  odczytu nie są porozrzucane  tylko tworzą  trójkąty.
Odpowiedz
#4

Zauważyłam właśnie te trójkąty, ale zastanawia mnie czy to ma jakieś przesłanie Dagmaro?
Odpowiedz
#5

Seleno ,przesłanie ?
Odczytuj punkty we własciwej kolejności w danej kwestii i tyle.
Odpowiedz
#6

Ten rozkład to nic innego jak 12 domów. Dom 2 to finanse, 6 to praca i 10 dom to kariera. Jakby nie patrząc tworzą pewną całość i zależność. Tak samo jak inne przykłady przedstawione przez Dagmarę. Każdy dom po kolei mówi o pewnych aspektach życia. Karta 13 to podsumowanie roku. Kiedyś miałam robiony taki rozkład i muszę przyznać, że idealnie pokazał wydarzenia w danym roku.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#7

Ciekawy rozkład Uśmiech
Odpowiedz
#8

(29-07-2022, 20:29)Aggata napisał(a):  Ten rozkład to nic innego jak 12 domów. Dom 2 to finanse, 6 to praca  i 10 dom to kariera. Jakby nie patrząc tworzą pewną całość i zależność. Tak samo jak inne przykłady przedstawione przez Dagmarę. Każdy dom po kolei mówi o pewnych aspektach życia. Karta 13 to podsumowanie roku. Kiedyś miałam robiony taki rozkład i muszę przyznać, że idealnie pokazał wydarzenia w danym roku.
Pozdrawiam

Dokładnie, bardzo ładne nawiązanie do astrologii. Wprawdzie wolę krótsze rozkłady, ale w tym jest dostrzegam logikę.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości