Магия Pун Элина Болтенко
#1

   
   
       
Элина Болтенко: Магия рун. 25 рунных карт и учебник .
Adnotacja do książki „Magia run. 25 kart runicznych i podręcznik”
Runy to starożytny alfabet, którego święte symbole zawierają potężną energię. 
Elina Boltenko, doświadczona magika i medium, wylosowała 25 unikalnych kart Run, zgodnie z liczbą postaci w Starszym Futharku. 
Dzięki rysunkom przedstawionym na kartach będziesz mógł połączyć się z egregorem określonej Runy i wchodzić w interakcje z jego energią, aby dokonać pozytywnych zmian w swoim życiu.
Z pomocą podręcznika magii Runicznej nauczysz się komponować formuły Runiczne, klepki i ligatury, aby tworzyć Runiczne amulety. 
A dzięki lekcjom na temat dostrajania się do kanału każdej Runy aktywujesz swoje formuły bez dodatkowych złożonych rytuałów - to przeniesie magiczną praktykę z Runami na nowy poziom. 
Pewnie i świadomie zwrócisz się do mocy zawartej w Runach, aby rozwiązać swoje bieżące problemy życiowe. 
Możesz umieścić ochronę runiczną, oczyścić swoją energię i przestrzeń wokół z negatywności, pomóc pogodzić ludzi, którzy się pokłócili i ustanowić harmonię w związkach, przyciągać pieniądze, powodzenia i wiele więcej.
Zestaw upominkowy zawiera talię 25 kart Runicznych w osobnym pudełku, mini notatnik do robienia notatek podczas ćwiczeń oraz książkę z komentarzami, która zawiera wszystkie niezbędne informacje.

O czym jest ta książka
„Przez wiele lat praktykowania magii runicznej byłem w bliskim kontakcie z egregore boga Odyna, który jest uważany za ojca Run. 
Na pewnym etapie mojego zanurzenia w systemie Run, w kontakcie z Odynem, energią przyszły do mnie kanały każdej Runy, więc dla moich uczniów stworzyłem energetyczne dostrojenia, które niosą przepływ każdej Runy.
Później, kontynuując zagłębianie się w ten temat, pracując z energiami Odyna, wpadłem na pomysł, aby wzmocnić, uziemić kanały energetyczne run w postaci rysunków - map Run. 
Czułem, że pomogłoby to ludziom pracującym z takimi rysunkami zobaczyć energię Runy, poczuć ją, zrozumieć. Zaprzyjaźnij się z nią. 
Poprawia kontakt z kanałami Run.
Narysowałem te obrazy, będąc w stanie głębokiej medytacji, w połączeniu z kanałem każdej poszczególnej Runy oraz w przestrzeni egregora boga Odyna. 
W tym strumieniu ta talia została stworzona jako dar Mocy dla każdego, kto podąża magiczną ścieżką i jest bliski mojego sposobu uczenia się Run. 
Używaj go z przyjemnością”.
Elina Boltenko


Dzięki tym kartom lepiej zrozumiesz same Runy i poczujesz zawartą w nich energię, poprawisz praktykę magii runicznej.
Karty Runiczne są doskonałym i wygodnym narzędziem do wróżenia, odpowiadają na pytania na różne tematy - miłość i przyjaźń, zdrowie, kariera, finanse. 
Dobre wsparcie, pomogą zrozumieć przyczyny problemów, znaleźć wyjście z trudnej sytuacji. 
Staną się Twoim osobistym asystentem wyroczni, udzielą wskazówek, odpowiedzi - co najlepiej zrobić w różnych okolicznościach, co konkretnie warto zrobić.
Karty mogą być używane jako talizmany. 
Jeśli potrzebujesz wsparcia energetycznego jednej lub drugiej Runy w codziennych sprawach: aby przyciągnąć zysk, poprawić relacje, zapewnić ochronę, wpłynąć na bieg wydarzeń - możesz umieścić kartę z wizerunkiem pożądanej Runy w swoim polu widzenia. 
Wypełni Twoją przestrzeń swoją energią i siłą, a tym samym pomoże.

Dla kogo jest ten zestaw?
Elina Boltenko jest doświadczonym magiem, od ponad 15 lat zawodowo zajmuje się magią i pomaga ludziom ujawniać swoje zdolności parapsychiczne. 
Książki Eliny o nauczaniu magii cieszą się stałym zainteresowaniem czytelników i stają się bestsellerami. 
Autorka w prosty i przejrzysty sposób wyjaśnia materiał, chętnie dzieli się wszystkim, co wie na temat magii.
Zestaw kart Runicznych i podręcznik do nich to nowy kreatywny projekt Eliny Boltenko. 
Unikalne rysunki autora są oryginalne, naładowane energią i pomagają dostroić się do pracy z Runami i udoskonalić ich magiczną praktykę. 
Cieszymy się, że nasza ukochana autorka podzieliła się z czytelnikami swoją wizją systemu Runicznego oraz przekazała im swoją wiedzę i doświadczenie poprzez rysunki kart Runicznych i podręcznika.

Informacje o autorze
Elina Boltenko urodziła się w Czelabińsku w 1985 roku. 
Od dzieciństwa wykazywała zainteresowanie nieznanym i już w wieku 11 lat świadomie postanowiła nauczyć się kontrolować energie kosmiczne. 
Aby osiągnąć ten cel, zaczęła studiować swoje umiejętności, czytać książki o samorozwoju i samopoznaniu, rozwijała swoje zdolności psychoenergetyczne i natychmiast wszystko testowała w praktyce.
Elina Boltenko ukończyła Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny w Czelabińsku, gdzie studiowała podstawy pedagogiki i psychologii. 
W efekcie połączyła wiedzę z zakresu ezoteryki i psychologii oraz opracowała własne metody ujawniania jasnowidzenia i różnych zdolności psychicznych, które obecnie określa się mianem „magii”. 
Mając pragnienie nauczania, Elina Boltenko zaczęła zabierać uczniów w magię.
Czarodziejka i wiedźma Elina Boltenko wykorzystuje swoje zdolności parapsychiczne, aby pomagać ludziom, a ona sama tworzy nowe techniki i rytuały magicznego wpływu na otaczający ją świat, amulety, talizmany i amulety o silnej energii. W sferze jej zainteresowań znajdują się poszukiwane obszary magicznych rytuałów - miłości
źródło

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości