Boski Tarot u Hazar

(05-09-2023, 20:32)Poziomkowa Magnolia napisał(a):  Hazar,
Wiem, że masz jak najlepsze intencje, na prawdę wiem i szczerze doceniam, bo przecież wcale nie musisz poświęcać swojego czasu na napisanie tego, co napisałaś, ale trafiłaś, wybacz mi proszę dosadność, jak kulą w płot, pisząc mi, że ja mam zrozumieć kogoś, kto nie uważa, że jestem warta wsparcia w sytuacji zagrożenia życia. Gdzie jest jego zrozumienie dla mnie? Tylko ja mam się starać?
Nie Hazar, nie tędy droga.
Ja z siebie dałam bardzo dużo i mam pełne prawo oczekiwać wzajemności, związek to jest wzajemność, a nie tylko ciągłe branie. Nie ma we mnie zgody na odgrywanie roli kogoś kto zawsze odkłada swoje potrzeby na bok, żeby zrozumieć innych. Ja też POTRZEBUJĘ BYĆ ZROZUMIANĄ. Ja staram się zrozumieć innych, a na wzajemność nie mogę liczyć zbyt często. Dlaczego? Teraz, dla odmiany, niech inni zrozumieją mnie. I moje potrzeby. Dawałam z siebie całe życie, teraz ja też chcę COŚ DOSTAĆ. Moje potrzeby mają dokładnie taką samą rację bytu jak jego. Szkoda, że tego nie chcesz uznać, ale przeżyję to, najważniejsze, że ja o tym wiem.
Oczywiście tej wzajemności w związku nie można wymusić, ktoś musi chcieć dać sam z siebie. On nie chce.

Nie, nie oczekuję wzajemności za każdy gest. Chodzi o to, żeby w ogólnym rozrachunku obie strony dawały mniej więcej po równo. Wiadomo, że czasem jedna strona potrzebuje więcej, bo ma trudniejszy czas. On miał taki z pracą na początku naszej znajomości i ja byłam dla niego. Potem mi zmarł tragicznie ukochany kotek, potem ta straszna choroba i nagle się okazuje, że nie mogę z drugiej strony liczyć na takie samo wsparcie jak to, które ja mu dałam. Przykre to bardzo.
Żeby iść ramię w ramię, to druga strona też musi być chętna coś od siebie dać, a nie być tylko wtedy jak można się wspólnie pośmiać.



Dziękuję ponownie za pomoc i dobrej nocy Ci życzę Hazar  Uśmiech .

Dobry wieczór Hazar,


Wracam z weryfikacją wróżby. Odezwałam się w styczniu tego roku do człowieka o, którym wtedy pisałyśmy, ale on znalazł już sobie kogoś innego. Twierdził, że nie otrzymał żadnej mojej wiadomości i choć sam domagał się ode mnie zrzutu ekranu, że faktycznie do niego pisałam, to po otrzymaniu go on przedstawił jedynie wyczyszczone konto rozmów ze mną do zera, więc nie wiadomo jaka jest prawda z jego strony.
Wyciągnęłam wnioski z bolesnych życiowych lekcji i mam nadzieję, że mam je przerobione już na tyle, że nie wpadnę więcej w sytuację kiedy daję dużo z siebie komuś, kto nie jest tego wart. Są ludzie, którzy są warci, całe wyzwanie polega na tym by jak najwcześniej umieć rozróżnić z jaką osobą mamy akurat do czynienia.
Pozdrawiam i dziękuję za wróżbę Hazar Uśmiech
Odpowiedz

dziękuję za weryfikacje Oczko

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(03-03-2024, 17:41)Hazar napisał(a):  Witaj Rozalka

Pytanie: czy coś ważnego wydarzy się w marcu u mnie w uczuciach? [/b
[b]0 Głupiec
- Tak, jak najbardziej tak. Będziesz próbować kogoś usidlić, masz na oku jakiś smaczny kąsek i już prawie go trzymasz w ręku Oczko

Dołożenie Paź kielichów - Jesteś zakochana, powinnaś w końcu komuś te uczucia wyznać i ofiarować, bo jesteś już na to gotowa.

Spełnienia oczekiwań i motyli w brzuchu.

Wszystkiego Dobrego
Hazar
[/b]

Marzec był dla mnie kiepskim miesiącem w tej sferze. Sporo ze sobą się komunikowaliśmy, dyskutowaliśmy i kłóciliśmy. Jaki będzie dla mnie maj w temacie miłości i uczuć? Pozdrawiam  Buźki
Odpowiedz

(03-03-2024, 20:36)Hazar napisał(a):  Rozalka

Pytanie: zapytam jeszcze co mnie czeka w kwietniu w uczuciach.

5 monet - W kwietniu to będziesz trochę żebrać o uwagę, a to co ci tam skapnie, to będzie o wiele za mało.
Musisz uzbroić się w cierpliwość, żeby się nie nakręcać nie potrzebnie. Być może On potrzebuje więcej czasu niż Ty.
Ty zdecydowana na maksa, On oszczędny.
Jeśli nie będzie zbyt wylewny miej na uwadze, że nie wszyscy chcą się dzielić, czy okazywać uczucia, szczególnie na początku, albo w trakcie.

Tak wygląda kwiecień
Hazar

Kwiecień tak właśnie wygląda.  Zły Identycznie jak napisałaś. Jestem niezadowolona, bo on często znika.
Odpowiedz

Witaj Rozalka


Pytanie: Jaki będzie dla mnie maj w temacie miłości i uczuć?

5 Motet - W maju będzie płacz, prawdopodobnie nic więcej już z tej znajomości nie wyciągniesz prócz żalu.
Jedno będzie dobre, zostaną ci wspomnienia. 
Zachowaj sobie tylko te piękne chwile, by Wierzyć w Miłość



Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(18-12-2023, 22:29)Asuntina napisał(a):  Witaj Hazar,
od października jestem w nowej pracy; umowę mam podpisana do końca marca i z końcem marca mam mieć sprawdzian  egzamin z umiejętności. 
Moje pytanie czy przejdę go pozytywnie i dostane przedłużenie umowy o pracę oraz dostanę wyższe wynagrodzenie tak jak mi mówiono na rozmowie o prace ? Czy obecny Dyrektor pozostanie tu czy będzie zmiana ?
pozdrawiam
Asuntina
PS dane na priv

Witaj,

śpieszę z weryfikacją, umowę dostałam bezterminową wraz z podwyżka. 
Dyrekcja się zmienia.  Buźki

Hazar czy mogę prosić o wróżbę czy dyrektor zechce mnie zabrać z sobą. Jeśli tak czy mam się go o to sama dopytać i czy ewentualnie dla mnie to byłaby dobra zmiana ?
Z góry dziękuję.
Asuntina
Odpowiedz

Znowu 5 Monet... Jakby się człowiek nie starał to i tak wszystko na marne 😣. A może czerwiec będzie dla mnie lepszy w tej kwestii, proszę o sprawdzenie. 🌷  Buziak


Może najpierw poczekamy na Twoją weryfikację za m- maj
I przemyśl, czy jest sens prosić o wróżbę na dany miesiac...czas w Tarocie jest płynny...
Poza tym pytając np. o czerwiec w kwietniu, programujesz sie wróżbą na czerwiec...a w życiu nie o to chodzi...
Odpowiedz

Witaj Asuntina


Pytanie: czy dyrektor zechce mnie zabrać z sobą. Jeśli tak czy mam się go o to sama dopytać ?

XIV  Umiarkowanie - Bierze to pod uwagę, ale nie nagabuj go. Jeśli będziesz się narzucać może cię skreślić. Jakoś mu zależy żeby to była niezależna decyzja. Na razie masz konkurenta, ale szanse macie praktycznie równe, więc prawdopodobnie zaważy szczegół.

i czy ewentualnie dla mnie to byłaby dobra zmiana ?

Król Mieczy - On dba tylko o siebie, jeśli to będzie dobra zmiana, to dla niego. 
Pokazał się jak Strateg, tacy jak Ty nie mają większego znaczenia i dlatego nie widzę cię nawet w tle.


Jakieś rozgrywki się pokazały i to takie niezależne od Ciebie. Jesteś jak trybik w tej instytucji i musisz się z tym pogodzić na teraz.
Wierz że za jakiś czas będzie lepiej. 
Mniej plotkuj i wyluzuj, bo wprowadzacie straszny zamęt. Karty mi leciały jak na wietrze.
U ciebie jest teraz "co ma być to będzie" 
Przyjmij z pokorą co przygotował dla ciebie los


wszystkiego dobrego
hazar.

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Rozalka, zastosuj się do sugestii Krystyny, dużo jest w tym racji.
Poczekaj aż skończy sie maj.


Pozdrawiam
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Hazar,
bardzo dziękuję, czyli skupiam się na pracy i nauce oraz czekam na bieg wydarzeń.
Pozdrawiam cieplutko  Buźki Kwiatek
Odpowiedz

Czesc Hazar 
Mam pytanie odnośnie Pana, ktorego poznałam okolo listopada. Czemu pojawił się w moim zyciu? A ja w jego? Czy po prostu mieliśmy się spotkać by coś przerobić jakoś się wesprzeć w trudnych momentach, ktorych od początku znajomości było wiele, a teraz pójść swoimi ścieżkami?. Jest mi z nim nieziemsko czuje ze mogłabym oddać mu serce. Wczoraj mieliśmy trudna rozmowę taką bolesna dla mnie, ale był szczery w tym co powiedział i nie chce go za to karać. Ja w odpowiedzi też przesadziłam ze swoimi zalami i wyrzutami pod jego adresem, w końcu niczego mi nigdy nie obiecywal i nie obiecuje. Czy po wczorajszej wymianie przykrości i wyrzutów przetrwamy jeszcze silniejsi w naszej relacji?Jak to z nami jest? jak będą przebiegać nasze wspólne drogi? Czy starczy mi i jemu sił by to przetrwać i pójść wspólną drogą? Wspólnie czy jednak osobno. 
Proszę poproś o podpowiedź swoje karty 
Pozdrawiam cieplutko

If You Can Dream It, You Can Do It
Odpowiedz

Witaj Danka


Pytania: Czemu pojawił się w moim życiu? A ja w jego? Czy po prostu mieliśmy się spotkać by coś przerobić jakoś się wesprzeć w trudnych momentach, których od początku znajomości było wiele, a teraz pójść swoimi ścieżkami?.
5 monet - Do spotkania doszło poprzez braki. Oboje byliście tak samo wyposzczeni, więc siłą rzeczy była obopólna zgoda na to by czerpać z siebie ze wzajemnością. Nie było tu niczego do przerobienia, pokazała się tylko zwyczajna bieda. 
Tylko że jest szkopuł, nie możecie siebie zaspokoić, bo to tak, jakby nędzarze próbowany się nawzajem wzbogacić. Bez pracy, tylko wyciągając do siebie ręce po "daj"

Czy po wczorajszej wymianie przykrości i wyrzutów przetrwamy jeszcze silniejsi w naszej relacji?
Rycerz kielichów - Nie widać by to przetrwało, na razie są tylko emocję, w ogóle nie widać nic prócz emocji.

jak będą przebiegać nasze wspólne drogi?
As buław - Nie macie wspólnej drogi. Pokazuje się tylko ogień, czyli jeśli się coś zadziej to tu i teraz. Jedyna struktura jaka się pojawia jest statyczna.

Czy starczy mi i jemu sił by to przetrwać i pójść wspólną drogą?
XI Sprawiedliwość - Nigdzie nie pójdziecie, możliwe że stanie to w miejscu. Pojawi się niechęć i wola by odejść od siebie. Ale możne tak być, że będzie się kurczowo trzymać jakiejś koncepcji, że jesteście dopasowani, a tak naprawdę jesteście diametralnie różni.

 Danka, podobne przyciągnęło podobne. Daj Boże by w biedzie odnalazła się miłość, ale co jak ktoś się pojawi lepiej sytuowany? 
Ktoś może dać dyla. A takie trzymanie się siebie, tylko dlatego, że poczucie własnej wartości jest zaniżone nie jest miłością. 
W tym obrazie żadne z was nie ma siły. Nie próbuje nawet iść. 
Zresztą te żale i pretensje biorą się właśnie z wewnętrznej biedy. Nie macie za bardzo czym się obdarzać, a to co sobie dajecie nie zaspokaja nawet podstawowych potrzeb.

Tak to wygląda. Próbuj być hojna i bezinteresowna. Możliwe że on widząc twoje zaangażowanie, też zechce ci więcej dać.

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Hazar
Proszę cie o rade.
Czy jesli poprosze managerke o tak zwany zloty bilet na praktykach studenckich teraz na praktykach ktore mam od 6 maja na 2 tygodnie to go dostane? 
Czy to dobre miejsce na pierwsza prace ten odzial? 
Wysle dane w wiadomości prywatej  Uśmiech
Dziękuję pozdrawiam  Blue.
Odpowiedz

Witaj Blue Rapsberry


Pytanie: Czy jeśli poproszę managerke o tak zwany zloty bilet na praktykach studenckich teraz na praktykach które mam od 6 maja na 2 tygodnie to go dostane?

9 buław - Nie wiadomo, jest ktoś kto próbuje go otrzymać poza" konkursem" czy metodami płaszczenia się i błagania. Jeśli menagerka ma miękkie serce, to ty biletu nie otrzymasz, ulituje się nad kimś innym. Prosić zawsze możesz. Będzie was wtedy więcej do biletu.

Czy to dobre miejsce na pierwsza prace ten odział? 
6 Kielichów - Bardzo dobre. Pokazało się jak miejsce miłych wspomnień. Nie widać żadnej "krwi czy flaków" a tylko "dzieci", dzieci które wspominają jak cudownie było się bawić i biegać z przyjaciółmi. To bardzo piękny odział, nie widać żadnych złych rzeczy, tylko to, jak doceniają to co już minęło.


Możliwe że ty będąc na tym oddziale też docenisz to, co najbardziej się w życiu liczy. 
Jak na pierwszą robotę to bardzo dobre i pouczające miejsce.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj 
Dziękuję za poświęcony czas. 
Cenna rada. Myślę ze to by mogło być dobre miejsce na pierwsza prace i doszkalanie sie w zawodzie zaraz po studiach.
Dziękuję 
Blue

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz

Dziękuję Hazar, 
No cóż nic nie trwa wiecznie będę się cieszyć wspólnymi fajnymi chwilami z Panem póki są, a naprawdę bardzo dobrze nam ze sobą mimo wszystko, po ostatniej wymianie zdań i twej wrozbie stwierdziłam, że nie będę się nakręcać na coś trwałego, a on przyszedł do mnie, siedlismy przegadalismy nasze uwagi co do siebie i oboje stwierdzilismy że budujemy tę relacje dalej, a jak nam to wyjdzie czas pokaże. Jak będzie źle to ja tak myślę że będzie trzeba się rozstać i tyle. Może zostanie nam przyjaźń, a może nie,  kto to wie czas pokaże. 
Co do twojej rady "Tak to wygląda. Próbuj być hojna i bezinteresowna. Możliwe że on widząc twoje zaangażowanie, też zechce ci więcej dać."
Nigdy, ale to prze nigdy nie będę więcej latać za facetem, takich sytuacji było wiele że to ja chciałam, a oni nie, tu tego błędu nie popełnię.Pan daje mi dużo na ten momment, a ja jemu staram się odwdzięczyć na ile to mozliwe. 
Tak Hazar, poznając się, mi brakowało takiej osoby jak on wspolnie spedzanego czasu, rozmów, bliskości i wiele innych, a jemu też pewnie tego brakowało, a na dodatek dwa miesiące po naszym poznaniu zmarła jego mama, a że nie ma już rodziny bo miał tylko ją, to pewnie byłam mu wsparciem. I myślę że jest mi za to wdzięczny, ale do miłości go nie zmuszę jak mnie nie pokocha no cóż nic na siłę.

Dziękuję raz jeszczę dużo w twej wrozbie prawdy.

Wszystkiego dobrego Buziak Kwiatek Buźki

If You Can Dream It, You Can Do It
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości