Nów w Pannie - 7 09 2021
#1

Dzisiejszy (7.09) nów w znaku Panny to jednocześnie początek nowego roku numerologicznego, zatem to bardzo dobry czas na wszelkiego rodzaju porządki. Warto zastanowić się, co już nam nie służy i jaki rozdział w życiu należy zamknąć, by pójść nową drogą. Nów utworzy trygon do Urana, co rozbudzi kreatywność, więc nie zabraknie nam nowych, oryginalnych i ciekawych pomysłów np. odnośnie dalszego rozwoju kariery, kierunku kształcenia czy rozwijania pasji. Możemy poczuć się wypaleni w obecnej pracy i uznamy, że czas poszukać innej posady lub nawet zmienić zawód. Bez żalu porzucimy wszelkie projekty biznesowe, które są nieefektywne. Nie będziemy dłużej tracić czasu na coś, co nie przynosi spodziewanych zysków. Natomiast możemy wpaść na nowy pomysł na biznes lub na przebranżowienie się. Możemy także podjąć decyzję o zmianie kierunku studiów czy zapisać się na kursy, dzięki którym w przyszłości rozwiniemy się zawodowo. Nów w Pannie sprzyja także robieniu porządków w dosłownym tego słowa znaczeniu, więc warto pozbyć się starych i zepsutych rzeczy, których od dawna nie używamy. Ta prosta czynność paradoksalnie może stać się inspirującym doświadczeniem, gdyż dzięki temu odkryjemy, co już należy do przeszłości, a wręcz stało się zbędnym balastem, którego należy się pozbyć. Wyrzucając niepotrzebne rzeczy, symbolicznie stwarzamy miejsce na nowości.

Astrolog Ewa

P.S. Ja ze swojej strony dodam, że dzisiejszy Nów nie jest dla mnie początkiem nowego roku astrologicznego a traktuje ten czas od dzisiaj do końca roku kalendarzowego jako okres przejściowy, gdzie wygasają wpływu starego roku astrologicznego a pojawiają się pierwsze symptomy nowego roku. Nowy rok astrologiczny jest dla mnie równoznaczny z nowym rokiem kalendarzowym.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości